Kedy začína byť vidno plod?

gitarka
29. okt 2009

ahojte,pm som mala 31.8.09 bola som na sone a dr mi povedal ze este tam nevidi plod,test mi visiel pozitivny,mate s tym niekto skusenost?prosim poradte ☹

brisilda
25. nov 2009

mirka no vidis to 😀 a ty si cakala 3 tyzdne a stacilo tak malo aby si bola pokojna 😀 drzim taktiez place aby vsetko dobre dopadlo a mala uspesne zvladnute hlavne prve tri mesiace 😉

mirka80802
25. nov 2009

no tak v pondelok sa uvidí na 100 percent. Ste tu všetky hrozne milé.

brisilda
25. nov 2009

mirka hlavne sa nestresuj si mlada zdrava zena ciarky na teste su ako z obrazku treba mysliet pozitivne 😉 a odpustit si hlavne pocas prveho trimestra nezdrave veci ktore by mohli poskodit plod a liekom sa oblukom vyhnut 😀

mirka80802
25. nov 2009

Nuž ja leiky nejem ani ked je velmi zle mám otupený prach citlivosti tak to zvládam. a doktor mi aj kyselinu listovú tak len to si dávkujem 🙂

janka256
25. nov 2009

ahojte brisilda ja chodim v MI k primarke Fantazirovej ona je najlepsia juuj uz som zvedava a poriadne napeta sono mam dnes o 13.00 tak uz idem do mesta ked sa vratim dam vam vediet co a ako drzte mi palce. len dufam ze dojdem bo idem autom ale zle mi je uz od rana fuuj ☹

mirka80802
25. nov 2009

jani držkaj sa 😕

brisilda
25. nov 2009

janka tak teda vela stastia 😉 a dufam ze o 15:00 uz aj fotecku do alba hodis 😀

mirka80802
25. nov 2009

inak brisilda aj ja mám doma 6 ročný poklad Andrejko je naše slniečko 😉

pastuska
25. nov 2009

janka, všetky čakáme, že nám dodáš nádej 🙂

janka256
25. nov 2009

ahojte kocky konecne to mam za sebou ale tie nervy co to stalo ked doktorka pozerala sono cez brucho zas nic nemohla najst ale pozrela este cez vaginalnu sondu a tam ho konecne uvidela sice malilinke ale vsetko v poriadku ma 5,4 mm ale vraj je vsetko ok aj srdiecko uz ma taky mi spadol kamen zo srdca 🙂

janka256
25. nov 2009

a ze vraj som tak v 3-4 tyzdni tak preto nebolo dobre vidno lebo je este velmi drobucke 🙂 tak aj vam ostatnym zelam aby sa mimisky ukazali ako moj 🙂

pastuska
25. nov 2009

Blahoželám, som hneď sem letela, ako som prišla z vonku s malým, že čo sa deje s tebou 😀

janka256
25. nov 2009

dakujem ze ste na mna mysleli asi to fakt pomohlo 🙂

brisilda
25. nov 2009

mirka tak potom vies ake je super mat doma uz tak velkeho pomocnika 😀
jani ja som v 17tt a este mi sono cez brucho ani nerobili 😀 iba to vaginalne 😉 kde je vsetko vidiet hned od zaciatku 😀 inak jani blahozelam 🙂 a konecne sa uz nestresuj 😀 nestoji to zato treba si uzivat tehulkovanie ja som na zaciatku tiez stresovala no uz to beriem z nahladu 😉

janka256
25. nov 2009

vdaka brisilda uz som ovela pokojnejsia ze chrobacik sa ma dobre len mne je furt blbo ale co uz musim vydrzat... 🙂

brisilda
25. nov 2009

jani ved si estelen v 5tt a ked bolo aj srdiecko tak by si mala byt v 6tt nieco medzi v 3-4 tt by srdiecko este nebolo iba tak dutinka 😉 kukni napr. http://tehotenstvo.academy.sk/index.php
alebo http://www.najmama.sk/tehotenstvo/tehotenstvo-p... tu so docitas vela zaujimavych veci 😉

brisilda
25. nov 2009

no a na nevolnosti sa priprav ja som mala celodenne nevolnosti, bolesti zaludka,tyzdnove zapchy a palenie zahy 😝 teraz sa mi to upravilo a grcam len rano aj to nie pravidelne kazdy den 😉 😀

janka256
25. nov 2009

ee brisilda podla sona som v 3-4 tyzdni a pytala som sa doktorky ci uz ma aj srdiecko tak vraj ano 🙂

brisilda
25. nov 2009

jani tak v 3-4 tt srdiecko este neni ! a mozes sa na to opytat ktorejkolvek tehulky ved si precitaj clanky a uvidis sama 😀 a dokonca v 3tt by ani vaginalne sono nic neukazalo 😉

brisilda
25. nov 2009

ale teoreticky ked si k 3-4 tt priratas 14 dni tak potom to tak moze byt 😀 ide o to, ze embrio je asi stare 3-4tt no pokial viem tak tyzdne sa pocitaju od prveho dna poslednej menstruacie 😉

janka256
25. nov 2009

brisilda aj mne to bolo podozrive ale ked to povedala doktorka tak som to brala aj to viem ako sa pocita tehotenstvo len ja som mala poslednu normalnu mrchu este v auguste a 25 septembra som 2 dni iba spinila ked to pocitam takto tak mi vyjde taky 8-9 tyzden moznop podla rozmerov by to aj sedelo nie?

brisilda
25. nov 2009

jani tak je pravda ze lakarka to vie najlepsie 😀 ja viem len to co sa docitam z netu a casakov 😉 no poviem ti, ze mne v 3tt nebolo nic na vag. sone vidiet 😒 a to som bola v strese lebo sme mali pred dovolenkou 😉 😀 nakoniec tesne pred odchodom na dofcu sa nam ukazalo aj srdiecko a krasne mi tyzdne vychadzali tak ako maju dokonca podla sona mam 3 dni naskok 😀

janka256
25. nov 2009

no nic budem musiet pockat do najblizsej poradne o 3 tyzdne a potom mi to vsetko vypocita 😉 hlavne je ze babo je tam a je v poriadku ostatne sa ukaze neskor 🙂

brisilda
25. nov 2009

jani tiez si myslim, ze zaklad je ze mrnus je tam a ma uz aj srdiecko 😉 prvy trimester je najkritickejsi no ty to zvladnes uz mas 2 krasne deti 🙂 tak si naplno uzivajte tehulkovanie 🙂

janka256
25. nov 2009

vdaka brisilda prave sa mi jeno zobudilo tak utekam dobruuuuuuuuuuu 🙂 zajtra pridem 🙂

mirka80802
26. nov 2009

Jani tak sa strašne s tebou teším. Mylsela som na teba dokonca sa mi aj s tebou snívalo 😲 A trošku si mi dala aj nádej že aj ja tam snád niečo uvidím ☹

janka256
26. nov 2009

miri ja ti velmi drzim palce aby tam nieco bolo ked nebude vidno tak ako mne zo zaciatku skus ich poprosit aby ti urobili vaginalny ultrazvuk to ovela viac zvecsuje a lepsie vidno 🙂

kukucka26
26. nov 2009

ahoj janka citam ze si z michaloviec ja pochadzam od Vranova a mame spolocny termin

kukucka26
26. nov 2009

co ti bolo vidno na usg? mne malu bodecku ze o dva týzdne mam prist ze uz bude pocut srdiecko 🙂

mirka80802
26. nov 2009

Jani mne stále robí vainálne. pri prvom mi až po 5 mesiacoch robil klasické. No ale vééééééééééééľmi sa s tebou a s tvojou zatiaľ bodočkou teším 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre