• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo vám chutilo a čo sa narodilo?

18. februára 2007 
ja mam zase chut na sladke a tiez citim, ze to bude chlapcek :grinning:
18. feb 2007 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nikdy neoblubovala sladke ale teraz bez malej "sladžavinky" na den som nerva :confused: a hlavne bez zmrzliny by som to nezvladla :grinning: .A chcela by som Barborku.... :slight_smile:
18. feb 2007 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pridam tiez svoje chute. Prve mesiace to boli tony sladkeho, dietnej salamy, rezne a nenavidela som syr. Teraz tony sladkeho, ale cistu cokoladu nemusim a glukozovy test bol pre mna ako lahodne ranajky :grinning: A tiez pomarance a je to chlapec :slight_smile: Ale spicate brucho nemam, skor sa taham do sirky :grinning:
18. feb 2007 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne vy mate ake vselijake pochutinky a mne vsetko smrdiii :grinning:
18. feb 2007 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedunecka, som zvedava, ci cakame to iste :wink: mne vsetko smrdi, ale aj tak mam kilo hore..uz len cakam, kedy to prejde...nemas aj bolesti hlavy k tomu a vela kyselin? mne tusim aj preto nechutim...ale urcite viem, ze sa mi sprotivilo sladke, kurca a kava...
18. feb 2007 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, pri prvom syncekovi (a to som vedela, ze bude syn) som milovala broskyne. TO som ich zrala. A tiez cervene vinko (ale to som nemohla pit vela :grinning: ).
Pri druhom tehotenstve som nevedela, co cakame, ale podvedome som myslela, ze bude chlapec, som mala rada jahody, maliny a cernice. A samozrejem cervene vinko (ale to zase pomenej). Ale zrala som pri obidvoch tehotenstvach vela sladkosti a zeleniny.
18. feb 2007 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne chutilo zo zaciatku vsetko kysele a ku koncu vsetko sladke a mame dievcatko;))
18. feb 2007 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok