Implantačné špinenie. Ako to bolo u vás?

tucniacik
22. apr 2007

ahojte, chcela by som sa opytat zien ktore uz boli niekolko krat tehotne, ci sa vam stalo, ze jedno tehotenstvo ste mali inplantacne spinenie/spinenie v case uhniezdovanie oplodneneho vajicka cca 6.-10.den po ovu/ a druhe teho ste ho vobec nemali... zaujima ma ci existuje taketo pravidlo - bola som teho dva krat a oba razy som zacala spinit 8.az 10.den po ovu,a chcem vediet ci mam pocitat s tym,ze ak bude znovu tehotna,ci sa mi "musi" objavit znova to spinenie, ked uz 2x to tak bolo...dakujem za odpovede...

nibiru
28. mar 2013

@katkaks ahoj takže vdaka fytosoji som mala este 3dc teplotu 37,4 až po podani fytosje klesla na 36,8 mala som silnu ms meškala 2 dni a velku vystelku maternice ta fytosoja učinkuje na mna asi takto možno niečo bolo ale neudržalo sa ...teda som otom presvedčena lebo na jednom teste bol dušik,ono to skor vizera u teba že možno bola neskor druha ovulacia pri uhniezdeni nekrvacaš 2 dni ale max. 1 den a od poklesu uhniezdenia bt stupne na hor a drží sa tam.neostava nič ine len počkať.

katkaks
29. mar 2013

@nibiru ahoj, aj mna to napadlo, ze druha ovu, ale podla hlienu nie. a dnes som teplotu merala, sice neskor ako stale, ale zo vcerajsej teploty 36,4 vystupila na 36,8. viem, uz len cakat do terminu ms, co a ako bude.

nibiru
29. mar 2013

@katkaks ten hlien nie vždy je ked je ovu vela kočiek ma hlien dobry a ked nastan ovulacia hlien už nieje dobry:o(

katkaks
29. mar 2013

@nibiru takze podla toho tento mesiac zas nevyslo ☹ . snazilkovali sme len cez ten "plodny" tyzden, teraz nie. ach jaaaaj

nibiru
30. mar 2013

@katkaks hlavne vobec takto nerozmyšlaj lebo psychika je silna vec zadariť sa može kedy kolvek a ked ste snažilkovali cez plodny tyžden neni ocom zdrave spermie dokažu prežiť 3-5dni ččiže v dobrom hliene si na to vajko počkaju zaklad je sexovat pred ovulaciou.

ivetamorova123
7. apr 2013

ahoj volam sa ivetaa mam implant a neviem ci som tehotna mozete mi poradit ako to zistim test mi ukazal ze je pozitivny ale mam aj cronhovu chorobu neviem co mam robit ci su tie bolesti s tej choroby alebo z tehotenstva

samajama
1. nov 2013

Tak ja som mala na 24 den cyklu slabe spinenie,kedze to bolo 4 dni pred mrchou tak som si povedala ze sa mi teda rozbieha opat ta mrcha ,ale na druhy den nic a ani potom do terminu mrchy nic tak som si sprava na piaty den po tom spineni test a boli //🙂

lucinusqa
20. nov 2013

Ahojte žienky. Mne sa včera stalá taká vec že mi skončili plodné dni a včera som dosť špinila s pár kvapkami krvi. Dnes už len veľmi málinko až skoro nič a vôbec neviem čo to môže byť. S manželom sa snažíme o babatko. Má niekto nejakú radu čo to môže byť alebo komu sa niečo podobné stalo? Lucia

niki85
21. nov 2013

Ahojte. Beriem inofolic. Ovulacia bola v 16 DC. Neska je 22DC, od vcera zacala som spinit, je to slabo hnede aj do rozova. Poradi mi nekto co to moze byt? Snazim sa otechotnet uz 2 roky, a mam Pco.

stela91
20. dec 2013

@niki85 ahojky nviem ci je tvoja otazka akutalna 🙂 len chcem povedat, ze som ten isty pripad..snazime sa sice nieco cez rok a tiez mam PCO ...dnes som si rano robila test, negativny...a akurat ked som sla domov z prace tak som mala take slabo hnedo zlte spinenie..ked som dosla domov uz to bolo ruzovocervene...a teraz ma stipe akokeby cele brusko....myslis ze to nase pco sa takto prejavuje?ze ten menzes sa takto rozbieha?uz sleddujem kazdu kvapku a vzdy ten menzes nakoniec dorazi ci v slabej alebo silnej parade 🙂 🙂 prajem vela stastia 🙂

niki85
23. dec 2013

@stela91 ahojky obcas to spinenie je pred samu mrchu a nekedy po ovulke ked nedojde oplodneniu. Myslim ze mame to podobne a nic sa z tim urobi. Jeden mesiac mam menzes normalnie co 28 dni a na dalsi dostavam az o 40 dni. Je to cele zle :( ale musime verit ze bude dobre 🙂

mucinqa
25. apr 2014

kočky prosim o radu ,,, snazime sa s priatelom o babo... beriem duphaston tri mesiace a krasne mi upravil cyklus na 28 dni... zajtra(26.4.14) som mala opat brat 5 dni 2x1 tabletku lenze vcera (24.4.14) som zacala krvacat slabunko a dnes vyrazne.. normlane som M mala mat az o tyzden... neviem co sa deje...implantacne krvacanie ?? uhniezdenie ?? pocas dnesneho dna som mala az palcivu bolest v oblasti praveho vajecnika,, moje telo si so mna robi doslova zarty ☹ ☹ ☹ pisete ze ide o velmi male spinenie no ja mam pocit ze to bude na dlshie ako jeden den :/ poradte :(

ereska
3. jún 2014

ahojte som 8 den po ET vcera som zacala sopinit a dnes sa to rozbehlo zacala som aj krvacat je mozne ze este nieje nic stratene ? krvacali ste niektore pri uhniezdovani?

andi125
19. jún 2014

@mucinqa ahojko..mozem sa spytat momentalne mam podobny problem ako si mala ty..v polke brania duphastonu som zacala spinit krvacat..u teba slo vtedy o uhniezdovanie ci nie?

mucinqa
15. sep 2014

@andi125 ahoj nie... ja som otehotnela az po vysadeni duphastonu.,.. vraj duphaston takto zblbne menzes... vysadila som ho lebo aj tak mi chodil ako chcel.. no zial mi moje prve tehu nevyslo... v 6tt som mala kyret...

lenulieeenkaa
10. dec 2015

Ahojte chcela by som sa spytat snazime sa o miminko ale zatial nic .. Mala som 4 menzes a 6 uz skoncil a 8 mi zacalo spinenie moze to byt nejaky naznak ze sa mozno nieco podarilo alebo opat nejaky iny problem ???

janie7
25. apr 2016

Ahojte, mam k Vam otazocku, uz asi 7 den ma brutalne bolia prsa a hrozne sa mi chce spat. Mala by som byt cca 10 den po ovulke a dnes som zbadala take krvave svetlo ruzove vlasocnice na toaletnom papieri, ale malinko. Mohlo by to byt uhniezdovanie? Mam dva dni do menstruacie, ale takuto farbu som este nezaregistovala 🙂 Test som si zatial nerobila. Dakujem vsetkym za odpoved.

kvietok2021dt
10. jan 2022

@janie7 ako ste dopadla prosim?

kvietok2021dt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre