Cvičenie pre tehotné v nemocnici v Šaci. Boli ste?

macilaci
18. jún 2009

Ahojte, máte niektorá skúsenosti s cvičením v tejto nemocnici?

smajli
18. jún 2009

nie vobec nie,ale chystam sa tam ist rodit,tak budem rada,ked tu tehulky nieco napisu, zaujma ma aj predporodna priprava v tejto nemocke,ak nieco viete tehulky,tak povedzte 🙂

macilaci
autor
21. jún 2009

smajli sme skoro v rovnakom týždni, ale ja budem ridiť skôr, nakoľko čakám dvojičky. máš už vybraného lekára? ku komu chodíš?

smajli
24. jún 2009

ahoj macilaci,nemam este vybraneho lekara:o) vraj je tam ale kazdy dobry na koho natrafis, tak som to aspon vsade na nete citala. najopakovanejsie meno je Dosedla...,len ci prave on nema pacientiek najviac ...,vsade ale pisu,ze aj ked mas vybrateho lekara ale nahodou sa stane,ze akurat nemoze prist,tak v tej porodnici je kazdy dobry na koho natrafis,vsetci maju super pristup,doktori aj sestricky...
aj moja kamoska cakala dvojicky a porodila ich uz v 7.mesiaci...
a my sme uz v 6.tom... ako ten cas leti... budem ti drzat palce:o)

macilaci
autor
24. jún 2009

no aj ja k nemu chodím na UTZ a je veľmi zlatý, u mna to bude asi sekcia, máš pravdu je tam dobrý každý a ja mám na šetonedelí aj krstnú 😎 , takže dúfam že problémy nebudú

susisus
24. jún 2009

To cvičenie v Šaci zaujíma aj mňa a baby aj ja chcem rodiť v Šaci, ale gynekológa mám súkromného inde a keď tam chcem rodiť, tak to čo tam mám len tak prísť či čo sa robí ? 😨

macilaci
autor
25. jún 2009

v tom ti neporadím, ale podľa mna ked tam zavoláš tak ti povedia postup.
budúci týžden v štvrtok tam asi skočím a pozriem čo ako...

monika131
25. jún 2009

Susisus - 6tt pred pôrodom by ťa mal tvoj gynekológ vypísať na materskú a vtedy sa ťa aj pýta, do ktorej nemocnice pôjdeš rodiť.
Tie posledné týždne by si sa mala už hlásiť v konkrétnej nemocnici aj s nejakými sprievodnými papiermi, tehu knižkou od tvojho gynekológa.
Neviem, či je to presne tak, ale z okolia viem o takomto postupe.

susisus
26. jún 2009

Ďakujem, dnes som sa pýtala doktora a povedal, že do Šace bude volať 6 tt pred pôrodom a všetko mi vybaví, tak ako píšeš Monika, takže som už kľudná 🙂

monika131
26. jún 2009

susisus - nemáš za čo. Takže si sa definitívne rozhodla pre Šacu.

A teraz chodíš ku ktorému gynekológovi v KE?

susisus
26. jún 2009

Monika - Áno Šaca, údajne tam najlepšie zachádzajú s bábatkami a to je pre mňa najdôležitejšie a keďže idem na cisársky, chcem nech je aj o mňa dobre postarané 😉
Chodím k doktorovi Hlucháňovi, je súkromný a nedá sa u neho rodiť, tak som rada, že mi aspoň vybaví doktora - robil v Šaci celý život, takže ich tam dobre pozná a určite mi poradí dobre 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre