Kde sa dá v Bratislave chodiť doobeda cvičiť?

izabela
7. okt 2009

Nazdar baby,

neviete mi poradiť cvičenie pre tehotné doobeda. V ba som ich našla veľa, ale všetky sú večer. Prosííííííííím, raďte.

liluska
7. okt 2009

ahoj
pozri tu:pripravana-porod.sk tam by malo byt aj doobedne 😉

alexandrah
7. okt 2009

ja poznam jeden, spojeny s kurzom, a je od 13-15, na strkovci, otvaraju od novembra.

izabela
autor
8. okt 2009

ďakujem lily. je tam aj doobedný kurz.

alexandrah, pošli kontakt cez ip. ď

ďakujem za pomoc 😉

barchee
27. jún 2010

ahoooj, máte nejaké nové tipy na cvičenie tehuliek v BA? Lebo toto je skoro rok stará téma 😀

evuliatko74
28. jún 2010

@barchee Ahoj,
ja chodim cvicit priamo do nemocnice, kde chcem aj rodit.
V BA robia tehotenske cvicenia tusim vsetky 3 nemocnice - Antolska, Kramare aj Ruzinov.
A okrem toho je kopa sukromnych centier. Ja poznam studiomiracle - tak sa pozri aj tam.
Ale ty mas na cvicenie este cas - cvicit sa zacina az vo vyssom tyzdni tehotenstva.

barchee
28. jún 2010

@evuliatko74 tá ružinovská nemocnica je fajn, pôjdem sa tam pozrieť 🙂 mám to aj blízko. Ja som sí ce len 11 tt,ale mám už dosť veľké bruško a hlavne prsia 😅 kríže už cítim, preto chcela by som začať volako od augusta-septembra.Ja by som chcela rodiť na Antolskej, ale cvičiť budem v ružinovskej asi teda 🙂 na Antolskú sa mi trepať nechce 😕 Ďakujem za tip 🙂

evuliatko74
29. jún 2010

@barchee Ahoj,
len uvidis, co ti povedia. Ja chodim cvicit na Kramare a tam sa cvicenia pre tehotne zacinaju od 25tt.
Takze tak. Ale skus a uvidis.

bejbinka195
18. aug 2010

ahojte tak ako to tu citam ...ja som teraz v dvadsiatom tyzdni tak sa asi o cvicenie zaujimam prave vcas...co? ja by som chcela na antolsku chodit kedze sa tam chystam rodit tak sa budem informovat u Dr. 🙂

prinzess
19. júl 2011

@barchee Ahoj, retrosport.sk - pilates pre tehotné a mnohé iné. dnes začínajú s pilatesom pre tohotné, inak je to otvorené len chvíľu.

rainee
23. okt 2011

ahojte, dostala som permanentku do centra (lokalita BA Ružinov), kde je možnosť cvičiť pilates, yogu, cvičenia pre tehotné, cvičenie s detičkami... nemám to kedy využiť tak za symbolickú cenu posúvam ďalej, viac info v prípade záujmu v mojich inzerátoch.

martynnka
31. dec 2011

@prinzess Ahoj prinzess, poznas to v retre, rada by som chodila na ten pilates pre tehotne, ale na nete maju o tom malo info, neviem, ci sa bude otvarat nejaky kurz alebo ako to tam funguje... prejdem tam aj peso z domu, preto ma to zaujima 🙂 Dakujem Vam za info ak by ste niekto nieco vedeli o pilates pre tehotne v retre 😉

evaharg
1. jan 2012

@martynnka ahoj. Cvicenie pre tehotne ponuka v Ba aj ALMA Centrum - v dubravke. Ja som na to chodila uz od oktobra a ak sa otvori skupina budem pokracovat. Vedie to fyzioterapeutka - cvicili sme na zinienkach aj na fitloptach, popri tom sme sa rozpravali....mne sa to pacilo. skus kuknut stranku : www.centrumalma.sk 🙂

zuzikak
3. jan 2012

@evaharg Aj ja som pozerala toto centrum. Neviem ako je to inde ale 6e na hodinu sa mi zda dost penazi. Ci je to take dobre ?

evaharg
4. jan 2012

@zuzikak neviem porovnat lebo inde som nebola, ale mne sa pacilo. Mala som pocit, ze som si aj zacvicila, aj sme si porelaxovali a tiez sme sa s tou fyzioterapeutkou a ostatnymi maminami vela rozpravali....

zuzikak
4. jan 2012

@evaharg Ja skusim zbehnut na Kramare. Neviem, ci mi to bude casovo vyhovovat. Ak nie, tak sa stretneme v Dubravke. Tiez mam termin v aprili 🙂

permanentka
28. feb 2016

Neviete niekto ci stale robia cvicenia v ruzinovskej nemocnici?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre