Čínska tabuľka na určenie pohlavia - ako vám vyšla?

elizet
29. jún 2009

Chcem sa spýtať, či vám vyšlo pohlavie podľa čínskej tabuľky.

dianka3
28. jún 2011

@tinika ozaj moja a kde sa to da zistit? pred rokom tu jedna mamina dala taku tabulku

sarzan
29. jún 2011

@andrejusa to vyzera na chalana podla veku krvi

preshibana
23. júl 2011

nam vysla 🙂 ale to bude asi len nahoda 😉

4ocka
23. júl 2011

ahojte maminky,smelo mozem povedat ze mne 2x vyslo,spoluziacke,a koleginkam tiez a kazda mame po 2detooooooch 🙂 😉 takze nieci natom bude...

dzejnina
24. júl 2011

no mne vychadza podla tabulky chlapec,podla krvi dievca a podla doktorov chlapec🙂 co si z toho vybrat?🙂 nechame sa prekvapit v septembri🙂))

zp74
26. júl 2011

ahojte, zvedavost nedala, vyhľadala som čínsku tabulku a keď som správne mrkla 36r, posledná menštr. 26.1.2011 ukazuje dievča, ale ked vezmem so úvahy čas oplodnenia vajíčka tak to sedí, čakám chlapca.

maattoo
28. júl 2011

@burina111 mohla by som sa opýtať, ako vyšiel ten prieskum s tou čínskou tabuľkou ...a mohli by ste mi ju prosím poslať na môj mail jozo.vyp@gmail.com Ďaaakujem

juju81
28. júl 2011

@zuzitka, a ked mame s manzelom obaja rovnaky vek, tak potom k comu sa ta teoria 7 rocnej krvy priklana?

burina111
28. júl 2011

@maattoo ahojky, no tak mne sa podľa nej narodili deti presne. aj kamošky čo mám, všetkým to sadlo, teraz neviem, či je to náhoda alebo sa na tu tabuľku dá spoľahnúť. žiaľ, keď mi spadol PC, o tabuľku som prišla....keď na ňu natrafím, pošlem.

maattoo
28. júl 2011

@burina111 ďakujem krásne za odpoveď. Bola by som rada keby som mala tú tabulku a skúsila by som to podla nej. No neostáva mi nič len dúfať že sa tabulka nájde. Krásny dník.

iwuskaaa
28. júl 2011

Mne nevyšla 🙂

martina2001
28. júl 2011

u nás sa to potvrdilo a máme dievčatko

rora
28. júl 2011

nam podla tejto tabulky vychadza dievcatko a aj cakame dievcatko 🙂
http://www.pohlaviditete.cz/wp-content/uploads/...

ale podla tej druhej cinskej, co sa rata podla pocatia nam to uz nevychadza...

zuzitka
28. júl 2011

@juju81 tak skorší mesiac by sa mohol brať do úvahy 🙂

s mojim sme rovnaký rok, len ja som marec, on oktober ..... máme 2 chlapcov 🙂

sladkasue
28. júl 2011

nam to vyslo🙂 mame chalana 🙂

gabika84
28. júl 2011

vysla 🙂

barbora87
28. júl 2011

U nas vysla

juju81
29. júl 2011

@zuzitka, tak potom zeby chlapec?! no uvidime, este je dost skoro. dakujem ;)

maattoo
29. júl 2011

@rora to mám počítať vek keď došlo k oplodnenie alebo k narodeniu ? Ďakujem 🙂

rora
29. júl 2011

@maattoo nalavo tej tabulky je vek zeny a hore vek muza, staci spojit vas vek ktory mate ked sa vam "podaril" drobec a podla farby okienka by vam uz malo vyjst pohlavie

maattoo
29. júl 2011

@rora Ok ďakujem 🙂

katecameron
29. júl 2011

@rora aj u nas to sedí ta tabulka podla krvi mame 3deti prve podla tabulky ruzove druhe zelene tretie modre farby mi vysli a je to tak 😉

dadak
29. júl 2011

u nas prve nevyslo, druhe vyslo a tretie ma byt dievcatko, tak som ohromne zvedava...bola by som najstastnejsi clovek na svete ak by to vyslo...

katecameron
29. júl 2011

@dadak no ked som si to ja sama pocitala tak druhe dieta mi nesedelo lenze tato tabulka je kus ina su tam tie zelene polícka a presne druhe dieta je v tom zelenom cize ten kto ma narodeniny v roku neskor je moj muz takze sedí lebo druhy je chlapec ale skusala som svagrinu a tej to nesedí iba prve sedí druhe nie drzím palec aby to vyslo tebe a podla tej tabulky ja by som musela mat dieta kedze chcem dievcatko tento alebo najneskor nabuduci rok lebo neskor uz 4roky po sebe nasleduju iba chlapci 😉 ale zatial to nevyzera ze by bolo dalsie mm nechce to iba ja v kutiku duse verím ze budem mat este dievcatko

dadak
29. júl 2011

@katecameron dakujem...a ty chces este stvrte? ja uz s tymto tretim koncim...som hotova v tomto tehotenstve...hormony funguju maximalne...velmi by som sa tesila keby vyslo dievcatko...mne vychadza podla vsetkych dostupnych testov co som nasla na internete...takze fakt som ohromne zvedava...a kolko maju deticky rokov...

katecameron
29. júl 2011

@dadak no ja len dievcatko by som chcela keby to mal byt chlapec tak radsej nie v tom prípade tri stacia ale vravím mm nechce takze asi z toho nic nebude len az motyka vystrelí a tiez uz pomaly vek nepustí nechcela by som rodit po 35 to uz nie takze vela casu uz nemam 😉

maattoo
29. júl 2011

mne podla krvi tabulka nevyšla :( máme chlapčeka a malo to byť dievčatko

simaha
3. aug 2011

Mne pri prvom vyslo v cinskej tabulke ze budeme mat chlapca a aj mame chlapca.Teraz mi vychadza v cinskej tabulke dievcatko a podla krvi tiez dievcatko tak hadam to vide.

dzeny73
30. okt 2012

My máme presne to čo sme chceli. Manžel sledoval všetko-čínsky,7 ročný, denný a nočný, pred a po menzese a povedal kedy. A VYŠLO TO

nikuska27bb
10. feb 2013

Pri prvej dcérke nám vyšla aj tabulka a teoria 7ročnej krvi a mali sme dievčatko,teraz čakáme druhé-podla tabulky a 7ročnej krvi by to opat malo byt dievčatko,ale doktor v nemocnici my v 17tt povedal,že je to chlapec.V 20tt idem na sono k mojmu dokimu,tak uvidím čo on bude vidiet,ale ak to bude chlapec,tak tentoraz to nevychádza.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre