Čínsky kalendár na výpočet pohlavia dieťatka

ninimimi
7. mar 2009

Ahojte! Neviem či to funguje a preto sa chcem spýtať či sa to niekomu dodarilo. Zostrojil to jeden čínsky vedec , podľa ktorého sa dalo vypočítať pohlavie dieťaťa. Vstupnými údajmi boli mesiac počatia a vek matky v dobe počatia. Kalendár mal byť spoľahlivý na 99% no výskumy zo Severnej Ameriky potvrdili iba 85% správnosť. Tak či onak – prečo si to nevyskúšať?
Neviem to sem vložiť no nájde to na mamaaja.sk pod tehotenstvom. Ja budem mať 25 rokov a chceli by sme chlapčeka nakolko už doma máme babiznu.Tak by som chcela vediť či sa to nejakej v mojom veku a v daný mesiac aj podarilo alebo je to bluf.ďakujem 🙂

zuza.m
7. mar 2009

no ja som to raz dostala mailom ,ked už bol maly na svete .tak som pozeral a moj rok a počatie a sedelo to.možno nahoda neviem.

januarova
7. mar 2009

my sme mali mat podla tohto kalendara dievca, a je to chlapec. takze vyberte si...

lante
7. mar 2009

Ja mám u mňa 100% úspešnosť. V oboch prípadoch mi vychádzal chlapec a Vili je už na svete a Miško v brušku. 😀

pookie
7. mar 2009

Ja som si to pozrela ked som uz bola tehotna, nevedeli sme ci sa mi v brusku skryva dievcatko alebo chlapcek, podla kalendara vychadzalo dievcatko a mame Sofinku, neviem ci nahoda alebo to funguje, skusime pri druhom 😉

lubi22
7. mar 2009

Ninimimi nam vychadzalo podla kalendara druhe dievcatko a mame krasneho chlapceka 😵 Dokonca jedna maminka z Marcovych babetiek robila prieskum, ze ako to komu vychadza, a co nakoniec cakame a asi Ta nepotesim ale uspesnost je asi 50 % 😅 Takze tomu neverim absolutne, je to vec nahody, ci to niekomu sadne. 😉

ninimimi
autor
7. mar 2009

Ahojte! Ďakujem za zapojenie. Ja by som chcela pretrnúť rodinné rodenie dievčat, lebo už mám pocit že naša rodina zachranuje populáciu dievčat na Slovensku 😀 Všetci okolo majú dievčatká, tak som chcela získať nejaký dobrý recept na poriadneho chlapa 😵 nech to už máme konečne prestrejšie.No dúfam že na druhý krát to už bude chlapček lebo trikrát sa mi na porodnú sálu nechce 😅

dididi30
7. mar 2009

u nas cinsky kalendar fungoval aj u dievcata aj u chlapceka 😉 ,
nimi, inak u nas zas sami chlapci a ja som to dcerkou pretrhla a po nej sa nam narodil dedic 😉
alebo vymen manzela 😅 😀 😀 😀

ninimimi
autor
7. mar 2009

dididi asi budem musiet urobit to druhé 😅 alebo ho budem musieť poslať na konzultácie s jeho otcom ten spravil troch chlapov a asi vyčerpal limit 😎

dididi30
7. mar 2009

mini treba verit 😉 proste chodte na vyrobu baba s tym,ze to bude chalan 🙂
pri malej som chcela babu a bola baba , pri malom som chcela syna a bol syn, od zaciatku som verila,ze budem mat to co chcem 😎 no nahoda, alebo som si to fakt vydupala 😀
neboj ja verim,ze to pretnes a potom sa mi pochval to ip 😵 😵 😵 😵

ninimimi
autor
7. mar 2009

Ok! Určite sa pochválim 😀

zuzana581
8. mar 2009

Ahojte. Mne to podla toho kalendáru vyšlo. Prvá baba a teraz chlapec.

vivusika
8. mar 2009

mne to vyšlo, prvé je dievčatko a teraz máme chlapčeka 🙂

mataaaaa
8. mar 2009

mne to vyslo na 100percent, doktorka tvrdila ze to bude chlapec, no podla cinskeho to malo byt dievcatko,a a nakoniec to aj dievcatko je 🙂

matap
8. mar 2009

aj u mňa to vyšlo obidvakrát na 1OO% 🙂
a vyšlo to aj sestre 😉
sesternici už len na 50% ☹

ninimimi
autor
8. mar 2009

No tak zatiaľ sa mi zdá že to vychádza viac ako nie.Niečo na tom musí byť

akejka
9. mar 2009

ninimimi: ahoj, aj ja som sa zaoberala týmto kalendárom, vypočítala som na Modrom koníkovi len 55% úspešnosť.
Pritom u mňa, mojich kamošiek to vyšlo 100%...
Moje 2 dcéry vyšli, kamoškine 3 deti vyšli (1 chlapec, 2 dievčatá) a ešte 1 kamoške vyšla dcéra.

zitaje
9. mar 2009

Jedna z mojich dvoch dcer mala byt chlapec, cize presne 50%-na uspesnost. Asi tak tomu aj verim. Komu to nevyslo, ten to uz dalej neriesi, takze nie je ani odozva, komu zase vyslo, tak sa z toho tesi - preto moze byt viac pozitivnych ohlasov.
Moj skromny osobny nazor je ten, ze je to blbost, samozrejme kazdy si mysli co chce. Ale na pobavenie dobre. 😉

garronne
9. mar 2009

ahoj. tak u mna to nefunguje, vobec, mala by som mat dve dievcatka a mam dvoch chlapov

nikollette
9. mar 2009

U mna to tiez fungovalo 😉

bershka
9. mar 2009

u mňa nie 😉

ninimimi
autor
10. mar 2009

No asi treba naozaj len veriť, že to bude to čo by sme si naozaj želali. 🙂 ďakujem za zapojenie

happy8051
8. jún 2010

u mna cinsky kalendar nezafungoval... a ani som nechcela aby zafungoval... zelala som si dievcatko, kalendar ukazoval chlapceka a v brusku je Natalka 🙂

barbora87
8. jún 2010

@happy8051 no ja si tiez hrozne prajem dievcatko a podla kalendara to ma byt chlapec...tak za5tyzdnov sa to asi dozvieme

happy8051
8. jún 2010

@barbora87 tak drzim palce, nech sa ti prianie splni tak, ako mne :D

barbora87
8. jún 2010

@happy8051 no bolo by to prekrasne...musim pockat este 5tyzdnov a uvidime🙂

happy8051
8. jún 2010

@barbora87 ja by som tomuto kalendaru neprikladala velku dolezitost... ked si to pozries detailnejsie ruzove a modre policka su v pomere 50:50... takze je to viac menej trik podla mna... vacsiu doveryhodnost u mna ma teoria o ovulacii, ked sa bavime o vplyve na pohlavie dietatka... drzim ti palce velmi :D na druhej strane.... nechcem ta strasit, ale v 18tt to este nevidiet... ja to mam od vcera potvrdene z amniocentezy a este je moznost urobit krvny test uz od 10tt

barbora87
8. jún 2010

@happy8051 no asi mas pravdu...a co sa hovori o ovu?no tak ze zalezi od mimi ako je otocene a aky utz ma dr...tak uvidime...

happy8051
8. jún 2010

@barbora87 moja Natalka bola pri kazdom sone otocena tvarickou k brusnej stene a nebolo vidiet... ale prajem ti aby to u teba islo 🙂 no... tu uz baby v teme rieseili, ze dievcatko najcastejsie vznika dva az tri dni pred ovu chlapcek jeden pred a v den ovu.. takze tak 🙂

barbora87
8. jún 2010

@happy8051 joj no hadam ma nebude mimi tak natahovat🙂 no tak to je blbe bo my sme mali tri dni a den pred ovu kexik tak to som zvedava

gabika_83
8. jún 2010

U nas to nevyslo, podla cinskeho kalendara sme mali mat dievcatko a je to chlapcek, neviem ci by som sa na to spoliehala 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre