Máte v tehotenstve chuť na sex?

nikon84
20. dec 2006

ahojte neviem ako ostatne tehotne zeny ale ja som v 15 tyz a odkedy som otehotnela nemam chut na sex .je tu nniekto v podobnej situ?

lucka.lucy
15. sep 2011

halooo odpovie mi niekto prosiiiiiim 😅

katy1979
15. sep 2011

@lucka.lucy nie nemoze. preco nevyuzivas draheho naplno?

lucka.lucy
16. sep 2011

@katy1979 aj by sme, ale trosku sa bojime,ze by to niak ublizilo miminku, aj ked viem,ze je pekne "obrnene"

katy1979
16. sep 2011

@lucka.lucy tak si musite vybrat bud budete mat sexualnu abstinenciu alebo sa prestanete bat. tak spavat s drahym sa bojite ale vibratora nie? troska divne.

kostka211
17. sep 2011

xixi ja zas od prvej chvile co som otehotnela idem z koze vyskocit ako sa mi chce sexovat. Mame na to s muzom vyraz, ze som nadrzana tehotna zenaa on uz zo mna niekedy nevladze, ja by som sa milovala stale. Teraz som sice uz v 35 tyzdni a vsetko ma v bruchu tlaci a picha, takze klasicky sex uz asi nie,ale muckat sa a kadeco skusat mam chut stale🙂))))))))))))

lussy211
17. sep 2011

Ja zasa mám strašný odpor k sexu:(Neviem prečo a som z toho už zúfalá, myslíte že je to v poho?
😒

nice202
17. sep 2011

@lussy211 ked to nevadi tvojmu drahemu, tak nie je. To casom prejde...

lussy211
17. sep 2011

AKo on to akceptuje, je v pohode a trpezlivý ...no dúfam že to prejde lebo ak nie to by bol problém:(

bibiana20
17. sep 2011

@lussy211 ja som mala tiez take obdobie v tehotenstve,ale teraz som na konci a mam neskutocne chute na sex,ale co stoho ked manzel v praci a aj tak brusko uz velke taze aj tak nic a teraz som na seba zla ze som to nevyuzila ked som mohla 😝 😀 taze sup sup prec s odporom a poriadne si uzit pokym sa da bo je tu este potom 6nedelie 😀 😀

pisaniesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre