Kedy ste išli k lekárovi po zistení tehotenstva?

katrin79
13. okt 2008

Tehulky, chcem sa spytat, za aky cas po zisteni, ze ste tehotne ste sli k svojmu gynekologovi? Mne v sobotu vysiel pozitivny test, ktory som si robila 3 dni po meskani menstruacie, asi bude este skoro ist k lekarovi, ci nie? Poradite mi?

silvikaa
13. okt 2008

ahojky, tak ja som sla hned na druhy den, ako som to zistila 😀 nevydrzala som to
ale test som si robila az na 10 den po meskani menzesu, ten ukazal 2 ciarky a na druhy den som sla. vtedy mi povedali, ze je to cca 4, ci 5 tyzden 🙂
podla mna kludne mozes ist 🙂

katrin79
autor
13. okt 2008

no ved aj ja by som sla najradsej hned, len neviem, ci to bude na nieco platne, ked som si test robila tak skoro

fido
13. okt 2008

Ahoj Katrin, to jsme na tom podobně 🙂 . Já jsem testovala taky v sobotu, to mi MS meškala 2 dny (poslední jsem měla 12.9.) a test vyšel taky pozitivní. Dnes jsem volala k doktorovi a sestřička mě objednala na 23.10. Zkus si tam zavolat a uvidíš, co ti řeknou 😉 .

sarkal
13. okt 2008

Já šla asi za týden,ještě jsem čekala a udělala si několik dalších testů,to bylo pak překvápko když dr.řekl,že už 10týdnů 🙂

fido
13. okt 2008

Katrin a máš už nějaké příznaky? Já kromě únavy a neustálého hladu zatím nic.

ajajanku
13. okt 2008

ahoj já mela MS dostat 6,9 a ted ve středu jdu na ultrazvuk pak dam vedet jestli už bylo něco vidět

katrin79
autor
13. okt 2008

jej, tak super, to mame rovnako 🙂 ja som mala poslednu MS 10.9. ale mam 30 dnovy cyklus, no tak ja sa objednam dnes, aj tak ma objedna az na buduci tyzden, ale ja som z toho taka mimo....vlastne si to moc nepripustam, ale v kutiku duse dufam, ze som naozaj tehotna ... a budes si robit este jeden test? lebo mna strasia, ze to mohol byt aj mylny test, ale ja sa citim stale taka omamena 🙂 a vcera som cely den prespala a mam zvysenu teplotu 37,2 a straaaasne ma bolia prsia...a ty mas nejake priznaky?

dnada
13. okt 2008

já být tebou ,tak bych šla... já šla až když mi vynechala mrcha,těhu mi ani nenapadlo.. měla sem i hloupého doktora,píchnul mi vyvolávačku na menses,za 14dní se šla na kontrolu,mezitím sem si udělala těhu test,jeden večer a jeden ráno,bylo mi divné že nic,no a tam \\ ,doktor mi pořád tvrdil,že to těhu není a léčil mě a těhu mi potvrdil až ve 14tt a ještě se strašně divil,tak sem ho hned vyměnila za jinou Dr.

katrin79
autor
13. okt 2008

no to bol strasny doktor, esteze si od neho odisla

katrin79
autor
13. okt 2008

tak ja som teraz volala k lekarke a objednala ma az 29.10., ze pokial nemam problemy a je vsetko ok, staci prist vtedy, aby mi uz urobila vsetky odbery a aby uz videla aj nejaku akciu na sono....no takze dva tyzdne budem cakat, hadam bude vsetko ok

fido
13. okt 2008

Katrin: Já právě kromě toho neustálého hladu a únavy žádné příznaky nepociťuju. Ta prsa mě trochu zaráží, protože když jsem čekala prvního syna, bolela mě ještě dřív, než mi meškala MS, kdežto teď nebolí zatím vůbec. Jinak test si dnes asi ještě jeden koupím a ráno zkusím testnout znovu. Na tom sobotním jsem měla tu čárku slabší, tak chci vědět jestli sílí.

funy
13. okt 2008

ahojte,

ja som si spravila test 8 dni po oplodneni. vysiel pozitivny, pockala som dva dni a na desiaty den som isla k lekarovi.
nechodte zbytocne skoro. ja som bola sklamana, pretoze mi spravil ultrazvuk a nic tam nevidel. povedal mi nech pridem o 6 tyzdnov, ze vtedy uz bude aj akcia srdiecka, dovtedy je to zbytocne.
takze ideal je ist asi v 6-7 tt.

katrin79
autor
13. okt 2008

fido: inak aj ja si chcem este urobit dnes jeden test, som si kupila dva 🙂 len sa bojim, co ak mi nahodou vyjde negativny, to bude smutku ☹ ale tak verim ze bude pozitivny a ja sa budem moct tesit na vytuzene babatko 😉

daarius
13. okt 2008

Ahoj Katrin79 ja som si robila najmenej 5 testov, kým mi vyšiel pekne viditeľný a tiež som šla hneď k lekárovi, ešte nič nevidel, ale objednal ma o 2 týždne v 5 tt to už vidieť...

katrin79
autor
13. okt 2008

vsak tie moje // boli krasne viditelne, vobec nie, ze jedna slabsia ako druha, ale tak istota je istota...no ja si pockam este dva tyzdne k lekarovi, nejak to musim vydrzat

katrin79
autor
13. okt 2008

som smutna, som bola teraz na wc a mala som trosku krv , tak uz mam po babatku a tak som sa tesila ☹ ☹ ☹

miriamka
13. okt 2008

Ja som isla dokymu tyzden po tom ked som nasla //,a bola som vtedy v 6tt.
Katrin,neboj,troska spinenia nevadi...ale chod radsej cim skor k dokymu ked uz mas //

katrin79
autor
13. okt 2008

ja sa tak bojim, ked som uvidela krv, normalne sa mi chce plakat ☹

fido
13. okt 2008

Katrin neboj, nemusí to vůbec nic znamenat, ale k doktorovi si raději zajdi. Držím pěstičky, ať je vše ok 🙂 .

katrin79
autor
13. okt 2008

no uvidim co bude, teraz som bola na wc a vobec ziadna krv, velmi sa bojim ☹

katy2
13. okt 2008

ahojte 🙂
ja som bola dnes na krvi.... som po IVF, a dnes som 14 dni od transferu....
katrin, myslim, ze nam to vychadza rovnako....

katrin79
autor
13. okt 2008

no bodaj by si mala pravdu, len neviem, ci aj ja som tehu, hadam ano, dnes si chcem urobit este jeden test

denisaap
13. okt 2008

zistila som to hned a k lekarke som isla az v 2,5 mesiaci.pri prvom tehotenstve som isla k lekarke hned ako meskalo... 🙂 🙂 🙂

katy2
13. okt 2008

katrin, lahni si a uplne sa sestri... nic nerob... mala by si ist k dr. nech ti da nejake lieky na podporu tehu... drzim palce, aby to dobre dopadlo....

katrin79
autor
13. okt 2008

dakujem, som v praci teraz, ale som v klude, len sedim, o chvilku pojdem domov a urcite dnes budem len lezat

nice7
13. okt 2008

ahojte tiež mam podobny problem 🙂 tiez som testovala v sobotu a hned mi naskocili // 🙂 🙂 a teraz rozmyslam ze kedy sa objednat nebude neskoro koncom oktobra?? 😕 vdaka

etnicka
13. okt 2008

Ja som sla k doktorovi v 9 tt, objednali ma na prehliadku v 11 tt a som rada, uz sme krasne videli babatko 🙂 Keby som bola sla skor, mozno by som sa strachovala, ci je vsetko ok

caruzo19
13. okt 2008

katrin,to spinenie je zrejme uhniezdovanie babatka,falosne pozitivny test malokedy vyjde.ak by si spinila viac,utekaj k doktorke,predpise ti hormony na udrzanie tehotenstva a ascorutin zrejme,zatial papaj nejaky c vitamin ak mas doma,lahni,vyloz nohy a relaxuj

bianocka
13. okt 2008

Katrin79, sme na tom velmi podobne, ja som mala poslenu MS 8.9, potom som presne o 28 dni akoze dostala, ale bola to akoby jednorazovka, potom som nosila tampon "nasucho" a nechapala som, co je to za MS 😀 Popri tom ma boleli prsia, krize... Robila som si test, ten bol ale asi skoro (pred tyzdnom), no a dnes pozitivny 🙂🙂🙂

lante
13. okt 2008

No ja som po prvej zlej skúsenosti bola pri druhom tehu u dokiho tiež tak skoro, že bolo vidieť iba gestačný vak. Tak som sa ho pýtala, či môže ostať vak bez plodu a on nato, že hej. Ale keď videl, môj výraz tak povedal, že mám prísť o tri dni, lebo bol piatok a cez víkend nerobil. Takže celý zbytok piatku a víkend som preplakala, že sa bábätka nedočkám. Prišla som teda v pondelok a na sone hneď bolo vidieť \"červíčka\" aj s akciou rdiečka........no a hen aký už je veľký ............takže ak príde o5 ten čas, tak počkám tak do 7-8tt a potom pôjdem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre