Máte v tehotenstve chuť na sex?

nikon84
20. dec 2006

ahojte neviem ako ostatne tehotne zeny ale ja som v 15 tyz a odkedy som otehotnela nemam chut na sex .je tu nniekto v podobnej situ?

vavka33
8. jan 2007

Adkag,pochval manzela,ze sa zachoval uplne super.Ved ked sa to tam v tvojom brusku vsetko ustali,tak si uzijete tolko sexu,kolko budete chciet 😀 ,ani uz nebudete vladat
Nahodou by sa nieco stalo a urcite by ste si to vycitali.Takze vydrzte a potom na to hupsnete.
Dakujem za tie mena.Ja som chcela druhu Viktoriu,aby to mali tak do serie,ale proste uz je to manzelova Leuška a Leík,tak mu nejdem kazit radost.

adkag
8. jan 2007

vavka, aj viki je pekne meno,aj nad tym som rozmyslala 🙂 . ale my to mame este daleko, takze mame casu kopec rozmyslat, len chlapcenske vobec netusim ake, mne sa hadam ziadne nepaci, okrem Simona a toho maju kamarati,tak drahy nechce.ale snad ho nejak presvedcim.on si robi srandu zo mna, ze to bude maly Pista 😀 .
inak moc dakujem za rady, eSTE SOM SA S NIKYM O TYCHTO VECIACH NEBAVILA A VLASTNE CLOVEKA TO NAPADNE AZ POSTUPNE, TAK VOBEC NEVIEM,CO MOZEM A CO NIE.

peha
8. jan 2007

ahoj adkag, gratulujeeeeeeeeeeeeeeem 🙂

bud opatrna a davaj si pozor na seba, s mojkanim radsej trosku vydrzte, tak ako pise vavka.
a inak velmi dobra literatura je 9mesiacov otazok a odpovedi, tam najdes vela odpovedi na cele tehu. drzime palceky, nech je vsetko tak ako ma byt ! a co sa tyka sexu, nad tym sa netrap, citlivy a normalny partner pochopi, my tiez dlho nemozeme a da sa to. a sa snazim manzelovi urobit radost, ale pravdu povediac, niekedy pri rizikovom tehu je to posledne, na co myslite 😉

inak dobre meno je aj dezider 😀 😀 😀

adkag
8. jan 2007

Peha, dakujem velmi pekne. tu knizku som pozerala,len je dost draha,ale povedala som si ze ak dobre dopadne prvy UZV,tak si ju hned kupujem,nech viem co mozem a co nie 🙂 . aj som dneska volala,ci brusne tance mozem a vraj nie,tak asi budem len sediet odteraz,ale co uz, pre babenko sa to oplati, aj ked sa musim vzdat vsetkych svojich zalub. hlavne nech je ok. moj drahy to chape, len mne je to take zvlastne kvoli nemu,lebo ja chut nemam na mojkanie a aj ma bolievaju krize a podbrusko,takze o to menej,ale on urcite ma a nemozme.ale nevadi,nejak to vydrzime.
a vy sa ako mate? dufam,ze uz vsetky problemy ustupili a babatko pekne rastie.

bec
8. jan 2007

ahojte, mam otazku, poradite mi?
nemam ziadne problemy, a dotreraz sme si sex uzivali uplne v pohode (ziadne divociny) proste sme sa milovali z lasky, a dokonca aj chut som mala. Dnes ma ale znama vystrasila, ze v ziadnom pripade prve 3 mesiace ziadny sex. Tak som teraz z toho uplne zmatena, ziadny probelm sme namali. Ak by som sa nejako divne citila alebo nieco, tak by mi to bolo jasne, ale teraz neviem co a ako☹

zuzula
8. jan 2007

Bec, ono sa odporuca radsej si dat prve 3 mesiace pauzu, ale hlavne to plati pre kocky ktore uz spinili alebo mali nejake ine zdravotne problemy.
Ale ja som si radsej tiez dala pauzu, nemala som ani chut, az okolo 15tt sme obnovili sexikovanie a je to teraz uplne super, a hlavne viem ze by sa drobcovi uz nic nemalo stat.
Ved tie 2 mesiace sa da vydrzat a prejavovat si lasku inymi sposobami, nie?? 😉

monicca
8. jan 2007

bec.... ja myslim ze ak ti to nijako neublizuje tak je to uuuuplne v pohode.... 😉

ja sa chcem zase spytat ci mate aj vy doma problemy s muzickami ze nejako im prestala chut na sexik ked vam bruska narastli.... on mi hovori ze mu to je divne ked uz je to mimi vecsie... 😖

peha
8. jan 2007

bec pokial nemate problemy, nie je ziadna anamneza, predosle blbe nalezy, alebo podozrenie od dr, tak kasli na reci znamych a neznamych. to cele tehu inak budes pocuvat, komu sa co stalo a komu co zase nestalo. vazne, a vsetky tie historky... treba sa nad to povzniest, proste kasli na to.
riad sa svojou intuiciou, zdravym rozumom a radami tvojho lekara,lekarky. ten najlepsie vie, co mozes a co nie pretoze pozna tvoj zdr. stav.
takze neboj, a pokial mozete sexovat tak si to uzivaj, samozrejme ako si pisala opatrne.

adkag - rastieme, brusko je velke, ale zacala som sa otvarat, takze stredu ideme do nemocnice, budu ma zasivat. a tak po tyzdni opat domov. tak to nejako uz dobojujeme do konca 😵
ak ta pobolieva podbrusko, spomen to dr, sex moc neries, radsej nechaj tak a uvidis, co na to dr.
papa idem opat lahnut 🤐

peha
8. jan 2007

monicca - tomu mojmu by nic neprekazalo, velke brucho mu pripada sexi, akurat my nemozeme 😀
mne tvrdne brucho este aj pri pomysleni na "to",takze sa snazim zit asketickym zivotom a zbytocne sa nedrazdit 😉
ale pokial mozete, si to uzivajte, aj za nas 😵

bec
8. jan 2007

babule, dakujem za rady. Tiez si myslim, ze sa musim naucit povzniest nad vsetky tie dobre mienene rady, co sa komu stalo. Netvrdim, ze mimi beriem na lahku vahu, jasne, ze som zmenila sposob zivota ale zas pokial nemam problemy, tak nevidim dovod stale len doma lezat s vylozenymi nohami. Osobne si myslim, ze ak je vsetko ok, tak sa treba spravat normalne s ohlaom na mimi. Ale tehotenstvo nie je choroba. To je moj nazor.

monicca
8. jan 2007

mne je to take neprijemne ze na to drahy nema vobec chut.... a ja obrovsku... 😒 pripadam si ze niesom pre neho pritazliva.... ked povie ze on nemoze.... dotkne sa ma to a je mi do breku 😢

peha
8. jan 2007

presne tak bec.
a ja vsade pocuvam ze tehu nie je choroba, a to som rizikova, takze to je iny pripad. kazdy mi to otlka o hlavu a dalej - ze si to mam uzivat (hlavne kamosky, ktore este nemaju deti 🙂 ). a hlavne si mam staaaaaaale davat pozor. uz mi tie dobre mienene rady lezu na nerv, a pocuvam len mojho dr. 🙂 😉

bec
8. jan 2007

akoze toto mi dnes riadne liezlo na nervy. Ja viem, ze to bola dobre mienena rada, ale tiez budem maximalne dovreovat mojmu dr., je to navyse nas rodinny znamy, tak by mi zle neporadil.

zuzula
8. jan 2007

Moni, no kazdy chlap to berie inak...mojmu brusko pripada sexi. Ale uz tu viacere kocky vraveli ze ich chlapi proste "nemozu". Treba sa asi o tom porozpravat, aby si sa necitila tak ako sa citis, ze ta odmieta preto lebo nie si sexi - s najvacsou pravdepodobnostou to tak nie je, len ma nejaky blok kvoli babatku. Len si to asi treba vysvetlit...drzim palceky 🙂

monicca
8. jan 2007

zuz.... ja viem ze ma asi blok.... aj my to uz povedal, ale aj tak sa ma to dotkne.... no je to tazke.... 😒

zuzula
8. jan 2007

Chapem, aj mna by sa to urcite dotklo ako sa poznam, keby ja som mu naznacovala a on nic...mozno mu skus dat precitat v nejakej knizke alebo casaku clanok o tom ze sex v tehu je uplne fajn a nic nehrozi...

monicca
8. jan 2007

no my sme sa uz o tom rozpravali.... aj slzicky padali 😢 ale on povedal ze sa mu to zda cudne ked vie ze krpec to uz vsekto vnima.... neviem asi ma z toho dost haluz... ved skusim ho nechat tak a uvidime... mozno si na to potrebuje iba zvyknut... dufam... lebo sa zblaznim, mam nenormalne chute....

zuzula
8. jan 2007

Moni, ani mi nehovor, ja uz som to tu pisala, ze ja mavam take sny, ze sa niekedy zo sna zobudim s tym ze prave prezivam orgazmus...no ako 13-rocny chalan 😀 Za to nemozeme my, to vsetko hormony...

Inak odkaz priatelovi, ze babo nevie o tom ze mate sex, jeho iba prijemne hojda hore dole, ako ked skaces na fit lopte alebo cvicis...a to ho pekne uspava.
Okrem toho babo citi vsetko co citis ty, takze ta zaplava endorfinov ci ako sa volaju tie srandy co sa uvolnuju pri orgazme, prejde cez placentu az k nemu a bude mu to velmi prijemne...to som sa docitala minuly tyzden. 🙂

monicca
8. jan 2007

zuz.... ved musim mu to nejako vysvetlit..... a to s tym orgazmom vo sne.... to som uz mala asi 5 krat.... normalne som ho prezila.... hlauz 😀

dorotka
8. jan 2007

adkag uvidis co ti povie lekar ale myslim ze ty patris medzi rizikovky takze by som radsej pockala do konca 13tt 😉

adkag
8. jan 2007

ok babenky, dakujem vam za rady, tak pockam, sak snad to drahy vydrzi 🙂 .
Peha, drzim palceky aby to vsetko dobre dopadlo, vidim ze tie problemy v tehu sa ti sypu, ale urcite o to lepsie babatko budete mat 🙂 . tak prajem vela stastia a nech ta uz problemy obchadzaju.

certica
8. jan 2007

zuzula,ja ani tehu nie som a mavam bezne tieto nocne orgazmy zo sna, na zaciatku sa vzdy zobudim.ved to neni az tak na zahodenie, nie? 😀

meli65
8. jan 2007

nikon84:

ja problem so sexom nemam ako s normalnym tak ani so "zadockovym"! no ako dorotka pisala, davaj pozor na hemeroidy, pretoze nam sa to stalo. a poviem ti, prve 3 dni to nenormalne bolelo. ani sediet, lezat som nevedela! kazdy pohyb bolel. je to len dobra rada! 🙂

fatima
9. jan 2007

ahojte holky,

nedá mi nenapísať, čítala som si všetky stránky tejto témy, tak ma zaujala tá diskusia o nikon84, je zaujímavé, že túto tému založila a v téme nečakané tehotenstvo sa prezentuje ako chlap, ktorého priateľka je tehotná, trošku divné alebo sa to zdá len mne ?

Adkag ja ti srdečne blahoželám, dúfam, že budete v poriadku a že aj sexíku si užijete podľa chuti. Chcela som ti ešte povedať, že ja ja mám doma tú knihu, ktorú ti oporučila peha, je fakt výborná, hoci aj drahšia, fakt sa oplatí, je tam všetko na čo si len spomenieš. Prajem Vám všetkých krásne a ničím nerušené tehuľkovanie a popri tom aj nejaký ten bezpečný sexík.

certica
9. jan 2007

ved aj tu sa nikon obcas "pozabudla v muzskom rode" 😕 😀 , ale tak aspon je obcas sranda 😉

vavka33
9. jan 2007

Ides odtialto 😀

fatima
9. jan 2007

Je to fakt sranda 😀 , možno ani nikon84 si nie je celkom istý/á ako na tom vlastne. Nechcem ohovárať, ale je to zábavné.

catherine214
9. jan 2007

Mozno je to fakt nejaky uchyl 😀

jenny_fer
13. jan 2007

ahojte buduce mamicky a mamicky, ja sa chcem spytat ci neublizi babu ked sa budeme milovat po tom prvom trimestri ak budem mat chut, ci to moze priatel "dat do mna"? ci sa drobcovi nic nestane, ci nemozem potratit a tak..
a este som pocula ze na prevenciu potratu sa má tak 3x počas tehotenstva preglgnúť jeho spermie, ževraj aby si telo zvyklo na jeho latky..neviete co je na tom pravdy?

certica
13. jan 2007

jenny, mozes si byt ista, ze sa drobcovi nic nestane 😉 a ta druha cast o tej "prevencii potratu a la prehltanie ejakulatu" to teda pocujem prvykrat 😕 , ale vcelku som sa zas pobavila 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre