Máte v tehotenstve chuť na sex?

nikon84
20. dec 2006

ahojte neviem ako ostatne tehotne zeny ale ja som v 15 tyz a odkedy som otehotnela nemam chut na sex .je tu nniekto v podobnej situ?

xpetka1x
19. nov 2009

ja som potratila lebo som mala na zac tehu vela krat vnutorne sono bo furt nebilo srdiecko aj sex bol .. teraz uz sex nebude a aj sono az ked si vypocitam ze som v niakom cca 10tt

vejula
19. nov 2009

A vefi neužívaš nejaké tabletky alebo tak????? Ja som raz užívala tabletky, ktoré blokovali nejaké vzruchy a teda ani orgazmus som nemohla dosiahnuť. Ale ked som vysadila, všetko bolo ako predtým 😉 No inak si to neviem vysvetliť, možno nejaké hormonálne zmeny alebo tak 😕 Fakt neviem.
xpetka, no to je pochopiteľné že ked už si mala takú zlú skúsenosť, že už si budeš dávať asi pozor. No ale to asi lekár vie kedy žena môže a kedy ee 😔

vefi89
19. nov 2009

vejii, praveze nic neuzivam. Vsak uz nemam dlho do porodu, potom sa to hadam upravi 😀

vejula
19. nov 2009

Určite vefi, neboj 😉 To asi preto že už máš do pôrodu len zopár týždňov, to už nieje tak ďaleko 😅 Aj ked mne by to tiež chýbalo 😕 takže chápem že to trocha štve 😠 No stále je to lepšie ako kočky čo nemôžu celé tehu nič, to obdivujem a tých partnerov tiež. No môj by bol nervozny jak pes po prvom mesiaci 😅

vefi89
20. nov 2009

Vejula mas pravdu, ale ja som taky dobry cloviecik, ja ked vidim, ze drahy je stastny, tak som stastna s nim 🙂 Zase keby som nemohla povedzme cele tehu, bala by som sa , ze ma vymeni 😒 😀 Dakujem ti za nazory 😉

danu
23. nov 2009

mojalili • 1d, 9tt • 21. nov 2009 o 08:20
Dievčatá prosím poradte,
vcera vecer sme sa s manzelom po dlhsej odluke milovali. SOm v 9.tt. Dnes rano som nasla na wc krv, hnedsiu aj bordovu, na vlozke nic nie je, ale ked idem na wc, tak vzdy pri vytreti je. Doteraz som nemala ziadne spinenie ani vytok. Nechcem hned letiet na pohotovost, lebo by si ma v nemocnici nechali, a odtial niet rychlej cesty navratu ☹ POradte, nestretli ste sa niektora s tym?

jaruska8 • 9tt • 21. nov 2009 o 09:13
Ahoj, vraj po milovaní sa môže objaviť pár kvapiek krvi, vraj je to tým, že pošva je prekrvená a môžu nejaké cievky prasknúť. Tohoto sa aj ja bojím a dnes sa mi o tom snívalo. ☹ ☹ Odkedy viem, že som tehotná, tak som normálne frigidná, bojím sa, aspoň do 12 tt chcem s tým počkať, chudák manžel, ale tak, vynahradím mu to inak. 😉 😉

mojalili • 1d, 9tt • 21. nov 2009 o 09:23
Dakujem JAruska, bola som na wc, je to veeelmi slabe, len vytok...snad to bude ok, nechcem panikarit, ale kazda z nas vie, aky je to pocit, ked sa nieco deje, co sa nema... 😒

meinkonka • 37tt • 21. nov 2009 o 09:29
mojalili aj ja som poula, ze po sexe sa moze troska vnutro narusit a jemne zakrvacat. ale nemalo by to byt vela krvi. pockaj, pokial to bude pretrvavat aj dlhsie ako chvilu po milovani, asi az potom by som panikarila.

jaruska8 • 9tt • 21. nov 2009 o 09:35
Veru, viem, aký je to pocit,bbohužiaľ, takže ťa úplne chápem, ale neboj, určite to bude OK. 😉

diapozitiv01 • 1d • Včera o 22:31
Ahojte,
no ja som s krvacanim po styku mala az tak od 7.mesiaca, tak sme mali zakaz,,
ale po 2 dni by to krvacanie, alebo take spinenie viac menej malo prestat.. ak nie tak bez k dokymu..

vejula
23. nov 2009

Čavi danu... No aj by som pre istotu zavolala na gyndu a spýtala sa čo ti na to povie tvoj doki... Tak to robievam, ked mám z niečoho strach a nie som si istá, či to stojí za to aby som bežala k dokimu.

zdenkam
23. nov 2009

TAkze tehulky a netehulky,
ja som pri prvom tehu mala sex stale , teda tak frekventovane ako aj predtym je pravda ze asi okolo piateho mesiaca ten apetit rastol. Mala som ho este aj 4 dni pred porodom. Ale aby ste to nechapali zle, nie sme nejaky nadrzanci, tak asi 2x do tyzdna priemer. A nikdy ziadne problemy neboli. Co sa mi pacilo, teda mojmu muzovi hadam viac, ze som mala podstatne vacsiu chut na oralny sex. To moj muz rad, spomina, na tie zlate casy. 😀

NO a v septembri sme mali sex a ja som o 4 dni na to potrat. Ako nemyslim si, ze ho vyvolal sex, ale ...
Proste som otehotnela. Som na zaciatku tehu a teraz sme mali sex az po 12 dnoch od zistenia tehu, lebo sa bojim. TEda vcera prvykrat....ale len tak, ze na krajicek. Som zvedava, kedy sa odvazim znova. Hadam po prvom sone. 😕
A co je problem, na oralny sex ziadnu chut nemam. Ale ta mi padla kedysi v obdobi, po roku kojenia syna alebo tak nejako.

Ale viete za co ja tych chalpov obdivujem. Napriklad ten moj vravi,ze uz sa tesi, ked budem mat brusko, ze sa mu to paci. TEda, ja by som s takou velrybou akou som bola vdaka brusku v 8 a 9 mesiaci, nic nemala. 😀
Ale zas uz sa pri tom sexe neda moc vyvadzat. My sme vtedy hlavne polohu z boku praktizovali.

mojalili
27. nov 2009

Dievcata, ja som pisala v inej teme, ale Danu ma sem dala.TAKZE SOM DOPADLA TAKTO..
Spinila som dost aj na druhy den, ak som isla predsa n apohotovost a hned ma supli do nemocnice, a predstavte si, z pohl. styku sa mi vytvroril v maternici hematom 😒 Tak som si tyzden polezala a som opet doma. Hlavne, ze je to uz vsetko v poriadku. 😉

vejula
2. dec 2009

Kočky počujte... Asi posledný mesiac mávam tesne po orgazme tlaky v hrudi a sťažené dýchanie, takým zvláštnym spôsobom že som z toho dostala trochu strach. Normálne si musím sadnuť a lapať po dychu. Je to veľmi čudné a neviem či je to normálne. Nikdy pred tým somto takto nemávala. Neviete čím to môže byť spôsobené??? Máte s tým niektorá skusenosti?

vefi89
3. dec 2009

Veji,
nepoviem ti, cim to moze byt, ale rozhodne ti to nezavidim. Skus to povedat lekarovi, a pri sexe velky pozor. Mozno sa ti len zmensila kapacita pluc, ale mozno je to nieco vaznejsie, cim si mozes poskodit. Bacha na to, aby ste si neublizili 😉

mojalili,
moja svagrina mala taky isty problem, tiez mala hematom v maternici a skoro prisla o babo, mali by ste davat vaci pozor

vejula
3. dec 2009

VĎaka vefi... No asi sa na to spýtam aj dokiho teda... Ako je to pre mna záhada, že čím to môže byť spôsobené.... Snaď mi doki povie viac 😉

mima88
3. dec 2009

Ahoj danu, ja som mala take spinenie ako opisujes v 11 tyzdni a trvalo to 7 dni..hned rano, ked som zacala tak krvacat som isla na pohotovost a urobili mi sono, no a vsetko bolo v poriadku a lekar ma ubezpečil, ze to krvacanie je spôsobene tym,ze babatko si robi poriadok v maternici (čisti sa maternica), tak preto je to spinenie...a tu krv som nasla vzdy rano o 9.00 na nohavičkach a pri utretí a to len tak do 16.00 hod. (to vyzeralo ako pracovna doba mojej maternice 🙂 ) a takto sa to vlieklo 7 dní a všetko je v poriadku...tak sa neboj nicoho, ale kludne ak chces chod k lekarovi a ten ti povie, co a ako...drz sa 🙂

mima88
3. dec 2009

ups to bolo pre mojalili 🙂

norikk
6. feb 2010

ahojte,chcem sa spytat, ci je to ozaj bezpecne, som v 7. 8. tyzdni, neze kvoli tomu potratim, mozte mi pls napisat, ktore polohy urcite vynechat,??? 😅

norikk
6. feb 2010

pls heelp :(

mima88
9. feb 2010

norikk- najlepsia je poloha lyzicka...teda najbezpecnejsia!

vejula
9. feb 2010

mima ak sa smiem spýtať aká je to poloha lyžička???

miru.j
9. feb 2010

...ahojte,ja mam sexikovanie uplne zakazane 😒 ...som na rizikovom 😔 ,skoda...lebo teraz mam na to viac chut ako inokedy 😒 . Co ale clovek neurobi preto aby bol vytuzeny pokladik v poriadku 😉 ...tak to nejako vydrzime 😉

vefi89
12. feb 2010

miru.j tak to máš pred sebou dlhý absťák, to ti nezávidím 😅

vejula, ak sa nemýlim, tak lyžička je poležiačky od boku....ak nechápeš, je mi ľúto, inak to napísať neviem, ale keď prídeš, ukážem ti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

norikk
12. feb 2010

akoze poleziacky odzadu? :D bo newem ako odboku :D a ja sa preto bojim, lebo pri tom citim akoby sa mi az maternica hybala, to sa moze ci ne???

barbyes
12. feb 2010

vefi asi myslí, že ležíte obidvaja na boku a on je za tebou, čiže do teba vchádza zo zadu a pri tom Ti môže masírovať ... 🙂 a maternica sa Ti podľa mňa nemôže hýbať, neviem..

vefi89
12. feb 2010

barbyes, ďakujem, že si to napísala, ja by som nad tým dlho rozmýšľala 😀

norikk
12. feb 2010

a to vy ste fakt necitili, aspon na zaciatku tehu, zeby vam to tlacilo maternicu??

vefi89
12. feb 2010

norikk, nie, ja som si nevšimla žiadnu zmenu pri sexe pred ani počas tehotenstva...všetko je tak, ako kedysi, len už sa toľko nevládzem miesiť 😀 😀
maternicu ti to tlačiť nemôže, pretože tá je príliš vysoko.
nemôže to byť tvoj sbj. pocit??

norikk
12. feb 2010

ja uz newem, bojim sa a aj som citala ze v prvom trimestri je to nebezpecne, lebo sa vajicko uhniezduje....ved v inej teme sa baby rozpisali, ze aerobik je nebezpecny, pretoze sa pri nom skace..... to je skoro podobne, aspon co sa tyka maternice... 😒 .... neze kvoli tomu potratim....

vefi89
12. feb 2010

norikk, pokiaľ nemáš špecifikovaný rizikový pôrod, báť sa nemusíš...samozrejme, nesmiete bezhlavo, ale musíte s partnetom komunikovať. vajíčko už budeš mať uhniezdené, nakoľko si tehu....nemáš sa čoho báť, len treba byť opatrnejší 😉

miru.j
12. feb 2010

vefi,tak to teda mam,vobec neviem ako to vydrzim 😀 😀 😀

biba12
13. feb 2010

Ja som sexovala aj prvym aj s druhym a v pohode. POkial to nezakaze lekar, nevidim dovod nesexovat. Akurat presne ako pise vefi, ziadne prudke pohyby a bezhlave vyvadzanie🙂 Ale take pokojne kludne a lenive milovanie...Aj to ide🙂
A co sa tyka toho cvicenia. Chodim na pilates pre tehu, nevidim dovod necvicit, plati to , co som napisala. Pokial nezakaze doktor, nie je dovod stresovat.

vejula
13. feb 2010

vefi barby vdaka za vysvetlenie, čo je to lyžička 😝 jj to je taká bezpečná poloha... Ale najlepšie je meniť a človek zisti čo je najlepšie, každému môže niečo iné vyhovovať. Inač ako som bola v druhom trimestri total nymfa, teraz ma to akosi prechádza ani necítim nejakú extra potrebu, možno už je to to tým že fakt všetko viac bolí a človek už si ani nepríde taký sexi, no ale chlapi to zrejme vidia ináč. Môj mm stále hovorí že som nádherná, aj ked mne sa moc nezdá 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre