Čínsky kalendár na výpočet pohlavia dieťatka

Ahojte! Neviem či to funguje a preto sa chcem spýtať či sa to niekomu dodarilo. Zostrojil to jeden čínsky vedec , podľa ktorého sa dalo vypočítať pohlavie dieťaťa. Vstupnými údajmi boli mesiac počatia a vek matky v dobe počatia. Kalendár mal byť spoľahlivý na 99% no výskumy zo Severnej Ameriky potvrdili iba 85% správnosť. Tak či onak – prečo si to nevyskúšať?
Neviem to sem vložiť no nájde to na mamaaja.sk pod tehotenstvom. Ja budem mať 25 rokov a chceli by sme chlapčeka nakolko už doma máme babiznu.Tak by som chcela vediť či sa to nejakej v mojom veku a v daný mesiac aj podarilo alebo je to bluf.ďakujem 🙂
Strana
z3
Dole
PredošláStrana
z3
Ďalšia
denisa1907
7. sep 2013
mne to vyšlo
irresistible
7. sep 2013
mne to vyslo oba razy, aj par znamym, co mam okolo seba. ale zato prave nedavno jednej nie...podla mna to je voodoo rovnako ako ine metody na "podarenie" pohlavia, ale aj tak mile 😉
suesy
4. okt 2013
u mňa to vyšlo, ale zase bolo treba presne určiť, kedy bolo dieťa splodené, ja som myslela, že koncom apríla a to by mal byť chalan, ale napokon po narodení dcérky som zistila, že to bolo zrejme začiatkom mája. Aj dva dni vedia urobiť rozdiel 🙂
dadkaabarino
5. okt 2013
ahojte babulky a ako sa to da vypocitat ? Ďakujem 🙂
Strana
z3
PredošláStrana
z3
Ďalšia