Kedy začína byť vidno plod?

gitarka
29. okt 2009

ahojte,pm som mala 31.8.09 bola som na sone a dr mi povedal ze este tam nevidi plod,test mi visiel pozitivny,mate s tym niekto skusenost?prosim poradte ☹

janka256
23. nov 2009

mirka to je individualne pri prvom synovi som ani nevedela ze som tehotna od zaciatku az do konca mi nebolo vobec nic ani priznaky ziadne to bolo asi najlepsie tehotenstvo pri druhej dcerke mi bolo uz viac zle aj sa mi tocila hlava v praci som skotro odpadavala ale dalo sa a teraz mam pocit ze vsetko v jednom 🙂 som zvedava co to bude tentoraz 🙂

mirka80802
23. nov 2009

no ja sa veľmi bojím a neviem prečo mi doktor nepovedal aj takú možnosť že nič nie je vydno ale že nemám robiť paniku. nechápem ved on ma vystrašil.

janka256
23. nov 2009

a v ktorom tyzdni by si mala byt podla sona?

mirka80802
23. nov 2009

no ved práve že to neviem lebo plod nevydno tak mi to nevie povedať vieš?

janka256
23. nov 2009

anoi mne nebolo vidno plod ale povedala mi ze ta 4-5 tyzden a mrchu som mala poslednu normalnu v auguste a 25 septembra som iba 2 dni spinila

mirka80802
23. nov 2009

no vidíš mne povedal rovno že to nevyzerá dobre. a nič k tomu.

janka256
23. nov 2009

mirka a na dalsie sono kedy ides?

mirka80802
23. nov 2009

v pondelok

janka256
23. nov 2009

mirka tak ti drzim palce aby tam uz babo bolo dobre vidno ozvi sa potom 🙂

mrnous1
23. nov 2009

🙂 Ahojte,
Pridávam sa do debaty. Mne vyšiel tiež pozitívny test, bola som aj u lekára, ale povedal, že mám prísť až o 2 týždne, lebo teraz je na sono, skoro a nič tam nebude vidieť. Tak sa zároveň teším, ale aj obávam, či test náhodou neklamal. Ja asi žiadne príznaky nemám , akurát ma pobolieva v podbrušku ako keby som mala dostať menzes a neviem či aj z toho, ale bolia ma aj kríže. Lekár mi nasadil aj Duphaston na udržanie plodu. No neviem či z toho niečo bude, tak veľmi by som chcela aby to bola pravda. Meriam si aj BT ale tá miskáče od 36,8 do 37,0, raz som mala 37,1. Tak neviem či tej BT môžem veriť.

pepppe
23. nov 2009

ahojky mrnosu noo tak uvidis vsetko bude ok,,,a ja sa stale cudujem preco mne lekar nic nepredpisal

mrnous1
23. nov 2009

Ahoj peppe 🙂
Mne predpísal, lebo som bola dlhodobo liečená na vysoký prolaktín, potom som ho otravovala, že mám nepravidelné cykly a anovulačné. Takže dá sa povedať, že môj doktor je už zo mňa chorý. 🙂 A nechápem ako som mohla otehotnieť, pretože na 16. deň cyklu som bola na folikulometrii a žiadne folikuly nevidel. Jedine, že sa mi ovu posunula, alebo je to fak falošné tehotenstvo a toho sa obávam, lebo bola by som z toho nesmierne sklamaná.

pastuska
23. nov 2009

pepppe, keby bábo nebolo v poriadku, ani lieky nezaberú, príroda si aj tak urobí svoje.

pepppe
23. nov 2009

nooo takze fam,ze je vsetko ok.........no ja som si v lekarni kupila kyselinu listovu a tu pouzivam,nic ine

pastuska
23. nov 2009

No ja som písala v inej téme, že som na tom podobne. Bolo vidieť vačok, maličkú bodku, srdiečko ešte nie (vraj to nevie ešte rozlíšiť), tak idem zasa 02.12. Ale hneď mi zagratulovala dokyna, tak sa radšej teším 🙂

erika21286
24. nov 2009

ahojte viete mi poradit co mam robit? mala by som byt 8smom tyzdny tehotenstva ku svojej doktorke chodim uz 3tyzdne a ja stale neviem ci som tehodna priznaky mam zle mi byva ale mavam strasne bolesti a uz 2tyzdne krvacam vcera mi 1krat robila sono a povedala mi ze tam nic nieje vidiet a ze mam prist o 2tyzdne mam sa ist dat vysetrit niekam inde? neviete mi povedat ci ma vysetria aj na gynekologii v nemocnici.dakujem erika

mirka80802
24. nov 2009

v nemocnici ťa vyšetria ale asi len ked funguje pohotovosť. ale neviem prečo krvácaš a ako silno????

brisilda
24. nov 2009

erika ak ti mozem poradit tak utekaj bud na pohotovost alebo trvaj na vysetreni ultrazvukom este raz nechapem co je to za doktorka ktora neriesi tvoje krvacanie pokial ti test ukazal // a skusala si si robit viec testov v inych znackach tak tehotenstvo tam zrejme vazne je no doktorka by v tvojom pripade mala vylucit mimomaternicove tehotenstvo za normalnych okolnosti je vacok vidiet v 4 az 5 tt a srdiecko v 6tt takze pokial si uz v 8 tt a nic tak to musis riesit najskor asi zmenou lekara

brisilda
24. nov 2009

erika len prosim ta necakaj 2 yzdne kym pojdes znova na vysetrenia vzhladom na tvoje krvacanie.Okamzite vyhladaj lekarsku pomoc

mirka80802
24. nov 2009

erika a máš aj bolesti?

brisilda
24. nov 2009

mirka z jej pisania som pochopila , ze ano ma strasne bolasti a krvaca 2 tyzdne co nieje dobre znamenie a jej lekarka napriek tomu, ze jej spravila sono ju nechava cakat este 2 tyzdne a neriesi to proste nechapem ako sa moze gynekolog takto zachovat

mirka80802
24. nov 2009

no a vidíš ja nemám bolesti všetko vyzerá byť ok a predsa to ni je ružové.

maznacik007
24. nov 2009

v nemocnici ta vysetria okamzite urobia ti krvne vysetrenie na hcg utz a vysetri ta aj gynekolog.. chod hned.. pohotovost centralny prijem je celodenny.. moze to byt mimomaternicove..

presla som si tym 😔 😢

mirka80802
24. nov 2009

no neviem maznáčik007 ja som raz tiež šla na pohotovosť a tam ma zglbali že prečo som nešla ku svojmu gynekologovi že ešte ordinuje

mia81
24. nov 2009

maznacik mas pravdu moze to byt to MMT .Moja svagr. mala vsetky priznaky tehu zacala mat bolesti krizov,nafuklo sa jej brusko zacala aj krvacat a nakoniec ju zachranili v hod. dvanastej.

Erika necakaj a chod do nemoc. .

brisilda
24. nov 2009

erika velmi ti drzim palce a informuj nas ako si dopadla predpokladam, ze teraz uz sedis u gynekologa .Drz sa a dufam, ze vsetko dobre dopadne 😉
mirka a ty si v akom tyzdni ??? tebe taktiez drzim palce aby v pondelok uz bolo coto vidiet 😉

mirka80802
24. nov 2009

neiviem lebo je to ani tak ani tak a povedal mi gyn že podla veľlkosti plodu zistí no len aby mal čo merať ☹ a dakujem ti

brisilda
24. nov 2009

kocky moj nazor je taky ze nech ma zdzube kto chce co chce ide predsa o vase zdravie a zdravie dietata takze v takej situacii kaslat na to co si kto mysli hlavne aby vas vysetrili mne doktor sam povedal ked este nevedel o ake tehu sa jedna, ze pokial nastane krvacanie okamzite utekat na pohotovost ! mna normalne zaraza spravanie erikinej gynekologicky !nejde mi do hlavy ako moze prehladnut jej bolesti a krvacanie + ked na sone este nic nevidi

maznacik007
24. nov 2009

mirka asi si treba otvorit hubu ako sa hovori... (vid pripad tej zeny co umrela pri porode a sla na pohotovost a tam ju odpalkovali)

ja som si toto prezila v ruzinove.. a presne takto to bolo.. u mna aj s tym negativnym pokracovanim.. moj gynekolog v ten den neordinoval.. a ja som volala zastupujucemu a ten mi povedal ze mam ist do nemocnice.. ja som moc nekrvacala ale mala som dost bolesti..

mirka80802
24. nov 2009

je to naozaj divné táto jej ignorácia ja mám tiež niekedy výčitky kolko som sa ešte mohla popýtať ale v tom strese ma to nkdy na gynde nenapadne. Ešteže tu mám vás 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre