Kedy ste išli k lekárovi po zistení tehotenstva?

katrin79
13. okt 2008

Tehulky, chcem sa spytat, za aky cas po zisteni, ze ste tehotne ste sli k svojmu gynekologovi? Mne v sobotu vysiel pozitivny test, ktory som si robila 3 dni po meskani menstruacie, asi bude este skoro ist k lekarovi, ci nie? Poradite mi?

ema7
14. okt 2008

Ja by som mala byť na začiatku 7 tt, tak dúfam, že už niečo uvidí, vravel, že od 6 tt by malo byť vidieť, takže aj Tebe fido by už malo byť maličké vidieť 🙂

katrin79
autor
14. okt 2008

a baby este sa vas spytam, tie co ste este neboli u lekara, ste to uz niekomu hovorili, ze ste tehotne okrem partnera teda?

ema7
14. okt 2008

Ja som síce bola u lekára a rodičom som to ešte nevravela, ale už mám riadne nutkanie mám povedať to. Lenže sestrička mi vravela, že je to začínajúce tehotenstvo, že si to mám nechať pre seba 😒 , tak preto mám trocha obavy...

Teraz sa tu usmievam popod nos, lebo som vybehla k tlačiarni s rozopnutým gombíkom na nohaviciach 🙂 ,musím mať rozopnutý keď sedím, lebo akosi ma už tlačia v páse a kolegyňa sa na mňa tak divne pozrela a povedala, že či som sa moc najedla?
Vás netlačí zatiaľ nič?

fido
14. okt 2008

Katrin: já to řekla rodičům a třem důvěrným přátelům, ostatním asi až po 3. měsíci nebo až to začne být vidět

ajajanku
14. okt 2008

ahoj já už jsem minuly tyden skoro nezapnula bundu v pase a přitom váhově mám pořad stejne

ema7
14. okt 2008

Tak to nie som sama 😉 Na váhe mám možno o kilo viac, ale to ako kedy 😉

kocicinka
14. okt 2008

Ahoj holky, můžu k vám? Já jsem měla poslední MS 7.9., den po svatbě. Pak jsme jeli na líbánky a já jsem před týdnem, 7.10. zjistila pozitivní test. Hned druhý den jsem volala doktorce, ale sestra mě objednala až na 29.10.
Fido, můžu mít k Tobě jednu otázku? Mě v práci taky končí smlouva na konci února a vůbec nevím, jak tu situaci budu potom řešit. Tedy za předpokladu, že mi tu smlouvu neprodlouží, jakože asi ne. Jak ty měsíce do porodu(června )překlenout? To mám jít normálně na pracák? A nevyhodí mě jeko těhotnou? Vždyť 4 měsíce před porodem mi asi těžko budou hledat novou práci....Bojím se, abych nezůstala bez peněz.Doufám, že na výši mateřské to nebude mít vliv... Tak by mě zajímalo, jestli nemáš nějaké informace a jak to budeš řešit, když jsme vlastně ve stejné situaci... díky moc a omlouvám se za osobní dotaz🙂

fido
14. okt 2008

Kocicinka: dnes jsem se to snažila najít na netu, docela srozumitelně je to popsané tady http://www.azrodina.cz/2419-smlouva-na-dobu-urc..., akorát nevím, jestli se do vyměřovacího základu pro PPM bude započítávat i ta podpora nebo se to bude počítat z měsíců, kdy jsme pracovaly, posílala jsem na to dotaz i tady na koníkovi https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea..., ale zatím nikdo neodpověděl. Tak snad alespoň trochu jsem ti pomohla 😉 .

fido
14. okt 2008

Kocicinka: zapomněla jsem ti poblahopřát ke //, tak to napravuju 🙂

fido
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katrin79
autor
14. okt 2008

no ja v pohode som so zapnutymi nohavicami, ale mne zase dnes kolegyna hovori ako isla okolo mna, ze , tebe nejak prsia narastli, co si bola potajme na plastike? tak som sa zasmiala a tvarila sa, akoze neviem z coho ich mam o cislo vacsie, ale manzel je z toho rozcarovany, ze taketo nech ti zostanu stale 🙂
No ja mam nutkanie povedat o tehu rodicom, pretoze ja k nim chodim len raz za mesiac a ideme teraz cez vikend, tak neviem, ci by som mala povedat, ci nie, ale ja to asi nevydrzim, inak to iste nikomu hovorit nebudem, to az neskor, ak bude vsetko ok.

katrin79
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ema7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katrin79
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ema7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katrin79
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ema7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katrin79
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ema7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katrin79
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ema7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katrin79
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ema7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katrin79
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bianocka
14. okt 2008

Tak som bola dnes u lekara a potrvdil mi to na ultrzavuku 🙂
Nevie niekto nahodou, preco mi tu na MK ukazuje, ze som 6tt a na fertilityFriend, ze som 4tt+6days? Nejak tomu este velmi nerozumiem 😖

ikke
14. okt 2008

...prosim, neodbocujte od temy...!

fido
14. okt 2008

ahoj holky, jdu vas jen v rychlosti pozdravit 🙂 . Po příchodu z práce jsem si udělala 2. test a čárka od soboty zesílila 😉 . Mějte se, jdu psát s malým úkoly, vařit a trochu uklidit. Pa zítra.

fido
15. okt 2008

Haló, haló....kde jste kdo??

katrin79
autor
15. okt 2008

ahoj, tak gratulujem k druhemu pokusu, ja tiez som si robila 2x pre istotu test a vysiel mi pozitivny aj vcera rano...inak musime tu len "k veci" pisat, lebo nas vcera vymazali, ze odbocujeme od temy 😉

fido
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre