Máte v tehotenstve chuť na sex?

nikon84
20. dec 2006

ahojte neviem ako ostatne tehotne zeny ale ja som v 15 tyz a odkedy som otehotnela nemam chut na sex .je tu nniekto v podobnej situ?

mima88
17. feb 2010

Ahoj vejula..vyborne Ti to vysvetlili 🙂 a mne sa zda naozaj najbezpecnejsia ta poloha...
No a co sa tyka toho sexikovania, tak odkedy mi lekar nariadil povinne lezanie (lebo sa mi skracuje krcok), tak moj priatel je az tak ohladuplny, ze nesexikujeme ☹ a pritom ja mam teraz trosku chutky, no on sa zrejme az velmi boji aby sa cosi nestalo..lebo raz som ho trosku vyprovokovala a hned, ze ci to mozeme... no ked teraz nic, tak som zvedava, co bude robit po sestonedielke 😀
A inak ako sa citis? vsimla som si, ze mame rovnaky TP 😉 ja tu uz zacinam pekne pocitovat..juuuj a hlavne tlaky do krizov, ktore trvaju aj pol dna 😒

vejula
18. feb 2010

čavi mima... No aj ja práve kukám že máme rovnaký termín, tak uvidíme či sa aj v pohlaví trafime 😀 Nooo zvládam už trochu ťahšie ale čo by sme už nevydržali pre tie naše zlatička 😵 No a aby som bola trocha k téme, tak mna akosi posledný mesiac prešla chuť na sex... A mm je z toho mierne nervozny tak sa mi zdá.... Ach jo máme asi opačný problém ja by som aj trochu brala keby bol ten môj prehnane ohladuplný 😝

magic08
18. feb 2010

mima, vejula... pridavam sa k rovnakemu terminu... 🙂
u nas je to zo sexikom komplikovanejsie... som zasita, takze zakaz sexu od 20 tt... 🙂 no chudak moj mm, mne to ani nechyba, ale manzelik... 🙂

mima88
18. feb 2010

no ahoj magic08, tak vitaj v klube 8.4.2010 tiez mas taky datum TP ako vejula a ja 🙂 takze aj ty si mala problemy s krckom, ked si zasita? ja ho mam skrateny na 1,87 cm od 30 tt...a co som minule citala,tak jedna lezi v nemocnici pre skrateny krcok na 3,8 cm 😲 , tak teraz neviem, ci som na tom fakt tak zle alebo ten jej lekar to prehanana...
no a k teme 🙂 aj ti to dava pocitovom mm alebo je fakt ohladuplny, ze nesexikujete?

mima88
18. feb 2010

vejula..tak sa skus s mm o tom porozpravat aby si to zle nevysvetloval, hmm?

magic08
18. feb 2010

ahoj mima... no ja mam vlastne termin podla lekara 5.4.2010, neviem preco mi konik ukazuje 8.4. 🙂 ale ved j to jedno...
ano som zasita, zasivali ma myslim v 22 tt, krcok bol na 1 cm... po infuziach sa to upravilo na 2 cm a potom ma zasili... no boli to stresy..., ale uz je dobre...
manzelik sa snazi byt ohladuplny, ja sa mu to snazim vynahradit inymi praktikami... 🙂 aj ked chut je veeeelmi malo.... ☹

norikk
18. feb 2010

moze dostat moj priatel odo mnadajaku nakazu, ked uzivam cipky betadine???

vejula
18. feb 2010

mima to akosi nemá význam sa s ním rozprávať čo sa týka tehu tak ma akosi vôbec nechápe celkovo nielen čo sa sexu týka. A tak ide radšej s kamarátmi a potom to hodi namna že ja si za to môžem... Je mi z toho do plaču ale čo už nejako to vydržím kvôli maličkému.

Inač čo sa týka krčku tak som kukala do tehu knižky a je tam taký rozmer že 3 cm tak myslím že je to ono, ale ja ho mám od začiatku tehu za každým 3cm a doki mi na to nič nepovedal, možno to závisí aj od postavy že ked som menšia tak mám aj menší krčok 😒 Fakt neviem...

mima88
18. feb 2010

norikk - no skus si precitat pribalovy letak, ale ja si myslim, ze nemoze 😉

mima88
18. feb 2010

vejula ty za to vobec nemozes, ze on je nechapavy a bezcitny!
vraj su z nas chlapi cely prestrasení, ked sme tehotne lebo nevedia ako nam pomoct ako to prezivame a ako sa citime...podla mna je to individualne
ja si myslim, ze jemu to takto vyhovuje, ze chodi vonku s kamaratmi a este viac mu vyhovuje, ze to moze zvalit na teba a na tvoje stavy uzkosti...och 😠
Tak pekne hore hlavu a mysli na Dominika lebo on ti svojou laskou vsetko oplati 🙂

mima88
19. feb 2010

magic08 jaaaj takze ine praktiky 🙂 ...no ten môj pre zmenu radsej nic...ziadnu namahu nesmiem..poviem pravdu,ze som si nikdy nepomyslela aby bol az takto ohladuplny 😀

maryann007
25. feb 2010

ahojte maminy mam taky zvlastny problem dufam ze mi poradite. Som v 38 tt a so sexom mame dost problemy. Manzel robi 2 tyzdne v mesiaci v zahranici a ked pride a snazime sa sexovat mam strasne bolesti. Som tam dole strasne uzka. Pred tym sme taketo problemy nemali no je to stale horsie. Vcera sme sa isli kupat a chcela som si dat tampon no ani ten sa mi tam nevosiel - maximalne do polovice. Akoby som sa uplne scvrkavala. Je to normalne? Normalne sa zacinam bat ze ma babo pri porode uplne dotrha. Dakujem za odpoved

vefi89
26. feb 2010

maryann, toto by si mala asi oznámiť gynekológovi...nemus to byť vážne, ale istota je gulomet 😉

marak123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marak123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nicky655
3. mar 2011

baby poradte- pomohol vam sex ako vyvolavacka? a hned na prvykrat alebo ako je to?

a ak vam pomohol, do akej doby od neho ste porodili?

diky moc za odpovede

miskap
3. mar 2011

@nicky655 Nehovorím z vlastnej skúsenosti, ale sex zvyčajne pomáha spustiť pôrod. Ale iba vtedy, ak je bábo pripravené na pôrod, teda, ak je už vhodný čas. Ber to tak, že ak sa aj nepodarí spustiť pôrod, aspoň strávite príjemné chvíle s manželom( kým sa ešte dá)

nicky655
3. mar 2011

@miskap aha, dakujem za odpoved.a nevies akym sposobom to spusti- myslim ,ci to pomoze spustit kontrakcie alebo plodovu vodu?ci to je individualne? 😒

lebo kamaratke len ta voda zacala odtekat, a kontrakcie jej nakoniec v nemocnici museli vyvoalvat- tak neviem.

no a tie prijemne chvile- to mas pravdu-lebo ja som mala kludovy rezim od zaciatku decembra 😀

miskap
3. mar 2011

@nicky655 To je individuálne, ale plodovú vodu by to pustiť nemalo. To by totiž hrozilo pri sexe stále počas tehotenstva. Ide tam o pôsobenie látok zo spermií ( prostaglandínov ), ktoré zmäkčujú krčok a ten sa začne pomaly otvárať. Ale aj tak treba čakať na kontrakcie, ktoré otvoria ten krčok ešte viac. ( keď už je mäkký, tak sa otvára ľahšie) Môžeš ešte pridať teplý kúpeľ, masáž krížovej oblasti a stimuláciu bradaviek. To sú tie príjemnejšie metódy ako lekárske zásahy. 😉

nicky655
3. mar 2011

@miskap ved to som si aj ja myslela, ze to akurat tym nemuselo byt.no ved uvidime, co zaberie nakoniec 😀

miskap
3. mar 2011

@nicky655 Ešte som zabudla, že príjemné pocity pri milovaní, orgazmus podporujú vyplavovanie prirodzeného oxytocínu. A ten je zodpovedný za kontrakcie. Tak jedno s druhým a ide sa rodiť!

angelstarr
8. sep 2011

ahojky... prosím vás, čo všetko hrozí, ak by "to" priatel pustil do mňa aj počas tehu? 😅 😖

makmitka33
8. sep 2011

@angelstarr podĺa toho, ako dlho si tehotná 😉 . My sme do 24 tt nemali žiadny problém, ale potom ma chytili predčasné kontrakcie, tak teraz manžel o sexe nechce ani počuť ☹

angelstarr
8. sep 2011

21 tt. 🙂

ajca123
8. sep 2011

Ja cakam tretie a nikdy som nemala problem sa pomilovat s mojim muzom 🙂
Teraz som v 24tt a milujele sa skoro kazdy den 🙂 len nam niekedy prekaza moje brusko 🙂 lebo rastie a rastie nas Risko v brusku 🙂

karap
8. sep 2011

paaani 😲 zavidim vam vasu ,,chut,,Ja cakam tretie[31tt]a na sex nepomyslim ako je mesiac dlhy.Hrozim sa vykendov,ked je muz doma,lebo on ma chut stale a ja ho musim odmietat.Raz za tyzden[niekedy aj 2]sa obetujem,no nemam z toho vobec nic.Len pre pokoj v dome....

angelstarr
10. sep 2011

no len mne ani tak nešlo o otázku samotného milovania sa, ale či sa môže niečo stať ak by priatel vyvrcholil do mňa, keď som v 21 tt. 😉

dani84
10. sep 2011

My sme sa s manzelom naposledy milovali ked som bola v 30tt, odvtedy nic. Nie ze by nechcel, ale dost nam zavadzia brusko a on sa velmi boji, aby malej ani mne neublizil... Ja som chcela odvtedy aj viackrat, no manzel nie, tak momentalne nesexujeme...

lucka.lucy
15. sep 2011

ahoj tehulky, mam jednu otazku do tejto temy... 😝 kedze sa s manzelom milujeme teraz pomenej, ja mam stale strasnu chut a ked nie je manzel tak je kamarat vibrator 😎 a chcem sa opytat, mozu tie vibracie nejak ublizit babatku ?? 😕 dik

didiana333
15. sep 2011

My sme s milovaním nikdy problém nemali...nemala som žiadne problémy a tak sme sa milovali až do posledného dna... 😀 a s velkou chuťou a kedže v tehu som bola nejak hormonálne vybuchnutá,tak aj s úžasnými zážitkami... 😉

@dani84 skuste polohu zozadu poležiačky...je to užasné a ani sa neunaviš,ani bruško nezavadzia 😉 a muž dočiahne všadeeee... 😉

@angelstarr vobec nič sa ti nestane,ked vyvrcholí do teba,krčok je zatvorený a len to vytečie....ničoho sa neobávaj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre