Čínska tabuľka na určenie pohlavia - ako vám vyšla?

elizet
29. jún 2009

Chcem sa spýtať, či vám vyšlo pohlavie podľa čínskej tabuľky.

martinkastanko
21. júl 2009

Podľa čínskej tabuľky chlapček a aj čakáme podľa UZV chlapčeka 🙂))

gerci90
21. júl 2009

ahoje mne podla činskej výchadza chlapec,podla krvi chlapec....a na UZV este nevedia...
Mitinka ako je možne že si v 12tt a už ty pov,že asi dievca?ked ja som bola vcera na UZV a presvecoval ma lekar že pohlavie može sa zisti najskor v 17tt????

a co sa týka pohlavia ani neviem po com viacej užim či po princeznicke alebo princovi🙂))a co vý?? 🙂

mitinka
21. júl 2009

no mne robi 4D stale a pozeral to križom kražom 😀 a povedal,že z toho chlap nebude ani keby sme ako chceli ☹ ☹ ,ale že 100% mi to poviem ked pridem v tom 16tt.Ale mužovi stale hovorim nech ide do kostola sa modlit aby to nakonec bol chlap 😀 😀 😀 ja by som rada chlapca,ale čo už aspon bude mat kto upratovat naš velky dom 😀 😀

gerci90
21. júl 2009

EEH...tak držim palce nech je o chlap ako hora...a doki sa možno pomýlil🙂))

janulka182
21. júl 2009

Baby chcela by som sa opytat: v ktorom tyzdni sa da z krvi zistit ci cakame dievca alebo chlapca? To ste boli normalne na krv u gynekologa a povedali ste, ze chcete zistit, co to je? A platili ste za to? Dakujem za odpoved.

chymenitta33
21. júl 2009

janulka--Mne to povedala lekárka v 18 tt a to podla UTZ.

chymenitta33
21. júl 2009

Inak mne tá čínska tabulka vyšla ja som ani dievčatko nemohla "mať"🙂ako ja som chcela strašne chlapca ale rada by som aj dievčatko.

facovka
21. júl 2009

mitinka, nezufaj, mne v 15tt povedali ze 70%baba, a ja som chcela aj druheho chlapceka, az potom v 20tt sme nasli pipika 🙂 semenniky zostupuju az okolo 18tt dole, takze neboj, este mozno pipika vykukate v tom cca 20tt 🙂

aeouliana
21. júl 2009

mne pri prvom vyslo v oboch dievcatko a mam dievcatko a teraz pri druhom mi 2 lekari povedali, ze chlapcek a podla krvi vychadza chlapcek a podla tabulky dievcatko 😉

janulka182
21. júl 2009

Baby, ale kedy sa to da zistit z krvi? A ako? Mam o to poziadat lekara? Mne to na ultrazvuku nezistili, lebo sa male stale schovava. Som uz v 24 tt a som mooooc zvedava.

avanka
21. júl 2009

Janulka, to sa z krvi nezistuje, to tu baby pisali, ze existuje teoria, kedy sa meni krv kazdych 7 rokov a ten partner, ktory ju ma mladsiu, "vyhrava", take pohlavie to vraj bude, citak dozadu..

100 % pohlavie ti zistia z odberu plodovej vody, ktore sa robi pri zlych testoch

maatkka
21. júl 2009

Ahojte nam podla vsetkych teorii vychadzalo dievcatko... Aj podla cinskej tabulky aj podla teorie 7-rocnej krvi aj podla ovulacie aj podla vsetkych inych ktore som pocas tehu poskusala... aj podla vsetkych ultrazvukov... a aj mame Lilinku 😉
Mozno ked sa to vsetko pospaja je to aka-taka istota 🙂
Keby sme niekedy chceli druhe babo - chlapca - tak to vsetko zosuladime a uvidime 😀😀😀

tinika
21. júl 2009

tak ahojte, uz tu mozem aj odpovedať, podla tabulky chalan a aj bude chalan 😀 ako stastisticky to vyzera? lebo svagrina tiez čaka chalana a sa boji ze sa nam nepodari prebit geny nasich chlapov a mat raz dievku 🙂

mmaattuuss
23. júl 2009

ahojte, mne podla cinskej tabulky aj podla krvi vychadza chlapec a aj bude hoci radsej by sme boli, keby to bolo dievcatko, ale hlavne nech je zdrave

nitkan
24. júl 2009

myslim, ze je to haluz, ale aj tak nam to zatial vychadza 🙂

dianab
24. júl 2009

Nám vychádza chlapček aj podľa teórie krvi aj podľa čínskej... uvidíme.
Nechceme však vedieť pohlavie. No keď pôjdeme na 4D UTZ, a ukáže sa nám, tak možno to stejne na fotke uvidíme 🙂 xi 😉

susisus
24. júl 2009

Baby, tak my sme sa konečne DNES, v 32 tt dozvedeli pohlavie, malinká spala, tak nestihla schovať riťulku ako obyčajne 😀 A teda čínska tabuľka sa mýli, ale podľa krvi vychádza dobre - napriek tomu si myslím, že oba výpočty sú blbosť a ide o náhodu 😉

andrejusa
24. júl 2009

ahojte. O teorii 7 ročnej krvy teraz čítam prvý krát... keď budem mať ja v septembri 31 rokov a môj drahý má 29, tak ako nám to vychádza? 😕 v čínskej tabulke nám vychádza dievčatko, ale podľa mojich príznakov mi typujú chlapca... 🙂

susanh
24. júl 2009

mne podla cinskej tabulky nevyslo ani jedno dieta

andrejusa
24. júl 2009

ja som si ju tiež pozerala len zo srandy, voľáko tomu neverím. Skôr všelijakým tým príznakom, čo ti chutí keď čakáme dievčatko, alebo chlapčeka.

miroslava89
24. júl 2009

mne moj manzel povedal ze si vyrobil dievcatka...
podla cinskej tabulky mi vychadza dievcatko..
tak som zvedava co to bude..

plivit
27. júl 2009

ahojte tak mne prve dietatko nevyslo podla čínskej tabulky ale podla lunárnej áno
tak som zvedavá čo budeme mať druhé 😀

alexandrah
27. júl 2009

ahojte, mne podla cinskej aj podla krvi vysiel chlapec, a aj cakame chlapca. ale aj tak si myslim, ze je to skor nahoda ...

tatranka111
27. júl 2009

ahojte
toto sem asi nepatrí, len chcem vediet......skoro každá tehulka hovorí, že mala ako príznak mrchovské bolesti.......mali ste ich každý den (tie bolesti) alebo raz za tri dni napr., alebo ako?

berus222
27. júl 2009

nam vychadzalo dievcatko a mame chlapca.

tamarka, ja som ich mala kazdy den asi tyzden a chcelo sa mi stale cikat.a ked uz som isla, bol to len cvrk. 😀

millienka
27. júl 2009

Ahojte

mne prvykrat vysiel chlapec a aj sa narodil a druhykrat tiez vysiel chlapec a nevieme co to bude, to si este pockam 😉

munu
27. júl 2009

mne vysiel chlapcek a aj sa narodil chlapcek Matko 😉

csina
29. júl 2009

Pri mojej prvej dcérke mi táto tabuľka nevyšla...Teraz som tehotná a dúfam, že neklame..🙂)) Chcem opäť dievčatko...🙂

ninimimi
29. júl 2009

plivit: to je aká tá lunárna tabuľka 🙂

inneska
29. júl 2009

tak mne obaja chlapci vyšli aj podla krvi, aj podla čínskej tabulky 🙂 a viem, že to vyšlo aj sestrernici,aj švagrinke 🙂 obom vychádzali dievčatká, aj ich majú 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre