• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde a ako ste cítili prvé pohyby bábätka?

31. júla 2016 
cafte, som v 17t a zatial som ziadne pohyby nepocitila emoticon . Aj sa obavam, ze to napriklad nebudem vediet rozoznat od pohybu criev a tak. Je to tak mile citat, ako citite prve pohyby babatka. Sestricka ma upozornila, ze si mam zapisat den, od ktoreho budem citit prve pohyby babatka a bude sa pravidelne opakovat.
23. mar 2007 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gabika nemaj boja ze si necitila este jao som v 23tt a tiez nic nebojj
23. mar 2007 o 16:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gabika, pri prvom dietati je 17tt prilis skoro emoticon obvykle to byva koniec 19tt az 22tt, takze este sa nemusis znepokojovat emoticon ked budes cakat druhe, tretie..., tak budes pohyby citit ovela skor emoticon ono to je nieco, ako ked ta zvnutra splechce ryba chvistom emoticon ale najrv je ta "ryba" velmi mala, ledva ju citis emoticon najcastejsie zvyknu byt prve pohyby zaznamenane, ked sa dlhsi cas pohybujes a potom si lahnes na chrbat a si v klude a tichu emoticon
23. mar 2007 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi, neskusala si si zavolat do toho Gennetu? Su tam fakt dobri.
23. mar 2007 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja čakám tiež prvé mimi a pohyby som cítila od konca 17tt. Ale u každej z nás je to iné.
23. mar 2007 o 18:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
susik vyskusam v pondelok oki???
23. mar 2007 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som pocitila prve pohyby asi v 20-21tt a hned som vedela ze to je ono. ako slabe zaklopkanie pod pupkom/nikdy nezabudnem emoticon samozrejme predtym som povazovala za pohyby vsetko ale toto bol jasny signal..
23. mar 2007 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja cakam prve mimi a pohyby som pocitili presne v zaciatku 17 tt. Je to u kazdeho velmi rozne. Podiela sa na tom vela faktorov.
24. mar 2007 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi: tak drzim palceky emoticon
ja som pohyby minuly tyzden citila len sem-tam, ale uz asi 3 dni citim dost casto emoticon Je to zlate, ako mi mala dava som sebe vediet emoticon Uz je to vidiet aj na brusku-take vlnenie emoticon
25. mar 2007 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som prvy pohyb zacitila okolo 22tt.. a to na 1.aprila.. nebola som si ista, ci to bol zart,alebo emoticon ..no ale od 5.aprila to zacalo pekne pravidelne klopkat emoticon
25. mar 2007 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wladka: to je zlate emoticon
Inak, ked som zacala citit pohyby, bol to podobny pocit, akokeby som v bruchu mala take svalove tiky emoticon Myslim, ze sa to neda s nicim inym pomylit -myslela som, ze to maju byt silnejsie kopanceky, ale zo zaciatku je to fakt jemnunke a kratke
25. mar 2007 o 17:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
susik tka to ti vazne zavidim emoticon
25. mar 2007 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi: neboj, za chvilu urcite budes aj ty citit emoticon Inak, zistila som, ze mala sa najviac hybe pri rytmickej hudbe emoticon
25. mar 2007 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, co je na tom pravdy, ze vraj chlapcek kopne prvykrat do rebra a dievcatko kopka dole? Mna moja mala ozaj kopkala dole najprv, ale ved ako moze kopkat hore, ked je este malicke a je celkom dole???Poculi ste nieco take?
26. mar 2007 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sofi: logicky nemoze este kopat do rebra, lebo tusim do 24.tt je maternica pod pupkom emoticon
26. mar 2007 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
susik77-ze nieee? ja tomu neverim tiez, len mi to uz tolko ludi povedalo -tak som premyslala, ze to akoze si mam mysliet, ze chlapcekovia kopu neskor?emoticon To mi pride take neskutocne , akoze niekde pisu, ze dievcatko je napravo a chlapcek nalavo-je tu takato tema- no ale prispievaju baby, ked je babo este take malinke, ze sa ani vyrazne nepresuva a ako moze byt dietatko viac vlavi alebo stale vlavo, ked maternica je viac vpravo? Tieto "mysteria"mi pridu zavadzajuce, lebo niekto tomu pomaly svatosvate veri...emoticonsusik, aj ja mam dievcatko...a svokrovci tak chceli, aby bola Veronika...;_)
26. mar 2007 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
och joj som sa mala co stazovat ze mlicka nekope emoticon
27. mar 2007 o 06:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak aj moje uz koplo emoticon je to moje druhe tehotenstvo a teraz som citila prve jemne "klopkanie " ( nie kopkanie este emoticon) v 16 tt + 3 ! Nadherneeee a uplne dole-bud akoby v strede presne alebo mierne doprava..
30. mar 2007 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dnes vpravo, ale o dost vyssie emoticon
4. apr 2007 o 01:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babenky tak my sme zacali akurat 18tt a este stale nic necitim,ani bublinky ani stuchance.aj mimcu dohovaram,nech ma trosku stuchne a nic. uz sa zacinam bat,ci je v poriadku emoticon
4. apr 2007 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adga zase stresujes emoticon niektore kocky citia pohyby babetka az od 23tt
4. apr 2007 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dorotka,ja stresujem permanentne emoticon .le snazim sa na to co anjmenej mysliet.
4. apr 2007 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no uz by si sa trosku mohla aj ukludni v 18 tt a uzivat si krasu 2.trimestra emoticon
4. apr 2007 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dorotka, to mas pravdu, teraz je to take fajn,ked trosku rastie brusko, uz sa citim aj trochu tehotna, akurat uz len cakam na tie pohyby emoticon .
4. apr 2007 o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj adkag emoticon mne tiez len teraz zacina vykukovat brusiino...tak sme dve emoticon a babo je ok, nic neboj emoticon
4. apr 2007 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzka, no brusko mam ja uz poriadne, ale inak nic nenasvedcuje tomu,ze som tehu emoticon
4. apr 2007 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
4. apr 2007 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som v 21 tyzdni tehotenstva a prvy krat som babetenko citila asi 18-19 tt. Bolo to velmi slabe ako bublinky alebo ako splivanie vo vode az tak v 20tt to bolo kopnutie a aj na dotyk tatinka to bolo cititelne. Vecer ked treba spinkat tak ono to sa pohybuje a stale skusa nozicky aj rucicky je to krasny a zaujimavy pocit a ked sa pozriem na brusko tak skace jedna radost. Ale aspon viem ze je v poriadku emoticon
4. apr 2007 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adinka- ja som s prvou v 20 tt, je casuuu emoticon
4. apr 2007 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som prvy kopanec zazila 1.aprila vdaka silne zatiahnutemu pasu v aute.Miminko sa ozvalo,ze uz je mu tesno emoticon Potom som to citila kazdy den sem tam kopi-kop.Dnes som mala stres den-cely cas nerozna a nekludna.Miminko sa ani nepohlo.V robote sa ma kazdy pytal ako sa mam a co mi je.Bola som uz strasne v rozpakoch ci sa nieco koli tomu mojmu stresu nestalo,ze ani sa nepohne to male.Vyustilo to do paniky a zacala som revat a vsetci okolo mna v robote len kukali,ze co mi je.Jednoducho psychicky som bola uz na tom tak zle,ze som isla z roboty domov troska sa ukludnit.Po hodinke som zacitila kopi-kop a z mojho srdiecka odpadol obrovsky kamen.Uvedomila som si,ze niekedy pokoj a odpocinok bez stresu vylieci vsetko.
4. apr 2007 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš