Kde sa robí cvičenie pre tehotné v Trnave?

bershka
27. okt 2008

ahojte kočky, poznáte niektoré, nejaké stredisko v TT, kde chodia tehotné cvičiť a kde sa učia dýchacej metóde a podobným záležitostiam?

snazivabublinka23
27. okt 2008

ahoj ja som ešte len nedávno začala chodiť na cvičenie do Nukleónu, cvičia sa tam ľahké cviky a učí sa tam dýchať pri pôrode, celkom sa mi to pačilo, vstupné je 60 sk, cvičí sa v stredu od 16.30 do 18.00h, zahlasovať sa dopredu nemusíš, stačíí ak prídeš, precvičuje to profesorka zo zdravotnej školy v trnave, je v pohode

jasom
28. okt 2008

Ahojte v Trnave sa v pohode cvici tusim v piatok pre tehulky, skuste si na ich stranke stiahnut rozvrh hodin pre tehulky, ja sa tam chystam ale az po 2 poradni ak bude vsetko v poriadku.

jasom
28. okt 2008

Je to kazdy piatok o 16.00 😉

mimi21mimi
20. nov 2010

Teraz sa ma otvarat cvicenie aj na Druzbe v Jame.... vie ni ekto nieco blizsie?

mididen
18. feb 2011

@mimi21mimi ahooj, ako je to s tym cvicenim? je to v tej jame? kedy a ake cvicenia?

sjuzi
18. feb 2011

Ja chodím do Nukleonu každú stredu o 16.30. Treba si ale zobrať mikinu na seba, býva tam chladnejšie. Inštruktorka je profesorkou na zdr.škole, chodieva so žiačkami aj k pôrodom. Učí nás dýchať + psychopríprava a samozrejme cvičenie zamerané na posilnenie svalov rúk, ramien, chrbta a bedier... 😉

tweetinka.co
6. aug 2012

ahojte Kočky - obnovujem tému -- viete mi poradiť, ktoré cvičenia sú v TT aktuálne? Prípadne - nechce sa niektorá pridať? 😀

janina218
27. aug 2012

@tweetinka.co ahoj, čo ja viem, tak sa cvičí na tom nukleone, každú stredu o pol piatej tuším. tam sa netreba objednávať. no a potom je plávanie pre tehotné, to je od 12. týždňa tehotenstva, pláva sa každý pondelok, utorok a stredu o 19,00 hod. na Slnečnej ulici. tam sa treba aj objednať. zisťovala som si aj jogu pre tehotné, ale tú v Trnave nerobia... hádam som pomohla. inak pozerám, že máš aj ty termín v januári, ja tiež, 9.1.2013 🙂

ivkakivka
1. sep 2012

ja tiež niečo hľadám - či už cvičenie vo vode alebo na suchu 🙂 ale musí to byť po 17:00 hodine, nakoľko som v práci dovtedy. rada sa k niekomu pridám, aby sme nešli samé 🙂

tweetinka.co
5. sep 2012

@janina218 jeej, dakujem za info 🙂 Od buduceho tyzdna zacnem... (teraz som dost rozlietana - vcera sme sa vratili z dovci, dnes prchame mimo mesta k rodicom a tak..) Ty si nahodou nezacala? 🙂 a vies co cakate? Lekara mas dobreho? 🙂 Krasny den

janina218
5. sep 2012

@tweetinka.co no čakáme chlapca, manžel chcel strašne vedieť, že čo to bude, ja som sa chcela nechať prekvapiť, ale tak spravila som mu radosť a nechala som si to zistiť 🙂 tak teraz je hrdý tato, že bude mať syna 🙂 ja som ešte nezačala, ale chcela som na to plávanie ísť. doktora mám péčiho a ja som velmi spokojná, je príjemný, vysvetlí mi všetko, na čo sa opýtam na to mi odpovie. ty chodíš ku komu?

tweetinka.co
5. sep 2012

@janina218 my sa zatial nechavame prekvapit, aj ked neviem, kolko to vydrzim 😀 . cakate prve? ci uz mate doma drobceka? ja chodim k MUDr. Navratilovi - tiez velmi dobry doktor, prijemny, pohodovy, vela povysvetluje.. Dnes som nasla este jedno cvicenie vo fitku vraj niekde na Vodarni, fitnes beauty, kazdy utorok od 16-tej 😉
na to plavanie nechces zacat chodit? mne sa to celkom paci.. tak nech tam nejdem "sama"

janina218
5. sep 2012

@tweetinka.co no my čakáme prvé, takže je to všetko také nové pre nás 🙂 no ja by som rada išla, lebo tiež nechcem ísť "sama" :D a to si sa tam nejak objednávala alebo ako to tam funguje? a to je len plávanie alebo potom ideš aj na tie prednášky.

tweetinka.co
11. sep 2012

@janina218 ahoooj.. nechces ist zajtra v yskusat cvicenie do Nukleonu? 🙂 ja sa na 90% chystám (10% je moznost, ze zaspiiim 😀 )

janina218
13. sep 2012

@tweetinka.co jeee, prepáč, ja som tu nebola. aj tak som včera nemohla, som mala perný deň 🙂 ty si bola cvičiť? ako to tam vyzerá? ja sa nejak neviem odhodlať na to, keď ja som rada, že prídem domov z roboty a nechce sa mi ísť nikam 😅

tweetinka.co
13. sep 2012

@janina218 ahojik.. no asi aj dobre, ze sme sa nedohodli.. ja som sa vcera total rozbila upratovanim 😀 😀 😀 som to nejak neodhadla 😅 a vecer sme mali este randicko.. no pizza bola lepsia ako cvicenie 😀 😀 😀
tak mozno buduci tyzden..

lusya11
13. okt 2012

Ahojte kočky, na to plávanie teda chodíte? ja by som tiež mala zaujem ako často to býva a kde to je presne? Lebo až tak velmi Trnavu nepoznam🙂 Dakujem

andysek111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kali010
27. okt 2012

tu najdete vela tipov na aktivity s detmi www.mamavtrnave.estranky.sk a www.sdetmi.com

zuzanask
11. sep 2013

Cvicenia pre tehotne v NUKLEONE (kusok od stanice, pri Maxe) pod vedenim Janky Stefanikovej zmenili termin: byvaju kazdy UTOROK o 16.30 do 18.00. Netreba sa dopredu nikomu hlasit, staci prist nacas, doniest si prezuvky a oblecenie na cvicenie. Cena celkom prijatelna 3,50€/1,5h cvicenia. Chodievam viac menej pravidelne od tretieho mesiaca, uz som v deviatom a planujem chodit az do porodu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre