Máte v tehotenstve chuť na sex?

nikon84
20. dec 2006

ahojte neviem ako ostatne tehotne zeny ale ja som v 15 tyz a odkedy som otehotnela nemam chut na sex .je tu nniekto v podobnej situ?

sirinka
12. jan 2009

pokial nie su problemy tak v pohode, ale samozrejme opatrne, na konci tehu sa to da vyuzit na vyvolanie porodu...

katkabasternakova
12. jan 2009

pozor, vzrusenie a orgazmus mozu vyvolat predcasny porod, su to vlastne stahy maternice ako pri kontrakcii, preto sa v poslednom mesiaci neodporuca, aj stimulacia bradaviek sposobi vylucovanie latky, ktora moze sposobit kontrakcie. prejavuje sa to aj tvrdnutim bruska, preto sa neodporuca kojit, ked je zena vo vys. stadiu 😢

sirinka
12. jan 2009

v poslednom mesiaci si myslim to uz ani moc nevadi... 😉 ved to uz je da sa povedat na termin

bastika
13. jan 2009

jasne pravda ale treba opatrne zapojit aj alternativy a sledovat reakcie aj skor, keby tvrdlo po orgazme brusko uz aj v 7, radsej sa poradit s lekarom 😉

alias313
13. jan 2009

dakujem pekne za rady 😉 tak sa teda budem pekne pozorovat..

bibi1711
13. jan 2009

Ahojte,
ja som v 5.mesiaci a po milovani mi brusko tvrdne, ked som sa na to pytala lekara, povedal, ze je to ok....

bastika
13. jan 2009

no ja by som neriskovala, su lekari co neodporucaju sex v prvom primestri, neodporucaju lietat...a su taki ktorym to nevadi, mne mama zakazala aj to aj to pre istotu, ako ste ktora odvazna a sme vsetky ine, niekto moze ak zahradu rylovat, niekto sa ledva vlecie... 😀

labradorik
13. jan 2009

baby viem ze to sem nepatri ale urite ste uz kazda boli na triple testoch tak ma zaujima ze ako dlho ste cakali na vysledky.moc dakujem

bastika
13. jan 2009

stale vsak plati, vsetko s mierou neuskodi, ani ten sexik, pokial to nie su vrcholne kusky z kamasutry 😝 ,aj deci cerveneho zlepsi naladu miestami.ja si dam aj grepik, hribiky, hoci niekto pisal ze sa nema, je zbytocne to prehanat a stale sa sledovat, tehu nie je choroba, je to predsa uuuuuzasna vec 😀 😀 😀

janka.smejko
13. jan 2009

Ahojte.. Ja si myslim ze po pravde kazda zena spi s muzom ked otehotnie ved prvy tyzden ani nevieme ze sme v tom a potom su to uz vedsinou len psychicke zabrany je pravda ze clovek musi byt trocha opatrny ale odriekat to chlapovi 10 mesiacov ties nejde ved ked bude sesnedelie tak sa nebude dat vobec.. tak treba skusat kym sa da len to neprehnat ale kazda je ina.. 🙂 a kazda to inak zvlada..

stvura
14. jan 2009

No a pockajte po porode, ked na sex nebudete mysliet vobec, budete pozasivane "od hlavy po paty", priestor dole bude stiesneny...no to uz len potom bude "sranda". 😉

mukky
14. jan 2009

stvura..ne len po yasiti to bude sranda na sex nemysliet 😀 😀 😀 😀 😝 😝

mukky
14. jan 2009

ak by moj muz na mna tlacil v sexe ci som tehotna,po porode ci ani jedno ani druhe,od takeho by som sla kade lahsie..ved to potom neni o nicom,len o jeho potrebe..Clovek predsa nie je zviera a mal by sa ovladat...a ak Vas nevie pochopit,Vase pocity a vypocut Vas,nelubi Vas,ale seba...

mukky
14. jan 2009

Inac niektorym zenam ktore prenasaju,moze gznekolog povedat,ye nech kludne maju pohlavny styk,pretoze muyske spermie posobia aj tak,ze vedia vyvolat mierne kontrakcie,ale na to Vam urcite odpovie Vas gynekolog

dupinka
14. jan 2009

no mne na poradni zakazal lekar styk, vraj mam tvrde brusko a sex tomu este viac "pomaha", je to urychlovac porodu.

stvura
14. jan 2009

Ja som pripad co mi lekar doporucil sex kvoli tomu ze som maleho prenasala...ale ani po nom sa mu nechcelo. Proste lev tvrdohlavy, jedine to co si on zaumieni...
Pocas tehotenstva bol u mna sex okej, nemala som ziadne problemy, no cca 2 mesiace po porode = otras, asi i na hlave som bola zasita, tak ma vsetko bolelo.
Dupinka, ano, v tvojom pripade ak nechces predcasne poradit tak si davaj pozor, radsej ziadne experimenty!

mukky
14. jan 2009

stvura kolko hodin z 24 spis?? 😀 😀 😀

stvura
14. jan 2009

Mam za PC hrazdicku a pod nou je maly...ked ho potrebujem zabavit, tak to zabera + akvarko vedla hrazdicky. On sa vyhra cca tu hodinku a potom ide spat. V noci je 3x hore, cez den pobehujeme neustale z jedneho miesta na druhe... 😎 tak to preto ma furt vidis.
Ked som tu neni ja tak je manzel na modrej streche...

janka.smejko
16. jan 2009

Hmm baby no som fakt zvedava ake to bude neskor som v 22 tyzdni a zatial chut mam.. chichci niekedy mam pocit ze viac ako predtim... len sa bojim ake to bude po porode.. ale dufam ze sa to ustali... a manzel bude mat trpezlivost ved aj on potrebuje upokojit svoje potreby... dost ze sme si to odopierali pred svadbou.. teraz na to mame papier .. :o)

cucuska
16. jan 2009

no ak ti smiem povedať, manžel musí mať trpezlivosť xixixi, a náš prvý popôrodný bol naozaj smiešny až komický, už dávno som sa tak nenasmiala

janka.smejko
16. jan 2009

asi ako pri prvom sexe.. chchic to ties bolo este take ine... neskusene... :o) uvidime Danko je trpezlivi tak to jejako preskacame ved bobo chceme tak sa musime trocha obetovat.. 🙂

cucuska
16. jan 2009

no a záleži aj na tom ako budeš rodiť, ja som teda riadne zaštopkaná takže tá trpezlivosť bola naozaj dlhá 😅

janka.smejko
16. jan 2009

uvidime... dufam ze to ze som tucnucka a mam velku panvu a ritku mi konecne na nieco bude... 😝

cucuska
16. jan 2009

😉

janka.smejko
16. jan 2009

😉

mukky
16. jan 2009

😲 😲 😝 😀 😀 😀 😀

dandulik
7. feb 2009

Ahojte kočky......potrebujem poradiť...
...som v 19tt a mám nízko položený plod, dočitala som sa že to je normálne v tomto týždni a že sa to može napraviť, ale doktorka mi nepovedala či sa možeme milovať,alebo nie....tak ma to teraz zaujíma.....
...prosím poradte niektorá...dakujem... 🙂

krista
18. mar 2009

miranda04 • Včera o 11:00
od prvého mesiaca tehotenstva som úplne stratila chuť na sex, ktorý bol pre mňa predtým doslova ,,drogou,,......ak ste niektorá mala takýto problém tak mi prosím napíšte, ako ste ho riešili,pretože mne a hlavne manželovi z toho prasknú nervy.....prosím...

zitaje • 2d • Včera o 11:42
Ono by to malo casom prejst, teda sa upravit. Vzhladom k tomu, ze som 2.a 3. mesiac denne vracala, tak ja som na tom bola podobne. Na zaciatku. Napr. bozkavat sa neprichadzalo do uvahy. 😎 Potom uz to bolo lepsie. Tak nech vydrzi chvilu. 😉

karolinkafe • 29tt • Včera o 11:44
Tiez si myslim ze 1. trimester treba vyckat. 😉 Vacsinou sa to v druhom upravi, ale je to u kazdeho individualne...

miranda04 • Včera o 11:46
vdaka baby ale ja mám na pozajtra 19.marca-termín porodu a toto trvá uz 9mesiacov!bojim sa že po porode sa to neupraví

majdzy666 • 1d • Včera o 12:33
Miranda ja som nesexovala cele tehotensto a potom este aj setonedelie a chut mi prisla asi tak teraz dva mesiace do zadu ked som bola tehotna a predstavila som si sex bolo mi az zle no manzelik musel vydrzat chudacik co mu ostavalo ale teraz mu to plne vynahradzam

iinuska
18. mar 2009

Ahojte, ja som mala strasnu chut na sex tak v polovicke tehotenstva. Teraz ma ta chut akosi presla 😀

martinka1410
1. jún 2009

som v 38tt a sex s priatelom ma boli a nieje mi pirjemny je to len tým že na sex nemám chut a len sa prekonávam kvoli priatelovi alebo je to niečo vážnejšie???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre