Čínska tabuľka na určenie pohlavia - ako vám vyšla?

elizet
29. jún 2009

Chcem sa spýtať, či vám vyšlo pohlavie podľa čínskej tabuľky.

dejna3
6. júl 2009

tak u nás neplatí ani jedna zo spomínaných teórií 😉

nemina
6. júl 2009

tak mne to pri malej vyslo tak som zvedavá ako to dopadne teraz. robili sme to tak aby nám vyslo dalsie dievcatko ale myslím si ze to bude chlapec.

svezami
7. júl 2009

ahojte, mne a mojim tehotnym kamoskam to vyslo, teraz pozeram, ze aj podla tej krvi mi to sedi...cakame chlapceka, taktiez sestra i mama si to spätne robili a vychadza im to podla tej tabulky...akurat jednej kamosky bratovi to nesedelo a jej babo sa este nechce ukazat, vychadza jej chlapcek, tak uvidime ci to nakoniec bude sediet

biancarv
7. júl 2009

ahojte, kde by som tu tabuľku mohla nájsť? dakujem 🙂

bija682
7. júl 2009

Mne ani pri jednej dcere nevysla ... podla nej to mali byt chlapci. 😀

alexandrah
7. júl 2009

aha, diky, mne podla obidvoch vyslo ze chlapec, co by som velmi chcela, ale mam tusaka, ze to bude baba, no dozviem sa to uz o cca 10 dni ...

kessiee
7. júl 2009

nam to vyslo aj podla krvi, aj podla cinskeho horoskopu 😉

hanka274
7. júl 2009

nam nevyslo...

zuzitka
7. júl 2009

a teoria 7rocnej krvi:

moj vek je napriklad 30 rokov .... krv sa meni v rokoch 7, 14, 21, 28, 35, atd. /proste násobky 7/..... ciže mne sa menila krv v 28 rokov, teraz mam 30 ... ciže to už je 2 roky stará krv

parner má 36 rokov ..... menila sa mu v 35ke ..... teda má 1 rok starú krv

čiže on má mladšiu krv, teda dieťatko bude pohlavie mužské 🙂

wewe4
7. júl 2009

ahojte, tak mne podľa tabulky vyšiel chlapček a už druhý UTZ mi to potvrdil 😀

biancarv
7. júl 2009

no ja som si to teraz počítala spätne a podľa tabulky som mala mať dievča a mám syna 😀

hathor1231
7. júl 2009

nevyslo, malo byt chlapca a je dievcinka 😵

zuzitka
7. júl 2009

hathor .... nevyslo podla cinskej tabulky?
a podla teorie 7 rocnej krvi? 🙂

biancarv
7. júl 2009

a mne to podľa tej teorie 7ročnej krvi vyšlo. 🙂

bibi78
7. júl 2009

podla mna, su to blbosti, mam kamosky, ktorym ta cinska tabulka vobec nesedi. mne to podla nej vyslo, ale podla 7 rocnej krvi by to malo byt dievca...

sisa2
7. júl 2009

nam to podla cinskej tabulky nesedi - ja som mala byt chlapec, brat dievca, doma mame chlapceka, mal byt dievcatko 😀 ale podla krvi nam to sedi na vsetkych 😀

zabka1003
7. júl 2009

No mne podľa čínskej vyšlo dievčatko, ale podľa krvi to mal byť chlapec...

Teda ak to dobre chápem..kto má mladšiu krv, ten určuje pohlavie? ked má mladšiu krv tatino, tak mal byť chlappec, a ked mamina tak dievčatko?

alias313
7. júl 2009

je to blbost, mne ukazovalo, ze budeme mat dievcatko a mame chlapceka🙂)))))))))))a podla tej krvi je to tiez blbost, ja som mala mladsiu krv a aj tak je to chlapec.....

blumka
7. júl 2009

ahojte, nam podla cinskej tabulky sedi prve dievcatko a druhe tie vraj bude dievcatko ale podla krvi by mala byt Terezka chlapec 😀

zabka1003
7. júl 2009

No takže je to asi 50 na 50 a netreba sa tým riadiť..bud sa to trafí alebo nie 😵 😀

capy
7. júl 2009

nam to podla tabulky vyslo pri obydvoch a teraz som pozerala tak aj podla tej krvy nam to sedi 😉

munu
7. júl 2009

nam to vyslo podla tabulky...

mamacat
7. júl 2009

u nas to nevyslo ani pri jednom 😀

mamoo
8. júl 2009

No a co ak mam rovnako staru krv ako manzel? 😉 mam sa riadit datumom narodenia, ze kto mal poslendy narodeniny, tak ma mladsiu krv? Ak ano, tak mi potom vychadza pri oboch dievca. uvidime...

yoya
20. júl 2009

Ahojte 😉
Noooo, je to zaujímavé, len tomu veľmi nerozumiem.Podľa krvi mi vychádza dievčatko a podľa tej čínskej tabuľky by to mal byť chlapček????? Aspoň tak mi to vychádza.Alebo, žeby to boli dvojičky 😀 .
Asi sa necháme prekvapiť, keď sa to narodí.Alebo vyšlo to už niekomu? 🙂

susisus
20. júl 2009

Tak nám podľa tej krvi potom vychádza dievčatko, tak uvidíme, ale veľmi tomu neverím, všetky tie teórie sú vec náhody - podľa mňa. 🙂

ninimimi
20. júl 2009

Aj mne vyšlo podla čínanka dievčatko aj ho mám 🙂

avanka
20. júl 2009

No podla krvi mal byt maly chlapec a podla cinskeho dievca, mame Lukaska, teraz som druhykrat tehu a vychadza nam podla oboch teorii dievcatko, tak som zvedava..

mitinka
20. júl 2009

zuzitka máš pravdu vychadza to vždy podla krvi 😀 😀 ja mam mat podla činskej tabulky chlapca,no dnes mi na 50% bolo povedane že to je dievča a podla krvi tiež dievča 😀 ,takže asi dievča aj ked velmi som chcela chlapca,no čo už ☹ ale som rada,že niečo vobec je,nech to je čo chce 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre