• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde a ako ste cítili prvé pohyby bábätka?

12. októbra 2016 
ubehne to, ani sa nenazdas :slight_smile: Ale je to supeer pocit :slight_smile:
15. máj 2007 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
lubkaaa, tak ako? už citíš? som zvedavá..lebo som v 15tt a čakám nejaké bublinkovanie tak za dva týždne.. :slight_smile:
25. máj 2007 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, noo, uz to az take super nie je... :sunglasses: mala staaale kope, musim stale chodit, aby som ju kolisala :grinning: to je asi v ramcio rozcvicky, aby som vedela, ako ju utisit po narodeni :grinning:
25. máj 2007 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte som v 17tt apremýšľam či som neprešvihly pohyby svojho bába. Ešte som ich nijako nebadala. No stále rozmýšľam, ako prídem na to, že bábo konečne kopká?? :frowning2: :sweat_smile:
8. sep 2007 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj vera,

ja som cítila v 16tt prvé pohyby.....cítila som ich v podbrusku ako male bublinkovanie.....bolo to určite ono, pretože predtým som nikdy nič také necítila. Bolo to veľmi príjemné... :grinning: Ale prvé pohyby cítia aj neskôr ....to sa nemusíš báť.... :O)
9. sep 2007 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj vera ja som prvé pohyby začala cítiť až okolo 20tt :confounded: a to som sa bála že to asi nebude normálne alebo že som málo všímavá ale za to teras všetko drobec dobieha cez deň v noci stále ju cítim :wink: takže neboj ked to príde tak to ucítiš ja som ucítila ako také šteklenie pierkom a neskor bublinky a teras je sú to riadne kopance :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2007 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pri prvom tehu v 20 tt., pri druhom v 19 tt. :slight_smile:
9. sep 2007 o 21:32  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, myslite, ze je mozne citit bublinku okolo 12tt? nie zvnutra, ale ked si manzel prilozil ruku na podbrušok, tak citil pohyb bublinky a potom som si to vyhmatala aj ja. Samozrejme, ze to bolo uuuuplne ine, ako ked sa hybu creva... jednoducho bublinka, ktora sa mece :grinning: , potom bol asi 2 tyzdne klud a znovu som ju nasla az v 14tt, neda sa najst vzdy ked chcem, najcastejsie, ked ma nieco "vzrusi" (napr. ked sa mi dvihne zaludok, ked mi nieco zasmrdi...) ... a okrem ineho mam teraz pocit, že črevá sa mi vôbec nehýbu :unamused:
10. sep 2007 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja osm citila okolo 19tt cestou vo vlaku z prace :slight_smile:
10. sep 2007 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kisska: pri prvom babatku si myslim ze tazko.. ver tomu, ze to boli skor creva ako babo :slight_smile:
10. sep 2007 o 09:50  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Ďakujem za odpovede. :wink: Ste ma ukľudnili. :dizzy_face:
10. sep 2007 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som prvé pohyby cítila koncom 18. týždňa a vôbec to neboli motýliky či bubliny, ale také dosť silné zášklby a kopančeky.Je to super pocit. :dizzy_face:
10. sep 2007 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som úúúplne prvé pohyby cítila v 16tt - ale to bolo ozaj len také bubli-bubli dole v brušku a po 5 min to prestalo a objavilo sa to až za tri dni znova. Ale také normálne jemné ťuky-ťuk som cítila začiatkom 18tt. Bolo to krásne, manžel kvôli tom prehral v bowlingu, taký bol z toho hotový :dizzy_face: :grinning: :sweat_smile:
11. sep 2007 o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To musi byt take krasne, tesiiim sa na to :slight_smile:
11. sep 2007 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...my sme mali prvé pohyby v 17tt myslím... také jemnulinké, motýliky nie... iné to bolo trošku, to malého ešte tatinko necítil, až tak po dvoch týždňoch a teraz sa už Macino tak mece furt, že mám niekedy pocit, že mi bruško roztrhne tak ako keď sa liahne vtáčatko :grinning:
11. sep 2007 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne zatial len sem tam v brusku zblnkne a neviem, ci je to uz ono. Vsade na stranke citam, ze ak je zena stihla alebo chuda, citi pohyby uz skor, aj ked je prvorodicka. Chuda som, 17tt, a takmer nic, len to obcasne zblnknutie - je to ono? Vcera krasne zblnkalo, dnes len vecer asi dvakrat zblnklo, to bolo vsetko. Uz by som bola rada, kebyze su to tie poriadne pohyby. :sweat_smile:
28. sep 2007 o 19:41  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Deina ja som v 20 tt a tiez mam len zblnkanie, bublanie, motyliky a zaludok ako na vode a stale cakam na nejaky poriadny kopanec :slight_smile: To zblnkanie mi zacalo niekedy v 16 tt, dufam, ze je to ok.
28. sep 2007 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Malo by byt, vraj su to tie prve pohyby, ale neviem sa dockat kopanca. Kto by bol povedal, ze raz tak velmi bude tuzit po kopancoch? :grinning:
28. sep 2007 o 19:47  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Joj babenky ukludnili ste ma. Ja koncim 18 tt a take bublinkovanie som citila len pred dvomi dnami a od vtedy nic. Tak hadam bude vsetko OK.
9. okt 2007 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj,tak ja citim slabucke zblkanie uz asi treti den,vzdy medzi osmou az desiatou vecer,ked sa ulozim do postielky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2007 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No a ja uz tiez citim od vcera steklenie v brusku, tak hadam to je ono. :slight_smile:
10. okt 2007 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pre tie nervoznejsie som tu ja: 23tt.
10. okt 2007 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ja som prve take steklenie zacala citit v 17 tt a potom take trosku ako frcky zvnutra bruska :grinning: a este stale to neni take ze by mi brucho nadhadzovalo a to som v 22tt -ale obcas frckuje kvalitne :grinning: ten moj drobcek :slight_smile: a tesim sa kazdej frcke :grinning:
este nam bude smutno za tymi iba frckami a stekleniami :grinning:
10. okt 2007 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, tak po 20tt alebo aj neskor, tak naozaj asi az 23-24tt, to uz bolo z istotou :slight_smile:
10. okt 2007 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pohyby som začala cítiť v prvom tehotenstve v 19. tt. Bolo to také príjemné bublinkovanie keď som ležala :wink:
10. okt 2007 o 14:03  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som pocítila včera - aspon myslím že to bol drobček...bublinkovanie, žblnkotanie...vlastne ani neviem ako by som to poriadne opísala...to sa slovami asi ani nedáááá :slight_smile:
Ale bolo to krásne - hlavne ked som si to uvedomila :slight_smile:
31. okt 2007 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja citim maleho od zac.17tt, ale uz je to take vlnenie, klopkanie, nie len bublinky.
pri prvom babu to bolo az v 20tt a to uz ma pekne kopol krpec :grinning:
31. okt 2007 o 16:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: dal o sebe vedieť vo veľkom štýle
31. okt 2007 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak, sup do apriloviek :wink: :grinning:
31. okt 2007 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ja som citila az v 20 tyz.alebo som si to ani neuvedomovala :slight_smile: ,ale za to teraz no katastrofa som dokopkana až až :grinning: :grinning:
31. okt 2007 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok