Čínsky kalendár na výpočet pohlavia dieťatka

ninimimi
7. mar 2009

Ahojte! Neviem či to funguje a preto sa chcem spýtať či sa to niekomu dodarilo. Zostrojil to jeden čínsky vedec , podľa ktorého sa dalo vypočítať pohlavie dieťaťa. Vstupnými údajmi boli mesiac počatia a vek matky v dobe počatia. Kalendár mal byť spoľahlivý na 99% no výskumy zo Severnej Ameriky potvrdili iba 85% správnosť. Tak či onak – prečo si to nevyskúšať?
Neviem to sem vložiť no nájde to na mamaaja.sk pod tehotenstvom. Ja budem mať 25 rokov a chceli by sme chlapčeka nakolko už doma máme babiznu.Tak by som chcela vediť či sa to nejakej v mojom veku a v daný mesiac aj podarilo alebo je to bluf.ďakujem 🙂

denisa1907
7. sep 2013

mne to vyšlo

irresistible
7. sep 2013

mne to vyslo oba razy, aj par znamym, co mam okolo seba. ale zato prave nedavno jednej nie...podla mna to je voodoo rovnako ako ine metody na "podarenie" pohlavia, ale aj tak mile ;)

suesy
4. okt 2013

u mňa to vyšlo, ale zase bolo treba presne určiť, kedy bolo dieťa splodené, ja som myslela, že koncom apríla a to by mal byť chalan, ale napokon po narodení dcérky som zistila, že to bolo zrejme začiatkom mája. Aj dva dni vedia urobiť rozdiel 🙂

dadkaabarino
5. okt 2013

ahojte babulky a ako sa to da vypocitat ? Ďakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre