Dlhoročné snažilky konečne tehotné

vikis5
27. feb 2013

Ahojte, chcela by som vedeť aké boli vaše pocity, ked ste sa konečne dozvedeli ze čakáte bábo? resp. ked ste konečne zbadali dve čiarky na teh. teste a nie ich len "silou vole" videli? 🙂

cukrik580
28. júl 2013

@vikis5 😀 co uz s nimi , hlavne nech je stastlivy koniec, zaciatok nech maju aky chcu 😀

tanicka137
2. aug 2013

ahojteeee dnes som bola na krv a po roku a pol snaženia mi sestrička oznámila, že je veľmi zvýšené HCG, že mám prísť o týždeň na sono... 🙂 stalo sa vám niekedy, že bolo HCG zvýšené a nakoniec s toho nič nebolo, alebo sa už môžem spokojne tešiť :D

direrka
13. aug 2013

Ahojte dievcence...
My sa snazime uz cca 7 rokov.. Kopec vysetreni, prefuk vajecnikov, dve inseminacie neuspesne.. A teraz sme podstupili umele a vcera mi z krvi zistili, ze som kinderkooooo... Snad mi pukne srdiecko od radosti...

cukrik580
29. aug 2013

@tanicka137 no co?tak ako to nakoniec dopadlo??????
@direrka gratulujeeeem a dufam ze je vsetko ako ma byt 😉

tanicka137
29. aug 2013

@cukrik580 včera sme začali 8.t.t. 🙂 som našťastnejšia na svete. V pondelok bolo potvrdené srdiečko, už len dúfať, že sa drobcovi bude v brušku páčiť a vydrží do apríla :D

viera788
30. aug 2013

3 a pol roka snazenia.....tyzden testovania, ale aj tak tomu stale nemozem uverit....

cukrik580
30. aug 2013

@tanicka137 supeeer.to je nadhera 😉
@viera788 veeelmi gratulujem.my sme snazili 5 rokov a 5 mesiacov...sme 16 tt a stale timu neverim 😉

vikis5
autor
12. sep 2013

@cukrik580 ahoj, ako sa mate s odstupom casu? vsetko v poriadku? mna trochu trapia doktory, mala som zvysenu hladinu niecoho v krvi, tak beham po vysetreniach, sonách a podobne ale inac vsetko v poriadku. Brusko uz vidno? Ja mam len zatial take malilinke a niektore baby tak tehotne ako ja zase uz velke gulate 🙂

cukrik580
12. sep 2013

@vikis5 ajooooj.vsetko zatial vporadecku.vysledky tych tripple testov ci co to je budem vediet az 7.10 ale verim ze vsetko bude ok 😉 tie prve boli na jednicku 😉 downov sme mali 1:2000 takze paradicka 🙂 no ja mam veeeela kileciek takze na mne je brusko stale 😀 ale ja si ho pod slaninkou citim a vidim hlavne na gatiach ze ma tlacia alebo nezapnem...drzim pastick aby bolo vsetko vporiadku!!! 😉

vikis5
autor
12. sep 2013

@cukrik580 akurat som volala doktorke, mi robili kontrolne testy, a ze tie uz boli dobre 🙂 tak sa tesim, a uz aj citis pohyby? ja uz hej, take tuknutie sem tam 🙂))

cukrik580
12. sep 2013

@vikis5 jeeej, tak supiiis 😉 ja asi este nie, vcera sa mi zdalo trosku, ale neviem, akoby ma nieco jemne pohladkalo zvnutra 😀 este mame cas 😀

vikis5
autor
13. sep 2013

@cukrik580 presne tak to zacina, a uz ta bude hladkat len silnejsie a castejsie 🙂

cukrik580
13. sep 2013

@vikis5 zatial mi len creva prevaluje jak keby si z nich robilo svihadlo :D odvtedy nic zatial

breninka
23. okt 2013

Ahojte kočky...hlásim sa Vám...ako dvojčiarková babizňa... po 1,5 roku som uvidela pred tyzdňom 2 krásne čiarky... 🙂
Neviem sa z toho ešte spamätať...bojím sa...aby som sa netešila zbytočne. Včera som bola u doktora, mám sa vrátiť budúcu stredu, že by mi tam teraz aj tak ešte nebolo nič vidno...podľa neho by som mala byť v 5 t a neake drobne 😀
uff...hádam som sa dočkala...držím každej z Vás naozaj palce 😵

trulinka
25. okt 2013

@breninka
ahoj, ja som si dnes urobila test a je pozitivny 😉 . Snazime sa uz 2 roky, mam za sebou 3 neuspesne inseminacie a teraz 1 IVF. Takisto ako pises ty, aj ja sa este bojim tesit....O 2 dni si chcem urobit dalsi test, snad mi to hcg bude dalej len stupat. Tak ti blahozelam a drzim palce 😉

breninka
25. okt 2013

@trulinka
strasne sa s tebou tesim, aj bojim...ale...verim, ze sme konečne vybrané na materstvo... 😵
urcite napis, ako dopadnes...a hlavne...hlavu hore... 😉

trulinka
25. okt 2013

@breninka
Dakujem, ano urcite sa ozvem ako to so mnou bude pokracovat. Aj ty sa drz, nech nam to dobre dopadne 😉

vikis5
autor
6. nov 2013

@breninka gratulujem 🙂

bordulka
24. nov 2013

ahojte kočky, dúfam,že nič nezakríknem, ale po 6 rokoch sme sa dočkali aj my 🙂 Na začiatku tohto cyklu som bola na laparke, kde mi zistili nepriechodné vajcovody, tak som sa s mm dohodla, ze nejdeme ani riesit umele, ze si prerobíme domček a na všetko teraz kašleme a na druhý deň po rozhovore som si našla // myslela som si,ze je pokazeny test, tak som si bola kupit inu znacku a tam boli tiez, nezmizli :D mam to potvrdene aj z krvi, ale na sone este nebolo nic vidiet, mam ist v utorok, tak snad bublinka bude na spravnom mieste 😉

cukrik580
8. okt 2017

@vikis5 citaaaaaaaj ako sme to prezivali☺☺☺ az tu revem.a uz mame dvoch drobcov doma😍😍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre