• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy ste začali chystať postielku?

20. apríla 2009 
ahojte...chcela by som sa opytat kedy ste zacali chystat postielku ..teda v akom tt? alebo kedy budete chystat?Chcela by som to pripravit uz teraz,ale neviem..nebude sa tam velmi prasit? :confused: :sweat_smile:
15. apr 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dicinka, tak ja už postielku mám pripravenú, už som to nevydržala a to som len 30 týždeň :sweat_smile:
15. apr 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzkaaa..ja sa motam po byte..tiez si to chcem pripravit... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale tak neviem ci to potom zase nedam dole..a nevyperiem ... :grinning:
15. apr 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici-ja som zase opacny pripad...uz to mam za par a postielku este nemam nachystanu a ani baldachyn opratí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. apr 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka potom možno že aj ja za pár týždňov ešte dám dole a operem ešte raz všetko ale teraz je to taký super pocit mať už postielku poskladanú
15. apr 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
danny..a to ako mozes vydrzat?ta ja by som zosalela,keby som to nemala pripravne par dni pred porodom :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
15. apr 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja mam postielku este u svokrovcov a uplne ju nachystam az tesne tesne pred porodom
15. apr 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici-to bude asi tym ze uz to bude moje druheh mimi :grinning: a postielku mi zlozi manzel az ked sa mimi narodi a ja budem v porodnici,takma prekvapi tym ze na mna uz bude cakat hotova postielka doma :grinning: uz ma aj instrukcie o kde...a ked tak mu moja mama pomoze :wink:
15. apr 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka,ja som nachystala asi tyzden pred....akosi som to skor nestihla a dala som cez to potom deku....aby sa neprasilo..:slight_smile:
15. apr 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme postielku ani neskladali po prvej...sice uz uz sme ju dali soavat do velkej postele, ale no naco skladat na tych par tyzdnov :slight_smile:
a baldachyn a podobne veciciky nepouzivame, takze natiahneme plachtu, hniezdo a hotovo...
15. apr 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez nemame baldachyn...len hniezdo, uplne staci a vyzera to krasne aj bez baldachynu :wink:
15. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Dicinka,ja uz mam postielku kupenu este v januari,ale je este v krabici,vcera sme s manzelom kupili aj to ostatne do postielky aj baldachyn ale pan manzelik nam ju este nechce poskladat :frowning2: sa nahnevam a poskladam ju sama :slight_smile:
15. apr 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka: my postielku este nemame rozlozenu.(kupena je uz od cca 20tt). Aj som povodne chcela aspon poskladat, ale MM sa rozhodol, ze ju posklada, ked budeme v porodnici. A postelne by som aj tak este nedavala, lebo sa na to naprasi.
15. apr 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupi,siri-sa tu schadzame majovky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny :grinning:
15. apr 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
s tym skladanim postielky..to je hruza vam poviem..mi ju mame postavenu uz dlho..ale kym sme na to prisli ze ako..nebol k tomu ani papier... :angry:
15. apr 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka mne ju stavali ked som bola v nemocke:slight_smile: a mas pravdu skladanie postielky sa zda jednoduche ale je to sila.. ked sme ju kupili tak sme vyskusali postavit a kym sme z toho vysli tak......
15. apr 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Postielku zlozia moji chlapci ked budem v porodnici a dnes som prave vsetko poprala, zajtra ozehlim a pripravim pre chlapcov
15. apr 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte zienky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dicinka ja som mala postielku zlozenu aj y bajdachynom od 20tt sme to s mojim drahym nevydrzali lebo sme chceli vydiet ako to bude vsetko do kopy vypadat :grinning: :grinning: ,teras to drahy bude musiet oprat a ozehlit kym budem v nemocnici :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aje nevadi aspon sa nebude nudit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2009 o 19:23  •  čaká bábätko, termín má v máji 2018 (20. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pajinka :grinning: :grinning: :grinning: ja som mala tiez vsetko poskladane..ale kazdy na mna vrestal ci som normalna..tak som to dala dole..ale kaslem na to..uz je cas dat to zase tak ako ma byt :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. apr 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky. My už máme postieľku poskladanú aj matrac v nej máme, len sme ešte nestihli kúpiť súpravičku do nej...a tiež nechceme baldachýn...tá postieľka je krásna aj bez neho :sweat_smile: ...a ešte nemám ani vecičky opraté, čakám na novú práčku :grinning:
15. apr 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,my sme mali postielku urobenu az tyzden pred porodom,tiez som nechcela necj sa na to prasi a prebalovaci pult poskladany az ked som uz bola v porodnici :slight_smile: Inak ano,ten baldachyn je na dve veci,na nic a na nic :grinning: ,len na okrasu,ale my ho mame :wink:
16. apr 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenullkak.
obdivujem.... ja som prala a žehlila jak drak už v februári kedže mi hrozili predčasným pôrodom :unamused:
ale ešte sa chvalabohu držíme.... :wink:

ejusaaa
no je to ozaj na nič....tak ale nekúp to keď to je také kráááááááásne :wink:
16. apr 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě má dneska přijít matrace s povlečením, tak to na zkoušku složíme:slight_smile: pak to teda musíme zase rozdělat, ptorože mám egarsonku, tak to tu nechci mít ještě 6 týdnů roztahaný,a le už jsme tak natěšení, že to musíme udělat:slight_smile:
16. apr 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka tak co uz mas pripravene??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A aky mas balbachyn??? :astonished:
16. apr 2009 o 19:41  •  čaká bábätko, termín má v máji 2018 (20. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pajinka..no ja som ho najprv vyprala...zachvilu vsetko vyzehlim a uz aj dam na postielku :wink:

baldachyn aj s postielkou mam uz v albume..ked som skusala ako to bude vyzerat,ked sme to kupili :dizzy_face:
16. apr 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka juuuj mi mamka akurad teras doniesla kjasny kolotoc nad postielku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: taky je peknucky su nanom take styry psiky,je proste bohovsky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. apr 2009 o 14:30  •  čaká bábätko, termín má v máji 2018 (20. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pajinka.. viem aky myslis...ten kolotoc je krasny :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj ja som chcela..ale budem sa bat,aby to na malu nespadlo... :frowning2:
17. apr 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska sem skladala postylku ,ale nejd emi to tak musi pockat na rano manzel to udela,ale povlecene perinky mam nachystane vsedko jo.kolotoc sem vytahla a hned ho dam do prodeje pac mala to nesnasela mama pocit,ze ani druhe dite to nebude zajimat
17. apr 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja mam tiez uz postielku postavenu od 20 tt,som to nevydrzala a chcela vidiet ako to bude....ale akurat dnes sa to chystam zlozit a oprat ten baldachyn aj mantinel je to cele zaprasene a uz to dam az tak tyzden pred porodom a prikrijem plachtou al.tak....alebo poverim manzela....inak aj ja sa bojim ako bude malinka reagovat na ten kolotoc,dala som ho dole a vecer ked idem spat jej vzdy pustim tu melodiu az si zvikne,reaguje na to,no uvidime ked sa narodi.... :wink:
18. apr 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici neboj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: on je dobre pripevneny :slight_smile: :slight_smile: a ujcirte by manu nepadol :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2009 o 11:28  •  čaká bábätko, termín má v máji 2018 (20. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok