Máte v tehotenstve chuť na sex?

nikon84
20. dec 2006

ahojte neviem ako ostatne tehotne zeny ale ja som v 15 tyz a odkedy som otehotnela nemam chut na sex .je tu nniekto v podobnej situ?

certica
21. dec 2006

nikon hovoris: ..."kto maze, ten jede...?" 😎 😀 😀

andrea.m
21. dec 2006

nikon prepáč mi moju drzosť,ale načo tu vypisuješ ked máš chuť na sex do zadku...dohodni sa s partnerom a sexuj,len potom nezakladaj tému hemoroidy po rektálnom sexe.

certica
21. dec 2006

andy 😀 😀

dorotka
21. dec 2006

este k tomu vavi si neprecitala tvoj odkaz
jasne ze ho netyram a pomozem ako mozem 😀 😀 ved aj hore to odporucam

peha
22. dec 2006

no my mame tiez opat zakazany sex, tak to riesime inymi sposobmi, a kedze mi pri vzruseni zacina fest tvrdnut brusko, tak radsej moc opatrne, riesim to jednosmerne - ja smerom k manzelovi 😀 😅 , nech je aspon jemu dobre 😵
(pravdupovediac, ani mi to pri tom rizikovom teraz moc nechyba, ale niekedy v nejakom momente si pripadam ako kobyla v ruji 😀 )

nikon84
autor
23. dec 2006

no ja som chcela ten sexik ale ked prislo nato tak som manzela odmietla....ale ked neny doma tak si to rada robim sama asi sa objim penisu ci co a to len kvoli babetku

bluff
23. dec 2006

baby sorry za moju drzost ale mne to pride akoby nikon bol nejaky vzrusujuci sa chlap na koniku....

certica
23. dec 2006

bluff - zaujimavy napad alebo postreh... 😀

adar
23. dec 2006

Ahojte baby, vcera som prave zistila ze s priatelom cakame babatko. Nestihla som vsak vysetrenie u lekara. Pred 2mes.mi na gynde povedali,ze mam vyvojovu chybu na maternici ktora sposobuje vyssie riziko potratu. Ohrozujem babatko ked spolu sexujeme, neviete mi niekto poradit? 😨

wertinka
23. dec 2006

ahoj adar , v ktorom si tyzdni?

adar
23. dec 2006

Ahoj wertinka, praveze to vobec neviem.Asi v 3.Trochu ma vystrasili tie predchadzajuce prispevky, ze sexu Ty hore sa treba vyhybat a v prvom trimestri niekedy.Neviem co si mam o tom mysliet.

wertinka
23. dec 2006

akoze nevies? 🙂 ved si vypocitaj kolko tyzdnov uplinulo od prveho dna tvojej menstruaci a budes vedied, ja dneska koncim deviaty tyzden

wertinka
23. dec 2006

vies co ja pre istotu snazim nesexovat aspon do danasteho tyzdna. sice v prvom tehotenstve mi to pomohlo lebo som pri tom zacala krvacat a po vysetreni u lekara mi povedali ze plod bol dva tyzdne mrtvi. a esty k tomu ty mas tu vyvojovu chybu maternice tak na tvojom mieste by som si vazne davala pozor aspon do polovice trinasteho tyzdna

adar
23. dec 2006

No som taka zmetena z tej informacie /ale prijemne/ ze ani neviem fakt.Naposledy som mala menzes 17.11.06,t.j.odvtedy ubehlo 5tt.Ani netusim ako sa nam to podarilo 🙂 ,ved este pred 2m som revala kvoli tej diagnoze ako krokodil,ze ci sa mi to podari.Dakujem za radu.Budem si davat pozor teda,a utekam hned co najskor k lekarovi 😉

dorotka
23. dec 2006

adar chod k lekararovi hned ako sa bude dat a on ti povie ci sa mas alebo nemas vyhybat my co sme pisali ze mame tri mesiace zakazane sme to mali zakazane lekarmi a vsetky sme na to mali dovod bezne to tehulkam nezakazuju ved uvidis co ti lekar povie

paska
23. dec 2006

bluff máš 100 bodov tiež mi to tak pripadalo už na začiatku. bud je to chlap alebo nejaká trubka 😀 🤐

certica
23. dec 2006

paska - trubka do zadocku? 😀 😀 😀

nikon84
autor
23. dec 2006

ahojte no ze ja chlap..? 😀 prepacte ale ja som taka blazdniva babenka juj dostala som termin na ultra zvuk 😀

mamacat
23. dec 2006

bluff, je to chlap!

nikon84
autor
23. dec 2006

preco by som bola chlap len sa tesim ze som dostala termin na ultrazvuk lebo v anglicku to takto chodi uz som nan cakal 3 tyzdne a tu na vsetko treba pitat termin dopredu inac ta neosetria to neny ako na sk ze idem k zen.doktorovy kedy sa mi zachce tu len po 12 tyz som mohla ist ....a vela inych veci....len preto som sa tesila....asi nema zmysel tu nic pisat ... ☹

lindda
25. dec 2006

dost zabavne,ale aj ja si myslim, ze je to chlap 😀

andrea.m
25. dec 2006

nikon,ale radosť sa dá prejaviť aj ináč a nie založením "takej témy"ktorá zákonite vyvolá pochybnosti a "úškrny"mohla si sa pridať do niektorej témy podľa TP a kecať s kočkami ktoré majú podobné problémy.
chcela si byť "iná"tak sa teraz nesťažuj

expertka8
25. dec 2006

...nikon...kukni este raz do nohavic..nex si spravis jasno..na com si??? 😀 😀 😀

froschka
25. dec 2006

nooooo konecne sa tu nieco deje teda nieze by ma to tesilo a poznam diskusie a chaty a vzdy skor ci neskor sa najdu tzv prezlecene osoby hehe 🙂 no na to by mali byt admini aby to nejakym blokom vyriesili....

lejla77
27. dec 2006

😀 kocky, podla mna ste trafili do cierneho 😀
Nejaky pubertacky uchyl.

peha
27. dec 2006

baby, moc to nerieste, zbytocne sa ohovara, ked to nie je iste...
mozno je nikon len vazne posadnuta svojimi vecami, tak jej to neberme.
pomysliet si mozeme svoje, ale nemusime ju - ci jeho - ci koho vlastne odsuzdovat. ono je to vzdy totiz divne, ked su tu uplne anonymni ludkovia, nepisu si nic do pasu, ani fotos nedaju a pisu o maximalne intimnych veciach, az dost pikantnych. ale to je kazdeho osobna vec, nikomu to neberiem.

adar - ak vies o vyvojovej poruche - a akej vlastne?... (kazda druha mame nieco....) tak akonahle vies, ze si tehu, tak sup k doktorovi, nech sa 1. potvrdi tehu, 2. zalozi knizka, a 3. da ti on instrukcie co mozes a co nie. ak si rizikova, tak so sexom opatrne, ak nie, tak aj tak len jemne. na divociny pocas sexu asi zabudni, ale to neznamena, ze niektore polohy nemozes, ked ich robite normalne s citom.
a hlavne ti sam lekar povie, ako sa mas spravat, ako vitaminy, zivotosprava a tak. sex je az na dalsom mieste. na 1. je zdravie tvojho baba. 😉

adar
2. jan 2007

peha - dík za radu, snazime sa byt maximalne opatrni vo vsetkom. Smolu mam v tom, ze som zistila tehu tesne pred Vianocami a moj lekar ordinuje az od zajtra , tak sa tesim. Ale isla som k zastupujucej lekarke a ta ma hned poslala na odd.rizikove tehotenstvo. Mam maternicu nejak predelenu na dve casti ci co, a tym vacsie riziko potratu - nejaké dve cca 9mm dutinky mi predeluju maternicu

Baby stretli ste sa uz niekto s takym problemom ???? ☹

adkag
8. jan 2007

babenky, ja som este bola u dokiho len na krv,kedy mi potvrdil tehotensto,ale ziadne dalsie vysetrenia za sebou nemam. citim sa ok,obcas ma bolia krize a podbrusko,ale inak nic. myslite,ze je bezpecne milovanie pocas tychto prvych tyzdnov? drahemu to zrejme uz aj chyba,ale ked som vcera chcela,tak povedal,ze najprv sa mam spytat skusenejsich, tak sa pytam 🙂

vavka33
8. jan 2007

Adkad,vacsina lekarov by ti odporucila nemilovat sa pocas prvych tyzdnov tehu a aj ja.Su aj ine moznosti ako ho uspokojit,ale styku sa urcite vyhnite,aspon kym sa to poriadne neuchyti a nezahniezdi 😉

adkag
8. jan 2007

vavka, dakujem ti, ja som si tiez tak myslela,ale kedze mi nic nebolo, ziadne priznaky,tak som to chcela risknut,ale drahy ma zastavil,ze radsej nie. tak radsej pockame a ak bude vsetko ok a lekarka odsuhlasi,tak potom. aj tak nemam moc na sex chut,len kvoli drahemu som chcela. ale je fakt,ze su aj ine moznosti, tak sa budem radsej zdokonalovat v tych 🙂

inak mas krasne mena pre deticky, aj ja by som chcela Vanessku alebo Lilien 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre