Kedy ste išli k lekárovi po zistení tehotenstva?

katrin79
13. okt 2008

Tehulky, chcem sa spytat, za aky cas po zisteni, ze ste tehotne ste sli k svojmu gynekologovi? Mne v sobotu vysiel pozitivny test, ktory som si robila 3 dni po meskani menstruacie, asi bude este skoro ist k lekarovi, ci nie? Poradite mi?

soni1
12. jan 2010

Ahojte baby, poraďte mi prosím, mešká mi menzes šiesty deň, robila som si tehu test, ale bol negatívny. Sem-tam pociťujem bolesti v podbrušku ako na menzes, ale zatiaľ nič. Je možné, že by som mohla byž tehu, ale test to ešte nemusel ukázať?

xpetka1x
12. jan 2010

joj ja myslim ze 6 den ked meska tak by mal byt test pozityvny bo mne ukazal // este pred menstruaciou,, ak nepride m tak skus o 3 dni test a kup si rapid clear tie su najcitlivejsie

ojo
12. jan 2010

ahojky, tak v obou těhu se mi test projevil 5 dní po MS, minulé to byl opravdu jen duch a v při druhém, co jsem testovala teď v pátek, tak byla tošku silnější (viz album) 🙂

k doktoru jsem se objednala na 25.1. to by už mělo být jisto jistě něco vidět 😉 možná i srdíčko, dřív to snad ani nemá cenu 😅

miru.j
16. jan 2010

ahojte babulky,aj ja som asi tehu...4t2dni 🙂 ...no pojdem asi v 6t,tak mi kazala doktorka,ze skor nic neuvidi.Meska mi MRCHA 3dni a na testiku slabunka druha ciarocka po 1dni meskania.

iviss
17. jan 2010

Ahoj holky, no já šla cca za tři týdny po zjištění //. Došla jsem tam a byla jsem cca v 6.týdnu a byla i srdeční akce, když jdete brzy, často tam není ještě nic vidět. Je lepší vydržet. Teda za předpokladu, že nemáte žádné problémy 🙂

petra1985
17. jan 2010

ja som si robila test v piatok a v pondelok som uz bola u lekara aby mi to potvrdil.. a bola som v 7. tyzdni

petkave
18. jan 2010

Ja som bola v 4 tt, ale ešte nebolo vidno srdiečko, tak ma objednala o ďalších 10 dní a to už búchalo o 106. Tehu knižku som dostala minulý týždeň, podľa mudr. som teraz 10 tt, no sestrička napísala 11...

ee.liska
25. jan 2010

ahojky, taky přispívám 🙂 , šla jsme v 5+6 tt a už jsem měli i srdíčko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre