Mám 17 a čakám bábo. Poraďte mi čo ma čaká

martinadt
26. aug 2006

Ja potrebujem asi pomoc... niekoho kto mi poradí... čakám malé bábätko a aj ked mi viacerí vravia že si to mám nechať zobrať ja to nedokážem a nedokážem malému nevinnému životíku zobrať život.. jediný kto sa postavil na moju stranu je môj bratranec a pomôže mi malého aj vychovať ... síce ešte na mne nie je vidno nič a ešte tak skoro asi ani nebude ale chcem vedieť čo sa so mnou bude diať..čo všetko budem musieť podsrúpiť ja neviem nejaké vyšetrenia alebo čo.. prosím pomôžete mi niekto dosť sa bojím ... a nechápem ako niečo také veľké raz zo mna výnde ...

mimmuska
12. júl 2007

som si ista ze ti bude este ovela ovela lepsie a moc ti to zo srdiecka prajem...
a lepsie bude to si pis ved vzdy to tak je ze raz ides na tej sinusoide dolu ale potom zas hore... 🙂
papa

martinadt
autor
12. júl 2007

no to sa ešte uvidí kam pôjdeme my 🙂

mimmuska
12. júl 2007

jej foto....
teda ten tvoj ujo vyzera velmi sympos a mlado na to ze ujo... 😉

martinadt
autor
12. júl 2007

no aspon takto niečo zatiaľ
a je voľný 😝 teda teraz má dve kočky ale inak nič 😉

mimmuska
12. júl 2007

dve naraz no teda....chi 😉
no ked pozrem na tu vasu foto a pomzslim si ze to je ujo nece sa mi verit
kolko ma rokov ak sa smies spytat
🙂

martinadt
autor
12. júl 2007

ta fotočka je fotená ešte pred tým ako som čakala bábätko ale je mladučky 🙂 a má len 25 😝

mimmuska
12. júl 2007

no teda.....
mas sypatickeho dobreho anjela 🙂 aj ked ho ay tak moc nevidno ale zda sa...
no co unavena ci ani nie

martinadt
autor
12. júl 2007

no uz ano idem si lahnut už aby som zajtra bola fit tak prajem dobrú noc zajtra papa 🙂

fabiana
17. júl 2007

Ahoj Martinka!
Gratulujem k malej Danielke 🙂 Som rada, že si sa ozvala... 🙂 Ja som sa prihlásila na koníka len nedávno a tvoj príbeh ma zaujal a chcela som vedieť, ako sa ti darí.

margita
20. júl 2007

Martinka, gratulujem k maličkej a držte sa, dúfam že nájdeš v živote to čo hľadáš, to najkrajšie už máš.

leus
16. aug 2007

awoj martinka gratulujem k malej Danielke vela statia a zdravia 🙂

hela69
23. aug 2007

Preco ste chceli zamknut temu? smiem vediet? A kto je to ten Bobo?

martinadt
autor
23. aug 2007

fabiana margira aj leus dakujeme naozaj veľmi pekne 🙂

mirka21
24. aug 2007

ahoj martinadt keď som si čítala tvoj príbeh priznám sa vzbehli mi slzi z očí je to veľmi dojemní a bolestivý príbeh ja ti verim,že si si dosť vytrpela a neviem si predstaviť samú seba v takejto situácíí a som veľmi rada,že mám takého snúbenca akého mám držím ti palce aby sa všetko obrátilo už len na dobré pa

bielanevesta
24. aug 2007

Ahoj Marti 😵
Tak som si prečítala tvoj príbeh a fakt mi vohnal slzičky do očí 😢 😉 . Krásne si to zvládla a verím, že to nebolo určite vobec ľahké. Držíme vám, tebe aj Danielke, palčeky 😵

martinadt
autor
25. aug 2007

ostatné veci okolo ani nevnímam
vnímam jedine moje malé srdiečko 🙂

cuzyna
25. aug 2007

myslím, že jsi hodně statečná a že to dokážeš věčinou ty co si nevěří a bojí se , že zklamou jsou pak ty nejlepší mámí na svetě a už jen to , že jsi se rozhodla si miminko nechat napovídá o tom jak statečná a nesobecká jsi rodiče tě dobře vychovali i když si to právě teď možná nemyslí 😉 Uvidíš, že roztajou jaklmile potom to mrně uvidí 😉 řečem typu , že jsi mladá a nic si neužiješ nepřikládej žádnou váhu znám i mladší které to zvládly, jsou z nich skvělý maminy a mrně ti to všechno vynahradí......první ůsměv, slovo, krůčky uvidíš sama....neboj všechno dobře dopadne držim ti palečky 🙂

musilka
30. sep 2007

martinadt : kdyby se moje mamka v 17-ti rozhodla jít na interupci tak tu dnes nejsem. Prošla si svým měla velké problémy s rodiči i s rodiči mého taťky. A dnes? jsou s taťkou pořád šťastní a já mám tu nej mamku na světě. I ty jsi super máma a je jedno jestli ti je 18 nebo 30. Strašně ti fandím jsi moc statečná. Neměla jsi to jednoduché život ti dal pár pořádných úderů ale dal ti taky to nejcennější co teď máš. Tvojí princeznu 🙂 Věř že to tak mělo být a život to už dál nějak zařídí 😉

martinadt
autor
30. sep 2007

jééj musilka ďakujem veľmi pekne a máš pravdu, to najcennejšie mám už pri sebe 🙂 a nikdy sa toho pokladíku nevzdám

musilka
30. sep 2007

marti už jak to tu někdo řekl podívej se do snažilkovejch diskuzí tam se píše jak holčiny nemůžou přijít do jinýho stavu. Proto buď ráda že to takhle dopadlo. Třeba bys později měla taky takové problémy jako máme my snažilky 😉 je třeba brát všechno pozitivně na ten pesimismus jsou tu jiní (třeba ty rodičové(.... 🙂

zimnivanek
30. sep 2007

jÉÉÉÉ,Martinad 🙂 mám strašnou radost,tedy jeslti se jedná o tu osobu co myslím-tedy o tebe?jak jsi se rozhodovala jestli si miminko nechat či ne???jednou jsem to tady pročítala ještě v těhu 😀
Takže máš Danielku 😵 to je krásnýýýýý a hlavně jsem strašně moooooooc ráda,že jsi se tak rozhodla 😵
moc Vám přeji hodně štěstíčka v životě a ať Danielka roste do krásy a je mocinko zdravá 😵 😵 😵 😵 😵 😵

martinadt
autor
30. sep 2007

musilka chodím na toto fórum často a naozaj som veľmi rada, ako som sa rozhodla, a že som neurobila vtedy chybu, ktorú odo mňa všetci očakávali 🙂
a tebe prajem, aby sa to čím najskôr podarilo 😉

zimnivanek
30. sep 2007

je moc krásná!a ty jsi určitě strašně moc šťastná máma 😵
ještě jednou hodně štěstí v životě a ať spolu zažíváte ty nejkrásnější okamžiky 😵
jsem strašně šťastná!!!!

musilka
30. sep 2007

marti štěstí potká každého i mě i když třeba až za čas. Ty jsi měla trošku smolíka s těmi rodiči ale teď už to bude jen to štěstí. Moc ti to přeju a držím palce 🙂

martinadt
autor
30. sep 2007

babuľky ďakujem veľmi pekne 🙂 🙂

terezkaaa
1. okt 2007

To je strašně pěkný,když si teď čtu tu celou diskuzi...na začátku ses ještě rozhodovala a na konci už máš Danielku 🙂 Hrozně dojemný.....
Martina, mně bylo když jsem otěhotněla 19,rodila jsem sice už ve 20ti, ale taky celkem dost mladá...ale stejně jako ty, jsem si nenechala do ničeho mluvit.brala jsem to jako samozřejmou věc, že si malého nechám a teď jsem ta nejšťastnější maminka na světě.Vůbec není pravda, že si život neužiješ-hloupost!!!Studuju VŠ a do toho vychovávám dítě-miminko!Klidně si zajdu o víkendu na discotéku nebo na kafe s holkama....Prostě jsem maximálně štastná maminka.A jak už tu někdo psal-až bude malá velká, tak ty budeš mít život celej před sebou,protože budeš pořád mladá!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre