• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde robia predpôrodnú prípravu v Košiciach?

22. júla 2012 
Ahojte Kosicanky, viete mi poradit nejaky dobry kurz pre tehotne, kde by som sa dozvedela uzitocne info, napr. aj o porodniciach? Viem Ze nejaka Ivetka cvici resp. tancuje na Masiarskej, no mne lekarka zakazala cvicit. Takisto na Zvonarskej sa zajtra zacne skrateny kurz, dve stretnutia su o kojeni, jedno o manipulacii s novorodencom, ale ja by som sa najskor chcela dozvediet co najviac o tehotenstve a porode, stale mam pocit ze na info o kojeni je priskoro, ze dovtedy aj tak zabudnem:slight_smile: Dakujem krasne za typy.
24. mar 2009 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ziadna tehu Kosicanka co by mala skusenost, pripadne typ??? :unamused:
24. mar 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Jaja. ja som chodila do MC Stonozka na Trebisovskej. Kurz viedla porodna asistentka zo Sace.
25. mar 2009 o 07:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj, neviem kde to mas blizsie alebo ako velmi mobilna si, ale boli sme dnes s drobcom plavat v Saci a mam letak, ze robia predporodnu pripravu:
Psychoprofylakticka a somaticka priprava na porod
Utorok 14:00-15:00cvicenie v telocvicni
15:00-16:00 prednaska
Stvrtok 14:00 - 15:00 bazen

zavolaj si tam 055/7234212 a sytaj sa viac, je v tom prehliadka porodnickeho oddelenia, prednasky na porod, tehu, priprava na porod, porod v epi, poporodne obdobie, starostlivost o dieta po porode...

Ja som chodila k Ivete na Mäsiarsku (vtedy este do Metropolu) a bolo v tom cvicenie a prednaska, 50 Sk stretnutie. Potom som si u nej robila kurz masaze babetiek a chodime k nej do Sace plavat s babetkom...
25. mar 2009 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaja, ten kurz, co spomina ennyp zacina od 2.4. bezat znova. Zavolaj si tam, viem ze to stoji 20eur, a trva 2 mesiace, su tam rozne prednasky a tak.
Ja by som tiez cchela zacat chodit.
25. mar 2009 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Dakujem krasne za typy, dievcata, idem volat...
25. mar 2009 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Norik, pises ze chodis do Sace plavat s malym... Musi to byt super.. Chodia tam aj tehotne? Nevies ci su aj cvicenia v bazene pre tehotne?
25. mar 2009 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Takze,co som zistila: 2.4. teda zacina ten kurz v stonozke na Trebisovskej, ak pisala cka.20 eur za 10 stretnuti. Budu 4 prednasky s porodnou asistentkou o porode, dalej s pediatrickou, o kojeni, o masazi, a o prvej pomoci. Maju sa stahovat do stareho mesta. Vyzera to celkom fajn. Do Sace sa zatial neviem dovolat. Tam ma laka to ze prezriet si priestory a lepsie sa na to pripravit, ale je komplikovane sa tam dopravit.Aj ten bazen by mohol byt super.
25. mar 2009 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaja ak chces rodit v Saci tak po dohovore ti poukazuju porodne odd aj samej, len neviem cislo, kukni na www nemocnice a tam najdes cislo na vrchnu sestru. Oni organizovane nerobia, len po individualnom rozhovore. To ti ukazu aj pocas tych 4 poslednych tyzdnov co uz chodis k porodnikovi do nemocky....
V starom meste/na Trebiske je to zasa blizsie a tiez to nevyzera zle...
25. mar 2009 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte tehulky, ja osobne poznám Janku Ivanecku, cvičí v pondelky od 17tej v MC Delfínik na Laboreckej 2, je to za OC Galeria v areáli bývalej škôly, v tom areáli je aj klub dôchodcov a centrum opatrovateľskej služby. Potom v tom Delfíniku v stredu cvičia maminy jógu. Robila som tam, takže poskytnem info, keby niektorá ste chcela, prípadne www.mcdelfinik.sk

odporúčam, prebiehajú tam aj kurzy masáži babätiek, ibaže tie sa rýchlo obsadia a je to uzavretá skupina
24. dec 2010 o 17:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kočky, viete teraz o niečom aktuálne?
22. júl 2012 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok