Čínska tabuľka na určenie pohlavia - ako vám vyšla?

elizet
29. jún 2009

Chcem sa spýtať, či vám vyšlo pohlavie podľa čínskej tabuľky.

katy2
29. júl 2009

Podla cinskej tabulky chlapec a mame dievcatko 🙂

ninimimi
29. júl 2009

Ja by som si veľmi želala chlapčeka.V októb. budem mať 25 rokov, tak by som chcela vedieť či to nejakej 25 ročnej vyšlo a má chlapčeka podla tohto kalendára.Mne sedí aj dievčatko podla krvy a keď budem mať 25, manžel 36 tak by to mal byť chlapec, tak uvidíme 🙂

romaroma
30. júl 2009

podľa krvi to má byť dievča, podľa čínskej tabuľky tiež dievča, avšak v bruchu vraj máme chlapca.

belanka
30. júl 2009

mne to vyšlo oba razy 😉

monika000
30. júl 2009

o aky kalendar ide??? kde to najdem??

jankohrasko
30. júl 2009

http://www.nasarodina.sk/tehotensky-kalendar/ka...

na to vyslo, teda podla ultrazvuku, skutocnost sa uvidi o 9 tyzdnov 😀

ninimimi
30. júl 2009

A mám ešte jednu otázku.Keď som čítala staré články našla som tam aj jednú českú spoločnosť, ktorá robila tiež výpočet pohlavia a keby niekto mal tú adresú tak by som bola za nu velmi vďačná.Robili aj výpočet spatne ak si to chcel niekto overiť.No teraz to neviem nájst. Jonáš vraj nie ja až taký spolahlivý.Vraj mení pohlavie.Ďakujem 🙂

ciefulik
30. júl 2009

ahojte, mne to zatiaľ sedí - podľa č.tab. dievčatko a aj podľa genetonu a uzv dievčatko

pinco
31. júl 2009

Tak mne to vyšlo 🙂 Máme dievčatko 😉

stanah
31. júl 2009

ahojte, mne tam vyšlo dievčatko a máme chlapčeka 🙂

mirka93
31. júl 2009

U nas to nevyslo! Podla tabulky dievcatko, podla ultrazvuku jednoznacne chlapcek!!!! 🙂

zofa
31. júl 2009

Mne to tiez vyslo 😉

nikollette
31. júl 2009

Mne to vyšlo správne, aj podla prtstena aj podla tabulky 😉

plivit
31. júl 2009

ninimimi mam ju v albume a ak mi posles na IP mail poslem ti t aj s vysvetlením

gerci90
31. júl 2009

plivit poslala by si aj mne???

allinka79
31. júl 2009

mne vyslo dievcatko - o par mesiacov vam poviem, ci je to pravda... kamaratka mi ratala podla nejakych krvnych cyklov mnaa priatela a mal by to byt chlapec, kamoska prstenom ze dievca a vsetci mi vravia ze to bude chlapec... musim si pockat do januara, ze?🙂 resp. na ultrazvuk, kde mi povedia, co je vo mne... 🙂

dianab
31. júl 2009

Babky, môžem sa spýtať, čo je to metóda prsteňom 😕 Ešte som to nepočula

ninimimi
31. júl 2009

metóda prstienkom je že si navlečeš na retiazku prsten a musí ti to robit druhá žena nie muž.Musí ju držať pravou rukou a ty si tiež vystreš pravú ruku.Potom tou retiazkou urobí trikrát pohyb hore a dole medzi tvojim palcom a ukázovokom a dá ti tú retiazku do stredu ruky ak sa bude točiť dokola bude to dievča a ak zo strany na stranu tak chlapec.Možeš to urobiť ešte raz keby si chcela vedieť čo budeš mať ako druhé, tretie atď.Keď sa prstienok nepohne už ďalšie nebude. 🙂 Niekde som čítala že jednej ukázalo štyri deti a tak sa začala vyhrážať prstienku že ak sa ešte raz pohne vyhodí ho.už sa nepohol!!! 😀

miroslava89
1. aug 2009

nam pravdepodobne tabulka vysla🙂este to nie je 100%iste ale mozno ano🙂

sophie1981
1. aug 2009

mne vyslo prstienkom chlapec, podla tabulky chlapec, podla tvaru bruska chlapec, podla chuti chlapec a mame Katku..... 😀 😀 ....ale my sme sa nechali prekvapit, zo zaciatku som si aj myslela ze bude chalan, ale 2 tyzdne pred porodom, som oznamila mm ze to bude dievcatko.......jednoducho som to tak zacala citit, a hlavne v bruchu bola tak protivna vecer, ze som hned vravela, ze to len baba moze toto dokazat.... 😀

mata3080
1. aug 2009

Ahojte mne podla krvi vychadza dievcatko podla cinskej tab.dievcatko a podla ultrazvuku asi chlapcek nie je este na 100%ale dufam ze sa ta doktorka pomylila velmi tuzim po dievcatku kedze uz chlapceka mam

radkatom
1. aug 2009

Ahojte,

my sme mali mať podľa čínskej tabuľky dievčatko ale čakáme chlapčeka 🙂))). Takže u nás to nevyšlo...

papa Radka

mata3080
1. aug 2009

aj tu s vas este niekto je?alebo som tu sama

allinka79
1. aug 2009

ja snad uvidim o 3 tyzdne, co to bude... caka ma 3D ultrazvuk, aj poradna... budem v 21 tt, snad mi to uz budu vediet. povedat...

ale taka ina otazka... kedy ste citlli prve pohyby? Ja zatial necitim... ☹

radkatom
2. aug 2009

Allinka ja som cítila prvý pohyb medzi 19 a 20 tt. Je to ale individuálne. Prvorodičky ho cítia neskôr. Možno bol aj skôr ako 19-20 tt ale nevedela som, že je to ono. Každý pohyb v brušku je vlastne bábo. Aj akoby prd 🙂.

papa

mofer
2. aug 2009

nám vyšiel podľa tabuľky chlapček a máme chlapčeka 🙂

mata3080
2. aug 2009

ahojte no ja som prve pohyby citila tiez okolo 20tt a pri tomto druhom som citila uz 16tt ale je to individualne u kazdej je to ine ja som v prvom tehotenstve ani nevedela ze su to pohyby bolo to ako keby mam v bruchu rybky 😀 je to super pocit ale chcem sa spytat aj ked to sem vobec nepatri ze ci sa mozu pomylit na ultrazvuku o pohlavi lebo doktorka povedala ze na par sekund sa jej zdalo ze vidi chlapceka ale ze si to mam este uistit v 36tt taksa bojim ze je to tak chcela by som dievcatko kedze chlapceka uz mam ☹

sakalka
2. aug 2009

Ahojte , prave som sa prihlasila , a čitam o veciach ktore mi nič pred tym ne hovorili, my čakame dieťa o par tyždnou a už dost davno viem podľa ULT že to bude chlapec, ale teraz som spätne počitala podla krvi tak mi vyšlo dievča , a keby som sa tym riadila pri planovani druheho dietata tak neviem či by som uspela, myslim že je to len nahoda ak to niekomu vyjde a neverim takym metodam, ešte som zvedava na ten činský horoskop ak mi poradte kde to najdem , ale iba zo zvedavosti to chcem podstupiť ,ďakujem vopred za odpoveď 😉

sakalka
2. aug 2009

už som to zistila , tak aj podla činskej tabulky nam vychadza dievčatko , že by sa mylily lekari , mam to potvrdene od dvoch lekarov, aj že ine priznaky su pre chlapca , no necham sa prekvapiť a potom dam vedieť, čo sa nam narodi, hoci verim lekarom že to bude chlapec

meggietn
3. aug 2009

Nám podla tabulky vyšlo dievčatko aj sa nám narodila Laurinka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre