Čínska tabuľka na určenie pohlavia - ako vám vyšla?

elizet
29. jún 2009

Chcem sa spýtať, či vám vyšlo pohlavie podľa čínskej tabuľky.

zuzana1971
3. aug 2009

ahojte, ako sa to pozera v tej cinskej tabulke? lebo z lekarskeho hladiska som otehotnela v juni (prvy den mrchy) ale v skutocnosti v juli. Lepsie by mi vyhovoval jul, lebo tuzim po dievcatku 😀

vefi89
8. aug 2009

Mne podla tej tabulky vysliel chlapcek, co by som bola velmi rada, ale niekde na fore tu bola ina adreska, tiez daky cinsky, tam som uviedla aj datm narodenia, datum pocatia ale mi vysla baba..tak som zvedava

motylik22
8. aug 2009

vefi89-ahojky tu činsku tabulku som si aj ja pozrela ale tu druhu o ktorej hovoriš nie co tam mas napisat datum počatia chcela som ju kuknut tak či nahodou nevies na aka stranka to bola?dik 🙂

vefi89
8. aug 2009

Toto je super, http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm ale tu jednu este hladam

vefi89
8. aug 2009

http://www.chinesefortunecalendar.com/TDB/BabyS...
aj toto je jedna, ale tiez to neni ta prava

motylik22
9. aug 2009

vefi89- to nevadi aj tak dik aspon sa trochu pobavim na tom 🙂

motylik22
9. aug 2009

no tak mne podla čínskej tabulky dievča podla lunárnej tab. dievča podla teorie krvi chlapček podla nejakej inej stranky na 66percent chlapec a podla chuti aj chlapec aj dievča taka zmiešanina no uvidime.... 🙂 😀 😉

vefi89
9. aug 2009

motylik, potom daj vediet..

motylik22
9. aug 2009

vefi89- okis dam a potom nezabudni aj ty napisat co ti vychadzalo a co budes mat 🙂

burina111
9. aug 2009

baby ja mám jednu v albume,dávam link...táto je na 100% spoľahlivá...robila som 5 rokov prieskum a u všetkých čo som im to ukázala, pohlavie sedelo. ja sa teraz pri plánovaní druhého tiež na nu spolieham, tak vám dám o rok vedieť, ako to dopadlo 😀
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

sssimi
9. aug 2009

Mne to vyšlo podľa čínskej tabuľky 😀 aj keď tomu neverím 😀

vefi89
9. aug 2009

motylik, mne vysiel chalan

motylik22
9. aug 2009

burina11 ved to je ta cinska tabulka o ktorej tu vsetky hovorime a si precitaj komentare ze to vychadza 50na 50 🙂

rush
9. aug 2009

mne to vobec nevyslo...podla ziadnej udajne funkcnej metody...az ultrazvuk odhalil pravdu 😀 mne vsade vychadzalo dievcatko, ale ja som od zaciatku vedela, ze to bude inak 😀 ...cakame chlapceka..takze ako zabavka dobre...ale urcite tomu neverte 😉

jabera
9. aug 2009

cinska tabulka mne nevysla.

jabera
9. aug 2009

burina, zial ani podla tvojej to mne nevyslo...

rush
9. aug 2009

burina...urcite nie je 100%ne spolahliva 😉

jahoda
30. aug 2009

ahojte, nam to vyslo naopak, mali sme mat chlapceka a cakame dievcatko...

to.beruska
30. aug 2009

Ajojte!tak nam to podla tabulky vyslo.skusala sme to robit aj na piatich mamickach co uz deti maly a tiez to vyslo

deina2005
31. aug 2009

aj mne to vyslo pri vsetkych 4 detickach 😉

michalienka
31. aug 2009

Ani nam to nevyslo, prvy mal byt syn a druha dcera a mame to naopak - dcera, syn 😀 😀 😀 😀 😀

majkoalucka
31. aug 2009

ahojte a to kde najdem taku tabulku chcela by som si to vypocitat....dik

noemi01
31. aug 2009

majkoalucka - najdeš ju napriklad na stranke mama a ja hore si zadaj činska tabuľka
mne to višlo presne

noemi01
31. aug 2009

http://www.mamaaja.sk/mamaajaUserFiles/File/kal...

vodorovne maš vek matky v čase splodenia a zvisle maš mesiac

majkoalucka
31. aug 2009

neomi01-tak kukla som na to a nevychadza to tak...pretoze prveho mam syna(co mal byt dievca) a teraz to vychadza zase chlapec...tak uvidime....ale dakujem
🙂

zuzkaab
31. aug 2009

Aj ja sa pridam do ankety. Podla tejto tabulky by sme mali mat chlapceka,ale mame dievcatko. Takze u nas to nevyslo 🙂

atrami
1. sep 2009

noemi,
je to mesiac počatia dieťaťa?

Ak áno, tak mi to vyšlo. 😀

macalc
1. sep 2009

Pridam sa aj ja a podla tabuky nam vychadza dievčatko a aj budeme mat dievčatko.
A aj susede sme to pozerali a vsetky 4 deti jej vysli podla tabulky

gerci90
1. sep 2009

no mile buduce mamičky..ja som sa spoliehala na tuto tabulku aj na tu teoriu krvi....a výsliel mi chlapček,,čim som si bola aj ja 100perc,ista------no ked som na 4D uvidela JASNE BABU....skoro som odpadla som velmi rada že je v poriadku a že bude s nej krasna princezna ale ja som si nakupila postielku modru....vecičky modreeee a pod 😖 😖 😖

inka28
1. sep 2009

gerci a ako to funguje s tou teoriou krvi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre