Čínska tabuľka na určenie pohlavia - ako vám vyšla?

elizet
29. jún 2009

Chcem sa spýtať, či vám vyšlo pohlavie podľa čínskej tabuľky.

anic1
1. jún 2010

Ahojte, mne to vôbec nevyšlo, podľa kalednára máme mať chlapca, ale utrazvuk nevidel žiadneho pipíka, tažde baba ako vyšitá...:o))

katavinka
25. jún 2010

Hmm, a vie mi niekto povedať o tej teórii 7r. krvi, ak som s manželom rovnako stará? 🙂 Je o mesiac starší. Obaja máme 29r.

leonard2002
27. jún 2010

Ahojte, mne vyslo podla oboch teorii dievcatko,ale ja mam taky pocit, odkedy som tehu, ze to bude chlapcek...🙂 aj ked som stale tuzila mat prve dievcatko🙂 tak vam dam vediet, ako to dopadlo, zatial sme na zaciatku, tak potvrdim neskor🙂

nikolka2
27. jún 2010

mne vyslo aj pri prvom , ze to ma byt dievcatko aj pri druhom , ze to ma byt chlapcek 😉

anjelicek26
28. jún 2010

Nam to vyslo, prve dievcatko, druhe chlapcek...

gallina
28. jún 2010

Mne to nevyšlo. Ja som mala mať chlapca a máme dievčatko. Veľmi tomu neverím ale pozrela som si tú tabuľku, pre pokoj duše. 🙂 . Možno pri druhom to vyjde. 😀

mobilo
28. jún 2010

mne to so synom vyšlo a teraz vychádza podľa kalendára baba tak uvidíme na sone povedali, že pinďúra zatiaľ nemá ale vraj niekedy ho vidieť aj neskor ale ja aj tak nejak cítim, že to bude baba..
a ozi treba si pozrieť ten lunárny rok nie obyčajný....podľa normálneho mi vychádza chalan ale podľa lunárneho baba..

jelka21
29. jún 2010

Prvy syn vysiel, druhy nie. Tak ako pri hocijakom tipe, 50:50.

majusqa25
12. mar 2011

no dievca 😖 hmm som zvedava 🙂)

kukujka
27. mar 2011

podla sona vychadza dievcatko a podla kalendara tiez ale podla mna je spravnost tej tabulky 50 na 50

katren
27. mar 2011

prve dievca vyslo, druhy bude chlapec a nie dievca ako podla tabulky.....takze tiez 50:50

tigrica182
13. apr 2011

kde by som nasla prosim tu tabulku? dakujem

simib
13. apr 2011

Mne to moc nevyšlo.Prvé malo byť chlapec a mám dievčatko a toto druhé zas podla tabulky dievča a čakáme chlapčeka.

zuzi1976
14. apr 2011

Ahojte. Ako si to mám vypočítať podľa krvi keď v januári som mala 35? Mám 7-ročnú krv, alebo som už začala ďalší prvý rok? ☹ Partner má 39. Diky.

kristinka86
14. máj 2011

@zuzitka A co ak mame krv rovnako staru??? :D Lebo ja mam teraz 25 a on 32..Ak som dobre pochopila vypoctu, tak mame obaja 4 roky staru krv.. :D Aaaa..Co sa tyka cinskej tabulky, tak je uplne jedno, ktory den to bol? Lebo my sme pocali babo z 30.12. na 31.12..A to je uz veeeelmi blizko k januaru.. 🙂)) Ultrazvuk nam to prezradi (dufam) o tyzden.. Podla "prstienkovej" metody to ma byt chlapec, podla tabulky dievca.. 🙂

malinovka333
14. máj 2011

@kristinka86 ono si nemusela otehotniet z 30.12 na 31.12 aj ked ste mali vtedy styk,ovulaci mohla byta ja 1-2 dni neskor, mne podla vsetkeho ineho vychadzalo dievca,ale podla cinskeho kalendara chlapec a aj chlapceka budem mat.

wewe22
16. máj 2011

no ja som podla toho kalendara pocitala vela deti a vsetky sa trafili podla neho no treba si dobre vypocitat vek podla cinskeho kalendara

zuzitka
16. máj 2011

@kristinka86
@wewe22
@malinovka333

nespoliehajte sa ani na jednu ani na druhú metodu 😀 😀 😀
my mamičky v teme, kde máme decembrové detičky 2009 sme robili štatistiku a .... 😀 kuknite tabulku

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/skalicanky/a...

v čínskom kalendári kukáte vek matky v čase počatia a mesiac kedy ste počali 🙂

zuzitka
16. máj 2011

@kristinka86 ... kto má skorej narodeniny ? 🙂

matiniki5
16. máj 2011

Ahojte mne podla tabulky vysli obidve deti 🙂

elixia
16. máj 2011

🙂 mne to nevyslo,malo byt dievca a mam kraaasneho chlapceka 😉

emkab
16. máj 2011

nam vyslo dievcatko a mame dievcatko 😵

opica
17. máj 2011

nevysla ;) pri prvom ano, teraz nie ;(

malinovka333
17. máj 2011

@zuzitka ja viem ale ja som to myslela tak ze mne to podla cinskej tabulky vyslo, a davala som si to len tak urcite by som sa podla toho neriadila, mne ide totiž to o zdrave dieta a nie ci to bude chlapec alebo dievca, 😉

kiki13
17. máj 2011

hmm zaujimavá vecička taká tabuľka... podľa tej krvi mi to vychádza na dievčatko, aj podľa čínskej tabuľky dievčatko, tak potom, keď bude možné to potvrdiť, dám vedieť =o)

kristinka86
26. máj 2011

Skor mam narodeniny ja..Teda, ak tomu chapem, tak podla krvi by to malo byt dievca..Podla tabulky dievca (aj ked my sme fakt na prelome december / januar).. Takze nam vysla prstienkova metoda.. :D Kazdy to tipoval na dievcatko.. Ultrazvuk potvrdil, ze to bude chlaaaapceeek.. 🙂 Tesime sa a bolo nam uplne jedno, co to bude (mne a manzelovi)..Zaklad, ze je drobcek zdravucky a vyvija sa tak, ako ma.. 🙂 Dakujem!

zaneta123
28. máj 2011

Podľa čínskej tabuľky by som mala mať dve dievčatá a mám dvoch chlapcov .

kiribaby
28. máj 2011

Podľa čínskeho lunárneho kalendára - chlapček
Podľa krvi rodičov (mm ma 4-ročnú; ja 2-ročnú) - dievčatko
Podľa http://www.chinesefortunecalendar.com/PredictSe... - dievčatko
Tak čo poviete? 😎 😎 😎 Budúci týždeň idem na 3D, snáď sa to konečne dozvieme 😵

idris
28. máj 2011

tak aj ja sa pridávam podľa čínskeho dievča podľa http://www.chinesefortunecalendar.com dievča a doma máme dievčatko 😀 😀 😵

kiribaby
9. jún 2011

Milé dámy, záver môjho osobného minivýskumu :
Výpočty podľa krvi rodičov & http://www.chinesefortunecalendar.com označujem za dôveryhodné 😀
Budeme mať totiž dievčatkoooooooooooooooooooooooooo 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre