Čo vám chutilo a čo sa narodilo?

lienka.
10. aug 2006

Ahojte citala som,ze ked ma cakajuca mamicka chut na sladke bude to dievcatko.Ak na kysle,slane,stiplave-chlapcek.Mate nejake skusenosti,ze to tak je?Ja som stratila chut na sladke,ale ani po uhorkach nejako nesaliem.

cat
10. aug 2006

No mne chutilo len sladké a máme syna 😎 😀

expertka8
10. aug 2006

..ja som bola ako kyselina/doslovne/... 😅 ...v priebehu dňa pohár uhoriek a na večeru /na posedenie/ kilo grepov,pomarančov...to len tak fuklo 😀 ..a hľa...narodil sa xlapisko 😅 😀

natalya
10. aug 2006

juuj ta ja este neviem co to bude aj ked dnes som bola na sone ale este neukazalo ☹ idem o 2 tyzdne tak uvidime co to bude ale mne velmi chuti slane a stiplave....a potom grepy tak isto ako expertka8 😉 takze ani ja stoho netusim co by to mohlo byt 😒

melory
10. aug 2006

🙂 vidim ze je to rozmanite- mne pri hugovi chutili cokolady

snilko7
10. aug 2006

Ja som na tom bola podobne ako cat. Stále som mala chuť na sladké, u nás leteli vtedy hlavne horalky a máme chlapčeka

mimka1121
10. aug 2006

Ahojte ja som 26tt a čakam chlapčeka a mam tiež strašnú chuť na sladké.

danciacik
11. aug 2006

Ahojte, ja ešte neviem čo to bude, ale stále mám chuť na sladké.
No keď čakala moja mamka sestru a mňa tak jej strašne chutili melóny a kyslé uhorky a keď čakala bračeka tak nemala problém zjesť aj 9 veterníkov naraz. 😉

alexandra
11. aug 2006

Mne chuti vsetko, ale nemozem kavu, ryby (tuniak, treska) a tiez olivy co som milovala tak si ich mozem dat len par...

julka.n
11. aug 2006

ahojte babenky dobra tema na chute ja mam dve dievcata su uz velke no ked som ich cakala mala som tiez velku chut na sladke a milovala som bielu cokoladu nato nezabudnem lebo sa to ukazalo aj na mojej vahe po porode.teraz cakame tretie babetko a chute su uplne ine skor by som povedala ze mi chuti vsetko s mierou no boli aj horucavi tak sa vela ani nedalo a na usg.nam povedali ze je to dalsia kocka myslim ze s chutami sa to definuje tazko tak isto ako zo spicatym alebo sirokym bruskom 🙂

icha5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snemcurka
14. aug 2006

ahojte tehulky.
ja som sa docitala, ze tehotne zeny nemaju na zaciatku tehotenstva chut jest nieco sladke. A to z dovodu, ze vplyvom hormonu maju nase sliny sladsiu chut ako u "netehuliek". Preto tehotna zena siahne radsej po kyslych uhorkach alebo zavinacoch.

anetta
14. aug 2006

,tak ja neviem kocky ako to je s tymi chutami,ale ja mam strasnu chut na slane,stiplave,pikantne,kysle,teraz hlavne rajciny a na sone mi povedali,ze cakame chlapca,,,,tolko moja skusenost 😉

zuz11
14. aug 2006

ja jem aj sladke aj slane aj masove aj pikantne.. proste vsetko co nezje mna a isto viem ze to bude iba jedno 😀 ale co? 😅

nikolasko
14. aug 2006

Pomaranče pomaranče a zase pomaranče a mame chlapa.Chute sú chute a o tom či to bude chlapček alebo babulka rozhodne osud.

alexandra
14. aug 2006

Vsetko okrem tresky a tuniaka 😀

k.a.t.k.a.
14. aug 2006

na sladké ani len nepomyslým, a to som pred tehu nevedela bez čokoládky ani zaspať a na 99% to je dievčatko. Inak strašne mi chutila paradajková polievka 🙂

anetta
14. aug 2006

,,takze ako citam,na chute sa netreba spoliehat 😉

husenka
14. aug 2006

😀 asi tak 😀 ja nemám chuť na nič.vždy na niečo iné...a niekedy to naberie spiatočný chod a 😀 takže toto by žiadnej premúdrej Sybile nepomohlo 😀 😝

zuzu13
14. aug 2006

ahojte, pri synovi to boli šalátové uhorky, káva fuj a mäsové vývary dtto
teraz som na paradajkách, broskyniach a slivkách, ale na zač. tehu to boli zavináče.

wladka
14. aug 2006

mne chutilo slane, hlavne pukance..a mame dievcatko 😀

inak som mala vsetky priznaky co nasvedcovalo ze to bude chlapec - spicate brusko, velmi vela slane, retiazka a obrucka..

je to somarina.. 😀

katab
13. nov 2006

Mne sladkosti ani nechutia,a to som sladkozrut,ale dam si obcas nieco dobre,i ked radsej mam ovocie,napriklad jablka,banany,a hlavne mandarinky bez nich nemozem zit,a podla usg to je dievcatko,doktorka si bola skoro na 100 % ista,vraj sa este nesplietla.

lienka.
autor
14. nov 2006

ahojte,my cakame chlapceka a coho sa nemozem dojest,su mandarinky,pomarance,grepy inak ostatne nechutenstvo.

certica
14. nov 2006

No mne strasne chutilo stiplave, hlavne v kombinacii s maskom, takze bola na pravidelnom poriadku cina, pripadne aj spagety s takou fest extra stiplavou zmesou. Pritom ja vseobecne maso naozaj len vynimocne. No a ku koncu hlavne jablka a pomarance, najlepsie vychladene - bez toho som vecer ani nezaspala. A este v zaciatkoch take to nezdrave zivoc.kravske maslo, ktore som nevidela snad 10 rokov 🙂 . A bol to chloop

dorotka
14. nov 2006

certica to je prave pre tehulky zdrave to maslo mi ho kamoska lekarka odporucala kazde rano hlane na zapchu 😀
ale musi to byt to prave nic rastlinne

certica
14. nov 2006

dorotka, tak to som vazne netusila...ale fakt je, ze so zapchou som teda problemy nemala cele tehotenstvo ani po 😎 . Normalne som mala vtedy zle svedomie, co to do seba dzgam - no ale telo si pytalo, tak nedaj 😀

lienka79
14. nov 2006

To sa snad ani nad takymito vecami nezamyslaj..ved su to len babske reci..Onos a to hovori aj o tavre brucha, ked je okruhle, je to baba,ked spicate, tak chlapec..Ja tomu neverim..Ja nemam ziadne chute, normalne ako predtym..tak to znamena co?? 😀

erika.di
15. nov 2006

No ja som pri prvom doslova zrala sladke a mame syna.Teraz to je take zmiesane,kazdy den ma napadne ina chut,ale ja tomu neverim.

bubonic
15. nov 2006

tak ja už tri mesiace raňajkujem francúzsku nátierku a dva rožky. teraz sa k tomu pridáva cibuľka a ak nájdem tak redkvička, ešte prípadne plesnivec alebo hermelín. ale denne 0,5 koly, lebo bez nej mám migrénu (odskúšané) a niečo sladké(Brumík alebo Pikao) musí byť. bola som ako môj drahý presvedčená, že to bude babuľka, ale sono ukázalo exibicionistu chlapčeka - nožičky rozkročiť kedykoľvek, ale tváričku ukázať nehrozí. 😀

mima3114
15. nov 2006

ahojte baby,tak ja som prave v 11 tt a tiez sa mi zmenili chute odkedy som tehu.nemozem citit cigarety(a to som fajcila),pit kavu,nemam rada cokoladu a sladke(predtym to bola moja droga) a tiez nemusim ryzu,ktoru som predtym tak mala rada.a tiez nemozem ziadnu pepermintovu zuvacku alebo haslerky 🙂 chuti mi ovocie,zelenina,uhorky,olivy,proste slane,kysle.

katka6
15. nov 2006

Ja som pri prvom bola závislá od sladkého a bolo to dievčatko, teraz sladké nemusím...zajtra idem na sono, tak uvidím,
ale neprikladám tomu nejakú váhu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre