• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cvičenie pre tehotné v Bratislave. Poraďte

2. mája 2013 
ahojte Tehulky. nemate niektore skusenosti s cvicenim pre tehotentne v zariadeni "ŠNOP"? dakujem.
8. jan 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
19. sep 2009 o 21:03 • miraclestudio
Ahoj, nevies ci si treba zaplatit cely kurz alebo sa da aj na jedno cvicenie?
20. sep 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veva - podla mna neni pravda, mne moj lekar, aj ini povedali, ze ked je zena zvyknuta cvicit, moze aj v tehotenstve, ale cca o 30 % menej, dokonca je to lepsie pre porod, ked je telo vytrenovane. aj jedna, co pise na ine forum, je cvicitelka aerobiku, a ta vraj cvicila az do porodu. iba ak by to lekar zakaza, ze je to v tom danom konkretnom pripadne pre zenu nebezpecne.
a marsakovaz - ak chces, mam kontakt na 1 babu, co ide robit materske kurzy, spojene s cvicenim, budes to mat 2 v 1, ak chces, napis prip. na IP.
a viem ze aj v zoracentre sa robi aerobic pre tehotne, a je to v pohode.
20. sep 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tiež hľadám nejaké cvičenie v BA - tak som celkom rada, že niekto vytiahol tútu tému.
Zatial sa mi najviac páči gravid joga a brušné tance.
Mám ešte pár týždnov čas - tak sa len rozhliadam... a u mna vyhráva "šanca tanca" -nepoznáte to tam niekto?

http://www.sancatanca.sk/index.php?id=93

príp. neviete o cvičení na fitlopte pre tehulky ???

PS pre zuzuxx - niekde chcú peniažky za celý kurz ale vačšinou si platíš cvičenie jednotlivo. Ako keby si chodila na aerobik :wink:
20. sep 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dostala som permanentku do sportcentra (lokalita BA Ružinov), kde je možnosť cvičiť pilates, yogu, cvičenia pre tehotné, cvičenie s detičkami... nemám to kedy využiť tak za symbolickú cenu posúvam ďalej, viac info v prípade záujmu v mojich inzerátoch.
23. okt 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete nieco poradit? Dakujem :slight_smile:!
4. jún 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budúce mamičky! Vhodnýmn cvičením pre tehotné mamičky je Gravodjóga. V našej tanečnej škole ju vediet profesionálna lektorka Katka, ktorá má dlhoročnú prax a skúsenosti s touto metódou predovšetkým zo zahraničia, kde je Gravidjóga veľmi vyhľadávaná. Príďte k nám do Riverpark Dance School každý pondelok o 11:00 a každý štvrtok o 10:00. Tešíme sa na Vás !
2. máj 2013 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok