Máte v tehotenstve chuť na sex?

nikon84
20. dec 2006

ahojte neviem ako ostatne tehotne zeny ale ja som v 15 tyz a odkedy som otehotnela nemam chut na sex .je tu nniekto v podobnej situ?

bec
13. jan 2007

ahijte, su rozne nazory a milovanie pocas tehotenstva, ale pokial je mamina zdrava a nic nehrozi tak opatrne milovanie nemoze skodt. My sa milujeme a som ok. AK by ale hrozilo rizikove tehu, tak rozhodne treba davat pozor apocuvat hlavne rady dr.
No a k tej druhej casti - ohladom spermii - sa nevyjadrujem, mi to pripada ako rady typu jedna pani povedala🙂

certica
13. jan 2007

samozrejme, som uvazovala o pripade bezrizikoveho tehu, ale ak by bolo treba davat pozor, prip. sa vyhybat niektorym praktikam, lekar by urcite upozornil

zuz11
12. mar 2008

zuzulik79 • 32tt • Dnes o 06:51
Ahoojte mamičky, som troška v rozpakoch. Som v 30tt a neviem, či môžeme mať pohlavný styk alebo nie. Bola som síce u môjho gynekologa, no asi ten deň "vstal hore riťou", takže som sa ho na nič neopýtala. Čo vy na to? Ďakujem za info, papa Z

susik77 • 1d • Dnes o 06:53
v pohode-ak nemas problemy-krvacanie a pod.

mery.maja • snž • Dnes o 07:00
No ale ze vraj spermie obsahuju nieco co vyvolava kontrakcie takze ak milovanie tak jedine s gumickou 😉

susik77 • 1d • Dnes o 07:03
to je pravda, ale tie prostaglandiny su velmi slabucke.my sme chceli vyvol. porod a moc sa nam nedarilo 😀 😎

mery.maja • snž • Dnes o 07:04
susik asi ste sa malo snazili 😉 😀

susik77 • 1d • Dnes o 07:06
nakonec to vyvol. aspon odchod hlien. zatky 😀 porod do 3 dni 😎
myslim, ze v tom 30.tt to nic neurobi 😎

bihan • 1d • Dnes o 07:10
Mňa len prekvapuje, že sa tu vkuse opakuje tá istá otázka.... Prostaglandíny účinkujú na krčok iba ak sú už pôrodne cesty pripravené na pôrod a ako spomína Susik, na vyvolanie pôrodu by bolo treba asi 3 "dávky" naraz 😉

lienockaa • 39tt • Dnes o 07:17
bihan, veru, aj mňa to prekvapuje..dokonca ani 3 dávky naraz nestačia..v inej téme, kde to baby presne zisťovali im vyšla infoška, že až 5 dávok treba na spustenie pôrodu, ak sú pôrodné cesty zrelé..ja myslím, že ak niekto nie je rizikovka, nemá infekciu a výtok momentálne, ani nekrváca, nemáva časté tvrdnutie bruška, nehrozí predčasný pôrod, tak sa sex v tehotenstve nezakazuje vôbec.. 😉

bihan • 1d • Dnes o 07:34
ty brďo, 5? 😀 Tak to by som môjho chlapa musela usexovať k smrti a výsledok aj tak nie je zaručený 😀

lienockaa • 39tt • Dnes o 07:41
hej, však aj tam to tak baby písali..😀 že 5 dávok, no len aby bolo ešte s kým.. 😀 😀

emily3 • 3d • Dnes o 07:45
zuzulik ak nemas rizikove teho a dr. ti nehovoril ze nemozies, mozes. nemusis sa nicoho bat.
a porod vyvolava ale az ked treba. u nas to fungovalo pri druhom... 😀

zuzulik79 • 32tt • Dnes o 08:07
ok, babenky, dakujem velmi pekne za info, priznam sa, ze trosku som sa obavala...

daarius
30. sep 2008

Ahojte baby, píšem prvýkrát, vie mi niektorá z vás poradiť? Minulý rok som mala potrat, odumrel mi plod, teraz som v 11.tt už som bola aj v nemocnici pretože som troška špinila, no rizikové nemám napísané, vraj mám dáko dole otočenú maternicu, pobolieva ma aj bruško, neviem, či v takomto prípade môžem mať sex so svojím manželom, alebo mám ešte počkať?Či vôbec nemám riskovať?

jajka.20
3. okt 2008

aaahojte baby ...mám krčok skráteny na 1,5cm a som v 36tt je teda možne sa milovať s mužííííkom??? čítam tie vaše info no aj tak sa neviem zariadiť...zatiaľ mi nikto nepovedal že to nemôžeme...poradííte mi??? peeeeeeeekne prosiiiim.... 😅

emjee
28. nov 2008

munu • 27tt • Včera o 18:41
je sex bezpecny? Nemoze sa tym porusit nejako krcok maternice? Poradte, ktora mate skusenosti...

etnicka • 24tt • Včera o 19:16
pokial viem je bezpecny, pokial nie je nejako extremne hlboky 😉

lucinka1104 • 1d • Včera o 19:25
takáto téma tu už je ak nie si na Rizykovom tak môžeš 😉

bibi1711
13. dec 2008

Ahojte baby,
chcem sa opytat, ci je bezpecne milovanie s manzelom, ked mam po milovani take dost tvrde brusko.
Dakujem....

certica
13. dec 2008

bibi, neviem sice, v ktorom si tt, ale (s)tvrdnutie bruska po orgazme v tehu je uplne normalne. predpodkladam, ze ti do tej hodinky po, brusko postupne znova povoli a uvolni sa.

bibi1711
13. dec 2008

ahojki, som v 17 tt, takye je to v pohode?dost som sa vyplasila.a inak dakujem za skoru odpoved 🙂

certica
13. dec 2008

ja som to registrovala myslim od 12tt

jasminka
13. dec 2008

mne moj lekar od 33tt sex zakazal, kvoli predcasnemu porodu, nemam ale ziadne komplikacie a navyse nase maminy mohli sexovat do konca deviateho mesiaca a vsetko bolo ok. ja si myslim, ze nase telo nam povie, ci ano alebo nie. Tak isto potom aj orgazmus moze vyvolat porod, ci nie? no a po porode sa budeme asi postit dost dlho 😖

gabii83
13. dec 2008

ahojte, pridam sa k vam ako je to u nas, hoci ja velku chut na to nemam, ale ak som si spravila zajtrajsiu skusku, a buduci tyzden sobotu poslednu v tomto roku, tak ideme na to, a kazdy den aspon raz , aj to ledva zvladnem, nastastie netrva to priatelovi dlho 😀 😀 😀 , lebo to malokedy robime, mne sa nechce. 😔 😔
nech ta moja babulka uz je vonku, no samozrejme uvidime co mi povie dr. 17 ak ku nej idem na kontrolu, dufam, ze mi to nezakaze.
dobru noc vsetkym

emjee
22. dec 2008

jumca • 473tt • Včera o 20:25
Chcela by som poradit ake polohy su vhodne pri milovani aby sme neublizili babatku???? Lebo manzel sa nechce milovat lebo sa boji aby sme neublizili babatku...Prosim poradte mi...DAKUJEM

expertka8 • Včera o 20:26
...ak tehotenstvo prebieha bez komplikacii..".cokolvek...kdekolvek...co je prijemne mamine"

jumca • 473tt • Včera o 20:31
prave ze to moje bez komplikacii nieje...mam rizikove tak preto sa pytam....ale dakujem

lyongirl • 1d, 27tt • Včera o 20:41
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

mrkni sem

lyongirl • 1d, 27tt • Včera o 20:42
jumca - a máš nejak divno nastavený pas, ukazuje ti, že si v 473 týždni...

roasha • 1d • Včera o 20:52
no pokial viem,tak pri rizikovom je zakazany.

pensadorcallisto • 1d, 39tt • Dnes o 10:23
Pri rizikovom tehotenstve je sex zakazany. Moze to sposobit predcasny porod....

luciauk • 3d • Dnes o 10:53
jumca, opýtaj sa svojho lekára. ja som mala tiež rizikové a sex sme mali zakázaný iba na začiatku. kvoli infekcii. inak sa netreba obmedzovať.

jarka82
23. dec 2008

ahojte maminky a buduce maminky,ja by som sa chcela opytat ako to je s milovanim v tehotenstve ak cakam dvojicky je to riziko alebo je to v pohode? poradte mi...

petka_s
23. dec 2008

ahojky,to ci je to riziko by ta upozornila tvoja doki,ale ak nemas
rizikove tehotenstvo,a vsetko je ok,tak
a milovanie je ok 🙂

jarka82
24. dec 2008

ahoj Petka-s dakujem ja sa citim fajn aj ked ma dost boli a pali hradza 😒 no ty uz za chvilu budes rodit ako vidim tak drzim palce nech je vsetko ako ma byt. Pekne a vesele sviatky

gergi7
26. dec 2008

jarka 82, ak je vsetko ok, ohladom babatiek a tak isto aj teba,tak by s tym nemal byt ziadny problem.babtkam nehrozi nic,len si musite najst tu spravnu polohu ja som si 8 mesiac cely odlezala v nemocnici kvoli tvrdnutiu bruska, a ku koncu tehotenstva sme si to vsetko vynahradili 😀

maca793
26. dec 2008

sex počas tehu som nemala a ani mi to nechýbalo a ani potom nie som divná ale mala som kopec roboty okolo dvojčiat a pri malej nemám nikoho s kým by som si užila 😀

anavi85
27. dec 2008

ahojte tehulky,
pred tehotenstvom som mala sex dost rada, ale teraz ho nemusim...robim to len kvoli priatelovi a aj tak mi je po sexe divne, len co mam robit, ked to drahy ,, potrebuje"???

monnulka81
30. dec 2008

ahoj anavi85,
čo sa týka sexu tak ja k nemu odpor nemám ale keď nemám náhodou chuť a náladu tak mne chlap povedal, že jemu úplne stačí keď sa s ním pomaznám.Že to ho uspokojí.Tiež som sa s ním musela ale o tom najskôr porozprávať.Tak to vyskúšaj a uvidíš.
Držím ti palce!!!

tonicka
30. dec 2008

anavi, pripadne skuste "ine druhy" sexu, nie len ked "ide dnu".......... my sme od polky tehu nemohli, lebo mala bola velmi nizko, ale ostatne veci zakazane neboli 😀 😀

jasminka
30. dec 2008

ja by som asi chcela byt tehotna stale, ovela viac ma sex bavi a aj ho tak nejak intenzivnejsie prezivam, manzel ma zo mna radost, len ktovie, ako to bude vyzerat so mnou po porode

gergi7
30. dec 2008

jasminka, tehotenstvo je jedno najkrajsie obdobie v zivote, my sme mali sex tiez casto. A po pôrode je to este lepsie 😀 a som aj vdacna, doktori, ze ma posil tak super, nemame s tym ziadne problemy a sex sme mali dost skoro.

medeana
31. dec 2008

ahoj tehulky
ja som s mojim chlopom sexovala pre velke snazilkovanie pomerne pravidelne,no teraz by som mohla aj kazdu chvilu.muz ma takmer nespoznava no je spokojny,lebo teraz sme obaja rovnako milovania chtivi a je to este lepsie ako predtym...byt tehu je uzasne 😉

etnicka
1. jan 2009

🙂

fodorka33
1. jan 2009

ja som zo zaciatku tehotnestva nemala vobec chut na sex aj preto ze mi byvalo zle a tak....no teraz by som chcela kazdy den...niekedy aj dvakrat za den...a musim uznat,ze v tomto stadiu sa mi to aj viac chuti 😀

shelly13
8. jan 2009

Dievčatá, mám takú záludnú otázku. Môže sa v tehotenstve pri milovaní používať lubrikačný gél? Konkrétne Durex, nie je totiž na ňom napísané nič v súvislosti s tehotenstvom...

dupinka
8. jan 2009

anavi: neviem, ci by som vedela mat sex len preto, ze to manzel "potrebuje". On by to vycitil.....
Da sa to aj inymi sposobmi, a myslim, ze je to o komunikacii.

sirinka
8. jan 2009

dupinka no ja som za nazor, ze niekedy sa treba premoct...najme ked nas caka take dlhe obdobie na sucho... 😉 ja som napr. po porode mala problem skoro pol roka kym to za nieco stalo...chudak mm.

shelly urcite sa opytaj svojho gyn, ak tu nedostanes odpoved.

shelly13
8. jan 2009

Ako tu tak citam tu debatu, ja mam opacny problem. Ja by som sa aj chcela s manzelom milovat (aj ked je to menej ako pred tym..), ale on nejak nemoze, pretoze sa tak tesi z nasho bruska, ze nedokaze mysliet na nic ine. Aj ked je to na jednej strane krasne, niekedy ma to stve.. Ale ked uz sa aj milujeme, mam tiez dost slusny problem uvolnit sa. Chut by teda bola, ale prax je nejaka zlozita..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre