Implantačné špinenie. Ako to bolo u vás?

tucniacik
22. apr 2007

ahojte, chcela by som sa opytat zien ktore uz boli niekolko krat tehotne, ci sa vam stalo, ze jedno tehotenstvo ste mali inplantacne spinenie/spinenie v case uhniezdovanie oplodneneho vajicka cca 6.-10.den po ovu/ a druhe teho ste ho vobec nemali... zaujima ma ci existuje taketo pravidlo - bola som teho dva krat a oba razy som zacala spinit 8.az 10.den po ovu,a chcem vediet ci mam pocitat s tym,ze ak bude znovu tehotna,ci sa mi "musi" objavit znova to spinenie, ked uz 2x to tak bolo...dakujem za odpovede...

jess28
25. máj 2007

Susik, jeeeej, fakt teraz kukám, tak vy to máte už vážne za pár. Aké to je tehulinkovať, dá sa to zvládnuť?
Ja som si dala tu na MK dátum poslednej mrchy a už mi to šuplo 5tt - to je fakt rýchle.

tucniacik
autor
25. máj 2007

mm1, ano, tie ovulacny testy dostanec vlekarni, ale u nas su drahe, jeden okolo 100 sk a potrebujes mozno aj tri, ak nevies kedy jej ovula tak aj viac, vlastne testujes az kym nie je test pozitivny...ja mam ovu testy z www.levnetesty.cz, su omnoho lacnejsie, aj ked musela som ich objednat viacej, ale teraz mam na dlhsi cas s nakupovani testov pokoj...

susik77
25. máj 2007

jess: fakt to uteka 🙂 Este si pamatam na den, ako mi vysiel pozit. test-v novembri-bolo to v sobotu rano a pripadalo mi to ako nejaky zart, vobec sme sa nejak nesnazili o mimi... 🙂 Asi preto 😎
No,1.trimester som sa do 11.tyzdna bala, lebo som sem-tam spinila, inak som skoro vsade spala 😀 2.trimester bol uuplne v poho 🙂 A teraz sa citim uz fakt tehotne, hlavne v tom teple 😝
Inak, este je dobre, ze stale som v takej euforii-tehotenske hormony robia svoje 😀

kusa
25. máj 2007

Ahojte.
susik - sme na tom obidve rovnako, mala som presne taký postup ako ty.
čakáme chlapčeka 2.8.

susik77
28. máj 2007

kusa: to je dobre 🙂 Mne tiez podla ultrazvuku vychadza termin 2.8. Dievcatko 🙂

tucniacik
autor
20. jún 2007

dievcata, k tejto temu chcem iba dadot, ze uz viem, ze nie je podmienka ze teraz kazde teho uz bude s tym inpl.spinenim- ked sa to vyskytlo aj v predoslych tehotenstvach, som tehotna treti krat a teraz som to spinenie nemala...tak iba tolko k tomu... 🙂

emjee
31. júl 2008

petruska78 • 1d • Včera o 14:42
Ahoj. Mate s tym niekto skusenosti? Akej je farby? hnede - ruzove - cervene? A ako dlho trva a kolko? Viem ze nemaju vsetky zeny..
na 5DPO som mala 'hnedy vytok', teraz 10DPO mam na toaletaku cervenu krv ☹ meriam aj teploty, tie su stale 'hore' 😝

misha666 • 6tt • Včera o 14:44
ahoj petruska...ja som mala taky hnedo - zlty vytok asi 9DPO trvalo to len jeden den a potom uz nic a kuk moj album tam mam testiky aj s popisom 🙂 drzim palceky

maryah
31. júl 2008

ahojte,ktory den si mam ratat ako ovulacny? robila som si ovu testy a dva dni mi vysli pozitivne, bolo to na 13. 14. DPO a 15 DPO (15.7., 16.7., 17.7.)som mala bolesti vajecnokov. mrchu som mala 3.7., uz mi meska asi jeden - dva dni a dnes som mala taky slabo hnedy vytok... robila som si tehu test a bol negativny ☹ . uz tu asi nie je sanca byt tehu, ze? ☹

sandrika
31. júl 2008

maryah je mne ukázal // ažna 9 deň meškania tak počkaj ešťe týždeň ja si naopakmyslím že si tehupreto sinamiestomrchy mala len ten výtok 😉 😵

maryah
31. júl 2008

uz asi stracam nadej ked ten test bol negativny... sandrika, ty si si robila aj skor test alebo az na ten 9. den? ten vytok som mala len raz dnes ked som isla na wc a trochu to so mna vyslo a mala som aj trochu na toaletnom papiery ...

maryah
31. júl 2008

... a este v den mrchy som mala biely husty vytok

sandrika
31. júl 2008

robila aboli nagatívne 3

maryah
31. júl 2008

dakujem sandrika, dufam, ze sa mi to podari a aj ja budem mat ten test pozitivny ... 🙂

maryah
1. aug 2008

sandrika, dnes mam taky hnedy vytok az niekedy cerveny, vzdy ked idem na toaletu tak to so mna trocha ide, ale cely den mam cistu vlozku... ☹

sandrika
15. aug 2008

myryah ako si dopadla??

perla200
25. aug 2008

ahojte babulky....ja som 22DC a dnes som mala taký hnedý výtok, ale len dve kvapky, som asi 6DPO a žeby mrcha? ☹

mareklucka
25. aug 2008

Ahoj Perluš,kľudne to može byť tým,že sa bábo zahniezďuje,nič si z toho nerob a neboj sa 😉 Držím palce

lydka12
8. sep 2008

Ahojte dievčatá, mám na Vás jednu otázočku, je pravidlom, že ak sa objaví implantačné špinenie, že sa zadarilo? ja som mala na 21 DC červenú kvapku krvi na spodnom prádle, dokonca si pamätám, že mi prišlo na chvíľku blbo, na 25 DC len menštruačné bolesti, a na 29 D som dostala M , síce slabšiu ale predsa, trvala 2 dni a dva dni špinenie. Vraví sa, že implant. špinenie je výsledok uhniezdenia a tá krv znamená prekrvenú maternicu, ale ak som dostala M - tak bola slabá.Ďakujem za radu.

siminka1
17. sep 2008

ahojte baby, mala som ovulaciu (meriam BT) pred 11 dnami, pred troma dnami mi klesla teplota a na druhy den mi znova vyskocila a aj dnes sa drzala hore, dnes som si nasla na nohavickach take spinenie, nebola to krv, bolo to take jemne hnede a iba trochu toho bolo. mali ste to niektora?

kikusa100
2. okt 2008

ahojte chcem sa vas opytat ci mozem ma na 5-6 dpo implantacne spinenie?je to take hnede spinenie?alebo ake je... mne sa to nezda..asi zasa je to nejaky problem..ale mohlo by to byt ono?dik

caruzo19
3. okt 2008

kikusa,moze byt hnede,ale aj normalna cervena krv,akoby zacinal menzes. ja som mala ostro cervene

lucinka1104
3. okt 2008

siminka jednalo sa o inplantačný pokles teploty rovnako ako o inplatačné teda uhniezdovacie krvácanie určite si tehu, za dákych 6 dní skús testovať, skôr určite nie 😉

Perla u teba to bolo rovnako ako u siminky počkajte kým vám vynechá mrcha a skúste testovať , upozornujem, že mne vyšiel test ažna9 deň meškania.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja som mala špinenie hnedo krvavé 🙂

lydka špinenie nemusí byť

mravvcek
7. jan 2010

Baby chcem sa vas opytat,co to je to implant.spinenie?Ja viem som ako debko,ale vobec netusim co to znamena.Ja som 15DC a dnes som si nasla na gatkach vytok taky hnedkasty s krvickou,nebolo toho vela.Co to moze byt,prosim vas poradte mi.Samozrejme pojdem aj k lekarovi,len do pondelka ma dovolenku,a som z toho nervna.Dakujem vam.

mravvcek
9. jan 2010

Dievcata,ste tu niektotra.Citala som si tuto temu.Na 15DC som zacala spinit,myslite ze by to mohlo byt ovulacne spinenie alebo implantacne?Zacinaju ma boliet prsia a to som 18DC,prosim vas mate niektora s tymto skusenost?

alenka_ela
26. jún 2011

Ahojte ...chcem sa spytat, ci niektora mala cistu krv medzi ms. Ja som na 10. den cyklu zasala trosku krvacat, zbadala som to po cikani... potom pocas dna a trvalo to az do rana.... bolo to slabe, ale cesta krv to bola. Vcera, na 17.den cyklu znovu to iste, trva to az do dnes, ale u to neni cista krv, ale take aj do hneda, ako ked zacina aleb konci ms.... Pohlavny styk sme pred tymito dnami vobec nemali ☹ ...ms mavam pravidelne na 30 dni. Snazime sa o babo, toto som este nemala, neviem ani kedy mam ovulku....uz som na to, ze chceme babo prestala mysliet a teraz toto ma znovu prinutilo mysliet na to, ci sa to podarilo... mala to niektora z vas?

lagunasa
21. okt 2012

ahojte. funguje to tu este?
chcem sa spytat jednu vec. su tu nejake baby co normalne pred ms spinia par dni a ked otehu tak tiez spinili v podobnom case? ze vlastne si mysleli ze ide ms a ono to bolo tehu?

zora256
2. mar 2013

@jess28 Ahoj!Písala si tu ešte vroku 2007 ako vidím máš už 4 ročné dievčatko.Tak to si mala inplantačné to svetlo hnedý výtok?Lebo ja mám od 28dc ako mi mala dôjsť ms,tiež taký ťahavý výtok,ale len sem-tam nie stále a väčšinou večer a aj včera na 29dc... ale pri prvom som nemala takéto až mesiac pred tehotenstvom ale to vtedy som mala aj tampóny,lebo toho bolo veľa,ale teraz fakt len troška.Mala si to podobne?Tak ako som ďalej čítala,tak veru si to mala na začiatku tehu a ja som mala úplne na začiatku keď som ani nevedela,dosť toho výtoku,ako som písala aj tampóny som používala,ale teraz je toho fakt málo oproti tomu,ale zatiaľ mám negatívne testy tak sa uvidí,či príde ms alebo o týždeň,2 či budem mať // na testoch alebo či dovtedy dôjde ms.A tebe kedy ukázali testy // v čase toho výtoku,alebo týždeň nato?Ako som si to pozrela dozadu,tak na 35dc si mala //,krásne 🙂ja mám ešte len 30dc dnes,tak uvidíme 🙂Ako dobre,že je tu MK,no nie?

zora256
2. mar 2013

@lagunasa Ahoj!
Ja vposlednom čase špiním počas ovu a teraz namiesto ms mám hnedý výtok,tak asi je to niečo ako si sa pítala,tak som zvedavá či ms dorazí,alebo ide o tehotenstvo,keďže ešte mám negatívne testy zatiaľ som 30dc.

nibiru
19. mar 2013

@tucniacik ahoj tema je to stara ale otváram ju pretože všera som na 10dpo špinila cca 10min.na jednu intimku bola som 25dc,som presvedčena že som tehotna u dcerky som na 24dc 10min krvacala neverila som že sa može to krvacnie,špinenie ukazať aj druhy krat ani nepoznam nikoho komu by sa to stalo 😀 štatisticky asi spadame pod dakeho pol percenta 😀

katkaks
28. mar 2013

@nibiru ahoj, neviem, ci je to tu este aktivne. Ako si dopadla? Ja som na 2 DPO a 3 DPO krvacala, cista ostra krv s hlienom a 5 DPO mi BT klesla, ale az pod uroven ovulacnych . Teraz som 7 DPO a teplota stupa, ale len veeeeelmi pomaly. Nestretla si sa s niecim podobnym? A stale mam vytok, co som predtym po ovu nemala, az tesne pred ms a teraz stale. Dakujem pekne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre