Čínsky kalendár na výpočet pohlavia dieťatka

ninimimi
7. mar 2009

Ahojte! Neviem či to funguje a preto sa chcem spýtať či sa to niekomu dodarilo. Zostrojil to jeden čínsky vedec , podľa ktorého sa dalo vypočítať pohlavie dieťaťa. Vstupnými údajmi boli mesiac počatia a vek matky v dobe počatia. Kalendár mal byť spoľahlivý na 99% no výskumy zo Severnej Ameriky potvrdili iba 85% správnosť. Tak či onak – prečo si to nevyskúšať?
Neviem to sem vložiť no nájde to na mamaaja.sk pod tehotenstvom. Ja budem mať 25 rokov a chceli by sme chlapčeka nakolko už doma máme babiznu.Tak by som chcela vediť či sa to nejakej v mojom veku a v daný mesiac aj podarilo alebo je to bluf.ďakujem 🙂

lila794
8. jún 2010

nam vysli obe deti 😀

zuziiiicek17
8. jún 2010

u nas tiez vysiel syncek 🙂 aj svagrinke ,aj kamoske dievcatko

tiffanka
1. júl 2010

Ja som si tem kalendár pozrela prvýkraát dnes. vyšli nám dve dievčatá, ktoré máme, a teraz vyšiel chlapče ( aj doktor dokonca povedal ze na 95% to bude chlapcek), no ale neviem, takýmto veciam moc neverím 🙂

miska333
1. júl 2010

nam to nevyslo

djd
2. júl 2010

Nam to vyslo 🙂

barbora87
2. júl 2010

Joj tak som zvedava ako to bude u nas...

anavi85
4. júl 2010

ja som sa cudovala, ked som o tom pocula prvy krat, ale vazne to u mna zafungovalo a dokonca aj u celej mojej rodiny, par kamaratok co si to pozereli uz naspat...my chceme podla neho urobit Adkovi sestricku 😀

rivatha
7. júl 2010

U nas to nesedi 😅

wandeirra
7. júl 2010

U nas to tiez vyslo na chlapceka 🙂

iwuskaaa
7. júl 2010

U nás to nevyšlo 🙂

cathryn
11. júl 2010

u nas to vyslo 😝

barbora87
28. júl 2010

pridavam sa ze u nas to vyslo...

lucia81
28. júl 2010

Prvé dieťa mi vychádzal chlapec a narodila sa dcérka, a druhé mi vychádzalo dievča a máme chlapca.

katy2
28. júl 2010

podla cinskeho kalendara chlapec, mame dievcatko 🙂

barbora87
28. júl 2010

@katy2 v to som aj ja dufala

babybloo
28. júl 2010

nám to nevyšlo 😠

susann83
9. aug 2010

nam to vyslo 🙂 cakame chlapceka

misss
10. aug 2010

aj u nas to vyslo.. 😀

loren
10. aug 2010

pri prvej vyslo babe a pri druhej nevyslo 😉 je to len nahoda 🙂

katecameron
12. aug 2010

nam to vyslo 100percent 3deti tak to je uz co povedat pozerala som to spatne aj svagrina aj sestra a dalsie zname iba 1 to nevyslo z desiatich takze ale zas podla mna s tym nie vsetci vedia robit lebo jedna kamoska tvrdila ze jej to nevyslo ale kedze mala ten isty termin ako ja pozrela som to ja a podla mna to sedelo dobre takze ja som presvedcena ze je to pravda na tych 85 percent urcite len s tou tabulkou treba vediet pracovat 🙂

franziska
12. aug 2010

no mne to vyslo 100% ale ked som pozerala moju mamu, tak presne naopak ja som mala byt chalan a bracho mal byt baba 😀

luciaj
12. aug 2010

aj mne to vyslo 100%ne u oboch deti. a rovnako mi vyslo aj pohlavie podla veku krvi🙂

aknaj
12. aug 2010

mne vyšli obe deti presne podľa tabuľky
a tak isto aj podľa toho 7 ročného obdobia, teda koho vek sa približuje pri počatí k násobku 7, také by malo byť pohlavie dieťaťa

a je to táto čínska tabuľka

kukujka
26. feb 2011

mne podla tabulky vychadza dievcatko uvidime na 3d sone 8marca

etuska
29. jún 2011

nam to vyslo na 50%-dcerka mala byt chlapec 🙂 a syncek sa podaril,takze zatial 50% uspesnost 😵

flowerfairy
22. aug 2011

Nam podla cinskeho kalendara aj podla veku krvi vychadzalo dievcatko a cakame chlapceka.
Dotycny mudry cinan asi stavil na to, ze su len dve pohlavia, tak ma 50% sancu, ze obcas sa musi trafit 😉

sunnyhoney
17. jan 2013

nám to nevyšlo

moon1979
17. jan 2013

prvé ano, druhé nie

kubinca
17. jan 2013

prve nam vyslo, druhe zatial nevieme co bude, podla tabulky chlapec.... inak treba si prepocitat lunarny vek, lebo sa nemusi zhodovat so skutocnym vekom da sa to prepocitat na tejto stranke http://www.chinesegenderchart.info/gender-calcu... 😉

petula8
8. júl 2013

mne to vyšlo pri oboch dcérach 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre