Koľko stojí umelé prerušenie tehotenstva?

mimuska981
12. nov 2012

dobry den neviete mi prosim vas povedat kolko teraz stoji umele prerusenie tehotenstva

14petulka88
12. nov 2012

@mimuska981 V KE co som pocula od kamosiek tak platili cca 50e za vypisanie spravy od gynekologa a za samotny vykon 200e ale pokial su nejake komplikacie a odporuci lekar tak sa neplati nic..

mirkamirkaa
12. nov 2012

ja co som pocula tak 270eur ale neviem ci to je pravda

mawka
12. nov 2012

ja som kdesi zachytila dokonca az 290 eur. nuz, nie je to lacna zalezitost....

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mawka
12. nov 2012

@kinna nedramatizuj.

nikolet_89
12. nov 2012

@mimuska981 kamaratka platila 300 v ba

katren
12. nov 2012

@mimuska981 kazda nemocnica ma svoj cennik, tak sa pozri na stranke nemocnice v ktorej by sa mal zakrok odohrat....
ale ty uz mas dost neskoro 😅

aymee
12. nov 2012

@mimuska981 kazda nemocnica ma svoj cennik, a zavisi do aj od zdravotneho stavu pacientky, dlzky trvania gravidity atd.

mimuska981
autor
13. nov 2012

to ja nechcem pre seba zistujem pre kamosku ..ja by som to nespravila nikdy

lussy23
13. nov 2012

@mimuska981 miesto toho, že zistuješ odpoveď na kamarátkinu otaku jej pomôžeš tak, že jej nedovolíš spáchať hriech a zabrániš tak jej výčitkám do konca života ☹

bambina1009
13. nov 2012

@mimuska981 za samotný výkon cca 200€, a poplatky u lekárov /vypísanie žiadosti, predoperačné vyšetrenie / by mala nemocnica od tej sumy odpočítať.

lenulienka27
24. jan 2014

Prosim vas vie mi niekto poradit kedy sa plati za zakrok?ci v den zakroku alebo az po?

samara12
6. mar 2014

@nikolet_89
Pekný deň prajem.
Smiem sa opýtať, kde bola Vaša kamarátka na tom potrate v BA.
Za skorú odpoveď vopred Ďakujem.

eliska31
6. mar 2014

To je najlepsie ist pekne krasne za lekarom a on to presne povie 🙂
Je zbytocne moralizovat, ked sa dievca rozhodne ist tak aj tak pojde, ked si niekto necha dietatko tak si necha..je to kazdeho sukromna vec ako sa rozhodne a cudzych ludi do toho nic nie je 🙂

gabriela303
11. mar 2014

17e predoperacne vysetrenie a UPT 270e za primovy doklad v ten den 😒
@lenulienka27

jank_a123
11. mar 2021

@nikolet_89 kde to stoji 300€ ?

matkahelka
11. mar 2021

@jank_a123 300€ to stalo v r.2012 🤣 ved je to stara diskusia 🤣

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
annaagy
30. apr 2021

@jank_a123
Myslienky o tom, co je potrat, myslienky na zamyslenie nielen pre zeny, ale aj pre muzov:

Ženám som hovorila, že ich bábätko je len zhluk tkaniva. Nikdy som sa ich neopýtala, či neuvažovali nad inou možnosťou, ako stať sa rodičom alebo dať svoje dieťa na adopciu. Len sme brali ich peniaze a podvádzali ich. Ľahli si na stôl a potrat sa vykonal bez toho, aby počuli pravdu o priebehu zákroku. Nikdy sme im nehovorili o bolesti. Nikdy sme im nepovedali, že ich dieťa bude roztrhané na kusy. Po potrate sme museli nájsť všetky časti telíčka. Volali sme ich PP – produkt počatia alebo kúsky detí a robili si z toho žarty.

Presne takúto starostlivosť dostávajú ženy v potratových klinikách. Sú oklamané a zneužité pre peniaze. Ich deti sú na smiech, roztrhané na malé kúsky. Odtrhnú im ruky, nohy a časti hrudníka, a zamestnanci potratových kliník takto pracujú každý deň. Deti nie sú zhluk buniek. Sú to ľudské bytosti a ich matky trpia.

vorkola
5. mar 2024

@mawka No veru je to az laacne len za cca urobit vrazdu,Ani jedan mudr to nejde robit s laskou,Ale je to aj na nich,mozu si uplatnit vyhradu svedomia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre