Máte v tehotenstve chuť na sex?

nikon84
20. dec 2006

ahojte neviem ako ostatne tehotne zeny ale ja som v 15 tyz a odkedy som otehotnela nemam chut na sex .je tu nniekto v podobnej situ?

titkovamiriam
20. dec 2006

Ahoj! Ja som nemala chut ked som cakala stredneho.Neviem cim to bolo.Nemala som ani problemi a pri starsom aj najmensom som mala aktivny sex.zivot.Urcite svoje robia hormony.

bibula
20. dec 2006

no,zo zaciatku som ani ja nemala chut,ale asi by som povedala,ze to boli aj obavy o babtko,ale uz dlhsie am chut vacsiu ako pred graviditou.dokonca vyvolavam priatelovi do prace,nech sa ide domov so mnou muckat 😀 😵

froschka
20. dec 2006

jeje jaka zlata tema 😀
no ja som nemala takmer ziadnu chut na zaciatku,stale som ho chudacka odmietala no mala som stach ze sa neco pomontuje sak viete....
a teraz?teraz sa idem urazit ked je on chory a nevladze a sople mu visia po kolena a ja chcem od neho sex.hehe takze som ako odtrhnuta z retaze 🙂

nikon84
autor
20. dec 2006

je nejaka dobra poloha pre pri sexe v tehotenstve... 😉 ja radsej asi by som dovolila do ritky lebo to nieje taky pocit ze ,,pri babetku sa nieco strka,,ja neviem ale moj manzel uz na nom vidiet ze mu chyba sex vsak po 15 tyz.

vavka33
20. dec 2006

Ale babatku sa nic nestane,neboj.Pekne pomalicky a opatrne ked sa budete milovat,tak je to o.k.Vynechajte polohu ty hore,nech nie je hlboko v tebe a radsej uprednostnite napr.polohu zozadu na boku-tak budete moct fachcit az do konca.My sme mali sex zakazany,ale vydrzat sa to nedalo,tak poloha na boku je super a nic sa nestalo. 😀
A su aj ine moznosti sexu ako aby do teba vnikal. 😉

dorotka
20. dec 2006

nikon aspon mu trochu pomoz ustami rukami
ja si myslim ze ta to prejde teraz zachvilocku ked budes mat viac energie inac nevidim zmysel si to odopierat pokial nie je zakazane

nikon84
autor
20. dec 2006

no neviem skusime ale radsej ten zadocek uprednosnim zatial...a u vas jak dlho nebol sex?

paska
20. dec 2006

😀 😀 😀 😵

certica
20. dec 2006

nikon, v ktorom si tt? (15?)

nikon84
autor
20. dec 2006

to bude asi najskorsie ze mu ja pomozem lebo do muslicky na sex sa este necitim...

vavka33
20. dec 2006

U nas bol aj niekolkokrat za den.A ked sme boli tyzden od seba,potom sme sa sli zjest.
Ty stale tu ritulu-to si mu mala hned povedat,ze po tom tuzis 😀 😀 😀
Dorotka,aj zakazy maju nejaku strbinku,cez ktoru sa da prekluckovat 😉

nikon84
autor
20. dec 2006

ano v 15 stom..

paska
20. dec 2006

nikon ja osobne si ten to druh sexu aký píšeš ta neviem ani predstaviť 😒

dorotka
20. dec 2006

v prvom trimestri som mala zakazane potom sme provozovali jemny sex na boku ako pise vavka a teraz uz je zas dva tyzdne zakazane

nikon84
autor
20. dec 2006

ale to je natom ze mi spolu pracujeme sme takmer 24 hod pri sebe tak je to ine ale to mas pravdu ze keby sme sa dlhsie nevideli bolo by to zrusujucejsie a mozno by som viac tuzila po sexe

vavka33
20. dec 2006

Dorotka-usta tie prekonaju aj zakazy 😀
A vitaj Paska,tak aspon zas nebude len na mna Certulka ukazovat :-
Paska,ten sex ani ja by som teraz nemohla,skusenost po prvom porode ma od toho stale odlakava.

mirka4
20. dec 2006

presne, ja tiez nemam bohvieaku chut na sex. A to hlavne zo zaciatku. Teraz uz ako tak a v poslednej dobe sa strasne rychlo vzdrusim, hlavne ked su nejake eroticke filmy alebo sceny. 😀 😵 A potom nedam drahemu sancu na unik. Praveze skor on si ako keby zvykol ze ho nemavame casto.

certica
20. dec 2006

nikon, ja tomu trochu prestavam rozumiet: nemas na sex vobec chut alebo mas, resp. nie je problem ta vzrusit, len sa "bojis o babo" - aby sa nieco nestalo?

dorotka
20. dec 2006

vavi ale po dvoch krvacaniach radsej nebudem riskovat ked uz aj moj lekar povedal ze co najviac oddychovat a len pusu na licko tak to bude asi tak
nikon ja mam pocit ze je to len v tvojej hlave ak neveris nam porozpravaj sa s doktorom
tak ma napadlo ze ten zadocek moze byt horsi ako normalny sex kedze tehotne byvaju nachylne na hermeroidy

nikon84
autor
20. dec 2006

to ano aj moj prve tyzdne bol taky ze stale ma stym podpichoval ale teraz je uz lesie chape situ. ale bol na 2 dni prec a ja som si to radsej sama robil ale vobec som nemala chut na chlapa len tak sama a tiez som sa zrusila z jedneho er.fi.... 😀

vavka33
20. dec 2006

No a keby sme spolu robili,tak to by bola pohroma.Ved by sme sa od seba ani neodlepili.Alebo by som ho vely den provokovala a potom doma...no ja si pomaham,uz nech mam draheho dama 😀

certica
20. dec 2006

vavka, aj jazyk moze vnikat dnu 😀

mirka, nikon,...je to individualne a za vsetkym su hormony. Ta chut mozno pride a ovela vacsia...

vavka33
20. dec 2006

Ale nie tak hlboko-to sa k babatku tazko dostane. 😀
aj ja som mala strach o babo,aj manzel,ale chut je chut.Certica ma pravdu,ono to pride a potom sa budete cudovat sami sebe.
Dorotka,ja ta chapem,aj ja som mala taky problem,tak na chvilu sme sa vyhybali klasickemu sexu a venovali sa inym technikam,ale prave pre tie hemoroidy by som to teraz nechcela.Staci mi ,ze sa bojim,ako k nim zas lahko pridem pri porode.

nikon84
autor
20. dec 2006

dorota no ja neviem ja radsej skusim ten zadocek a ak mam aj pravdu povediac aj pred tehotenstvom som uprednosnovala zadocek a asi aj preto sa toho nebojim .

paska
20. dec 2006

júj jak sa bavím 😀

certica
20. dec 2006

nikon, tak potom neni co riesit - ked zadok, ta zadok 😉

alexandra
20. dec 2006

Len potom neviem, to uz sa da otehotniet aj pri takom druhu sexu? 😉 😀

mirka4
20. dec 2006

alexandra 😀 😀 😀
no ja neviem nikon, ja toto vobec nemusim ani pred tehu. Strasne ma to bolelo ked sme to chceli skusit tak sme velmi rychlo skoncili. Odvtedy ani pocut.

krissy1
20. dec 2006

nieco podobne(ak nie to iste),ale s krajsim nazvom

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

nikon84
autor
21. dec 2006

mirka 4 no neviem ale dobre ked si ju premazestak to urcite nebude boliet..skusto ja to mam rada.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre