Kedy ste začali chystať postielku?

dicinka1
15. apr 2009

ahojte...chcela by som sa opytat kedy ste zacali chystat postielku ..teda v akom tt? alebo kedy budete chystat?Chcela by som to pripravit uz teraz,ale neviem..nebude sa tam velmi prasit? 😕 😅

zuzkaaaa
15. apr 2009

ahoj dicinka, tak ja už postielku mám pripravenú, už som to nevydržala a to som len 30 týždeň 😅

dicinka1
autor
15. apr 2009

zuzkaaa..ja sa motam po byte..tiez si to chcem pripravit... 😵 😵 😵 😵 😵 ale tak neviem ci to potom zase nedam dole..a nevyperiem ... 😀

dannynka
15. apr 2009

dici-ja som zase opacny pripad...uz to mam za par a postielku este nemam nachystanu a ani baldachyn opratí 😅 😅 😅

zuzkaaaa
15. apr 2009

dicinka potom možno že aj ja za pár týždňov ešte dám dole a operem ešte raz všetko ale teraz je to taký super pocit mať už postielku poskladanú

dicinka1
autor
15. apr 2009

danny..a to ako mozes vydrzat?ta ja by som zosalela,keby som to nemala pripravne par dni pred porodom 😀 😀 😀 😉

albertine
15. apr 2009

ahojte, ja mam postielku este u svokrovcov a uplne ju nachystam az tesne tesne pred porodom

dannynka
15. apr 2009

dici-to bude asi tym ze uz to bude moje druheh mimi 😀 a postielku mi zlozi manzel az ked sa mimi narodi a ja budem v porodnici,takma prekvapi tym ze na mna uz bude cakat hotova postielka doma 😀 uz ma aj instrukcie o kde...a ked tak mu moja mama pomoze 😉

jahodka11
15. apr 2009

dicinka,ja som nachystala asi tyzden pred....akosi som to skor nestihla a dala som cez to potom deku....aby sa neprasilo..🙂

sirinka
15. apr 2009

my sme postielku ani neskladali po prvej...sice uz uz sme ju dali soavat do velkej postele, ale no naco skladat na tych par tyzdnov 🙂
a baldachyn a podobne veciciky nepouzivame, takze natiahneme plachtu, hniezdo a hotovo...

jahodka11
15. apr 2009

my tiez nemame baldachyn...len hniezdo, uplne staci a vyzera to krasne aj bez baldachynu 😉

denisa87
15. apr 2009

ahoj Dicinka,ja uz mam postielku kupenu este v januari,ale je este v krabici,vcera sme s manzelom kupili aj to ostatne do postielky aj baldachyn ale pan manzelik nam ju este nechce poskladat ☹ sa nahnevam a poskladam ju sama 🙂

dupinka
15. apr 2009

dicinka: my postielku este nemame rozlozenu.(kupena je uz od cca 20tt). Aj som povodne chcela aspon poskladat, ale MM sa rozhodol, ze ju posklada, ked budeme v porodnici. A postelne by som aj tak este nedavala, lebo sa na to naprasi.

dannynka
15. apr 2009

dupi,siri-sa tu schadzame majovky 😀 😀 😀 😀 😀

dupinka
15. apr 2009

danny 😀

dicinka1
autor
15. apr 2009

s tym skladanim postielky..to je hruza vam poviem..mi ju mame postavenu uz dlho..ale kym sme na to prisli ze ako..nebol k tomu ani papier... 😠

petra1985
15. apr 2009

dicinka mne ju stavali ked som bola v nemocke🙂 a mas pravdu skladanie postielky sa zda jednoduche ale je to sila.. ked sme ju kupili tak sme vyskusali postavit a kym sme z toho vysli tak......

iinuska
15. apr 2009

Postielku zlozia moji chlapci ked budem v porodnici a dnes som prave vsetko poprala, zajtra ozehlim a pripravim pre chlapcov

pajinka23
15. apr 2009

ahojte zienky 🙂 🙂 🙂 dicinka ja som mala postielku zlozenu aj y bajdachynom od 20tt sme to s mojim drahym nevydrzali lebo sme chceli vydiet ako to bude vsetko do kopy vypadat 😀 😀 ,teras to drahy bude musiet oprat a ozehlit kym budem v nemocnici 🙂 🙂 🙂 aje nevadi aspon sa nebude nudit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dicinka1
autor
15. apr 2009

pajinka 😀 😀 😀 ja som mala tiez vsetko poskladane..ale kazdy na mna vrestal ci som normalna..tak som to dala dole..ale kaslem na to..uz je cas dat to zase tak ako ma byt 😉 😵 😵 😵

lenullkak.
15. apr 2009

Ahojky. My už máme postieľku poskladanú aj matrac v nej máme, len sme ešte nestihli kúpiť súpravičku do nej...a tiež nechceme baldachýn...tá postieľka je krásna aj bez neho 😅 ...a ešte nemám ani vecičky opraté, čakám na novú práčku 😀

ejusaaa
16. apr 2009

Ahojte,my sme mali postielku urobenu az tyzden pred porodom,tiez som nechcela necj sa na to prasi a prebalovaci pult poskladany az ked som uz bola v porodnici 🙂 Inak ano,ten baldachyn je na dve veci,na nic a na nic 😀 ,len na okrasu,ale my ho mame 😉

mi.mimi2
16. apr 2009

lenullkak.
obdivujem.... ja som prala a žehlila jak drak už v februári kedže mi hrozili predčasným pôrodom 😒
ale ešte sa chvalabohu držíme.... 😉

ejusaaa
no je to ozaj na nič....tak ale nekúp to keď to je také kráááááááásne 😉

jituskak
16. apr 2009

mě má dneska přijít matrace s povlečením, tak to na zkoušku složíme🙂 pak to teda musíme zase rozdělat, ptorože mám egarsonku, tak to tu nechci mít ještě 6 týdnů roztahaný,a le už jsme tak natěšení, že to musíme udělat🙂

pajinka23
16. apr 2009

dicinka tak co uz mas pripravene??? 🙂 🙂 🙂 🙂 A aky mas balbachyn??? 😲

dicinka1
autor
16. apr 2009

pajinka..no ja som ho najprv vyprala...zachvilu vsetko vyzehlim a uz aj dam na postielku 😉

baldachyn aj s postielkou mam uz v albume..ked som skusala ako to bude vyzerat,ked sme to kupili 😵

pajinka23
17. apr 2009

dicinka juuuj mi mamka akurad teras doniesla kjasny kolotoc nad postielku 🙂 🙂 🙂 🙂 taky je peknucky su nanom take styry psiky,je proste bohovsky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dicinka1
autor
17. apr 2009

pajinka.. viem aky myslis...ten kolotoc je krasny 😉 😵 😵 😵 aj ja som chcela..ale budem sa bat,aby to na malu nespadlo... ☹

aponchie
17. apr 2009

dneska sem skladala postylku ,ale nejd emi to tak musi pockat na rano manzel to udela,ale povlecene perinky mam nachystane vsedko jo.kolotoc sem vytahla a hned ho dam do prodeje pac mala to nesnasela mama pocit,ze ani druhe dite to nebude zajimat

nini19
18. apr 2009

ahojte ja mam tiez uz postielku postavenu od 20 tt,som to nevydrzala a chcela vidiet ako to bude....ale akurat dnes sa to chystam zlozit a oprat ten baldachyn aj mantinel je to cele zaprasene a uz to dam az tak tyzden pred porodom a prikrijem plachtou al.tak....alebo poverim manzela....inak aj ja sa bojim ako bude malinka reagovat na ten kolotoc,dala som ho dole a vecer ked idem spat jej vzdy pustim tu melodiu az si zvikne,reaguje na to,no uvidime ked sa narodi.... 😉

pajinka23
18. apr 2009

dici neboj 🙂 🙂 🙂 on je dobre pripevneny 🙂 🙂 a ujcirte by manu nepadol 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre