Mám 17 a som tehotná

michaelka852
8. mar 2013

Ahojte, dnes som bola u doktora a povedal mi že som v 8.týždni tehotenstva. Najskôr ma to položilo aj keď som tam išla s tým že možno som v tom ale teraz to cítim trochu inak. Prvé pocity boli oco ma zabije, nedokončím školu, všetci známi ma budú ohovárať...Povedala som doktorovi že si to nemožem nechať a podstúpim UPT. Dal mi termín zákroku o 4 dni v utorok. Priateľ s ktorým som 1 rok najskôr tiež trval na interupcii ale keď sme si sadli s mojími rodičmi a začali sme to rozoberať, rodičia navrhli že by nám pomohli finančne a kým dochodím školu že by mamina bola s bábom.Ešte stále mi hovoria aby som si to premyslela že mám na to celý víkend, ale ja si myslím že sa vo mne už prebúdza materinský pud a dieťatko by som si rada nechala.Neviem ako to bude ďalej, preto ak máte niekto za sebou alebo pred sebou takúto situáciu, prosím poraďte alebo mi len napíšte váš názor.Ďakujem

danim
21. júl 2013

@mladakika tak kedze zakladatelka to pisala v marci... tak uz je isto rozhodnute... vsimaj si datumy

vikisecova
21. sep 2017

Dobrý deň, volám sa Viktória mám 17 rokov a čakám bábätko ... Potrebovala by som sa poinformovať ako to je s pôrodom a ostatnými vecami.. priatel má 22 ... Tak ako každý jeden sa zachoval a postavil ktomu ako chlap... Preto by som sa chcela opytať ako ďalej.. či je potrebné nejako žiadať súd o nejaké rodičovské pravo ale nieje to potrebné... Neviem ako ďalej a na koho sa obrátiť v tejto veci.. za každú radu vopred ďakujem.. pekný deň prajem😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre