Čínska tabuľka na určenie pohlavia - ako vám vyšla?

elizet
29. jún 2009

Chcem sa spýtať, či vám vyšlo pohlavie podľa čínskej tabuľky.

gerci90
1. sep 2009

inka to som si nasla tu na týchto strankach že každých 7rokov ci ako,,skus pozret par stran dozadu tam to najdes...

siouxsie
1. sep 2009

ahojte,
pri prvom našom dieťati nám to vyšlo podľa tabuľky správne, teda - chlapec.
pri druhom dieťatku, ktoré teraz každým dňom očakávame a podľa sľubov tabuľky by to mal byť opäť chlapec, avšak podľa niekoľkých sonografických vyšetrení sa nám vždy potvrdilo dievčatko. tak som sama zvedavá 🙂

melonik
5. sep 2009

Mne to vyslo presne opacne.Ked som cakala svoje prve dieta mal to byt podla tabulky chlapec a narodila sa nam dcerka a teraz mi vychadza ze to ma byt dievca a podla UZV je to chlapcek tak uvidime po porode.Aj manzel bol som na UZV a videl ze mu tam nieco trci....

bobacik_29
5. sep 2009

melonik mne to v tej tabulke vychadza tak ze podla poslednej ms je to chlapec ale ked kuknem kedy sme babo urobkali tak je to dievka 😀

noemi01
5. sep 2009

určite na 100% my višlo podľa retiazky ked som sa držala aj pri malej aj teraz aj každemu znamemu
to funguje určite

motylik22
5. sep 2009

vefi 89- no ahojky mala som ti dat vediet ze ako to dopadlo ze co nakoniec budem mat lebo uz to vieme budeme mat CHLAPCEKA a podla cinskej to malo byt dievcatko 🙂 tak som aj tak trosicku rada ze mi to nevyslo 😀 😀 😀

melonik
5. sep 2009

boibacik..co je to ms?nechapem a na UZV hovorili ze cakate co?

bobacik_29
5. sep 2009

melonik ms je menstruacia heh ako sa to v tej tabulke rata???od ms abo od pocatia??inak cakame dievca

lenka3
6. sep 2009

Nám to podľa čínskeho kalendára vyšlo. 🙂

erix
6. sep 2009

Ja čakám chlapčeka aj podľa sona aj podľa čínskej tabuľky. Veľmi sa tešíme a ľúbkame ho. 😉

tunylyk
6. sep 2009

neviem,neviem ale podľa tabuľky môj synček mal byť dievčatko 😀 od začiatku pritom jasný chlapec no a tentokrat to má byť znova dievčatko,tak uvidíme,lebo tatik chcel dcerku už pred tým 😉

zuzana304
7. sep 2009

ahoj, moze mi niekto napisat, kde tu cinsku tabulku najdem?? dakujeeeeeeeeeem 😉

jasminet
7. sep 2009

nas jakub podla kalendara je krasna natalia 😀

veverca
23. sep 2009
vichy77
23. sep 2009

Mne nevyšla, podľa tabuľky chlapec a čakáme dievčatko..

bebebrumik
28. sep 2009

nam to vyslo pri oboch detoch 🙂

jaanna
1. okt 2009

mne nevyšla. Podľa tabuľky má byť chlapec a čakáme dievčatko.

danu
28. nov 2009

gajana1 • 1d, 20tt • Dnes o 22:09
Ahojte chcem sa spytať či viete niektora niečo o teorii sedemrocnej krvi a či niekomu vyšlo posľa toho pohlavie

veronika13 • 1d, snž • Dnes o 22:22
môžeš napísať bližšie o čo ide? počujem to prvýkrát

desszi
30. nov 2009

ani mne nevysla, podla tab malo byt dievcatko, a je to krasny usmievavy chlapcek 😉

vejula
30. nov 2009

Počujte kočky... No mne jedna paní robila to s tým prstenom, vyšiel jej že to bude chlapec a vyzerá to tak že to aj chlapec bude.... Ale potom nám to skušala ešte dalej a povedala že budem mať dvoch chlapcov... Nom a ja strašne chcem minimálne 3 deti a strašne chcem aspon jedno dievčatko... Čo si o tom myslíte???? Inak chlapček mi na teraz vychádza aj podla všetkých tabuliek.

anajocka
30. nov 2009

a ako sa to robi s tym prstenom?

iinuska
30. nov 2009

vejula, mne to robila kamoska s tym prstenom, a vyslo mi dievca, a nakoniec to bol chlapec.

vejula
30. nov 2009

Hej???? No mna ta paní namotala že jej to vyšlo so všetkými zatial... Tak dúfam že budem výnimka 😅 Ako nemyslím to, že budem mať teraz chlapčeka, ale to že budem mať v živote len dvoch chlapcov a nič iné....

biba12
30. nov 2009

Mne ti vyslo aj dvom kamoskam.

siuzi
30. nov 2009

ahojte mne pri prvom vyšlo a teraz nie.už som sa tešila,že to bude na striedačku a po sone som sa vyviedla z omylu,budem mať plný dom chlapov.

marion
30. nov 2009

Ahojte...mne to tiez nevy6slo, tesila som sa na dievcatko....a nakoniec chlap ako hora 🙂 ale teraz som stastna ze mam chlapca....

annalena
30. nov 2009

ahojte...mne to podla cinskej tabulky vyslo 🙂 a sesternici tiez 🙂

dia..
30. nov 2009

ahojte mne vyšlo dievča a sú to dvaja chalani 😀

marika17
6. feb 2010

chcem sa spytat kde najdem cinsku tabulku?

zuzajka4
7. feb 2010

Tak mne to podľa nej pri prvom bábätkú nevyšlo a teraz este len uvidíme čo to bude 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre