Mladé tehuľky. Ktorá ste najmladšia?

annjelik
25. júl 2006

ahojte chcela by som vediet ak vam to neprekaza ze ktora mamicka alebo buduca mamicka je najmladsia?

zuzu13
28. júl 2006

Patulinka, držím palce aby ste to zvládli v pohodičke.

dorotka
28. júl 2006

krissy aj ja som starsia som o par mesiacov starsia od zuz11 a aj som o dva mesiace neskor otehotnela 😉
patulinka tebe prajem vela vela sil

annjelik
autor
28. júl 2006

Ahojte ake ste zlate ze aspon vy mate na to takyto kladny nazor nie ako moji blizky ale aj ja sa uz niekedy neviem dockat toho maleho uz aby som aspon vedela co to bude ale este nic.

annjelik
autor
28. júl 2006

Inac to som pisala za Patulinku nie za seba ja mam trosku viac rokov a som tiez tehotna.

dorotka
28. júl 2006

annjelik a ved prezrad kolko mas rokov vies a cim by sme jej pomohli keby sme jej teraz zacali nadavat ona teraz potrebuje podporu ako kazda ina tehotna zena 😉 a urcite jej ma menej ako my co mame manzelov ktory dokazu byt oporou aj vzhladom na svoj vek 😉

danciacik
28. júl 2006

Patulinka aj ja sa pripájam k držaniu palčekov. Annjelik, ja som mala kamošku, ktorá otehotnela keď mala 16 a je z nej super mama. Manžela nemá ale zvláda to a jej chlapček je podarený. Ja osobne mám 20 rokov.

sue
28. júl 2006

Annjelik, a vieš, že som si aj myslela po tom, čo sme si písali, že si to ty písala 😉

miau
28. júl 2006

patulinka verim ze ked sa k roli mamicky postavis zodpovedne, budes ochotna zmenit asi doterajsi styl zivota a budes vediet zit najma pre svoje "malicke" tak bude z teba super mlada maminka 😉 urcite mas aj blizkych ktori ti s radostou pomozu...a zober si ake bude tvoje dietko stastne ked bude v puberte a bude mat taku super mladu chapavu maminu 🙂 vela stastia! 😵

annjelik
autor
28. júl 2006

Ahoj Sue a uz vies ze si normalne myslim ze som v tom aj ked viem ze je este skoro ale mozno ze sa podarilo no myslim ze hej.

sue
28. júl 2006

Annjelik, kuk IP, aby nás nezmazali 😉

caraida
28. júl 2006

nasa suseda otehotnela, ked mala 16.
do 6. mes. sa jej jej stav daril zatajovat. dodnes mi to je velmi luto, tie stresy, co musela sama prezivat. "otec" samozrejme zmizol. ked sa to dozvedeli jej dobre situovani rodicia, boli v soku, ale zareagovali najlepsie, ako mohli. miesto prace zacali podporovat jedinu dceru. z maleho dnes 6-rocny nadherny zdravy chlapcek, vsetci su nanho hrdi. suseda dokoncila strednu a studuje na vyske. velmi im drzim palce aj nadalej! a vsetkym mladym mamickam a prajem im, aby mali oporu aspon v rodicoch, alebo blizkom okoli. potom sa to da urcite zvladnut lepsie.

verulka
30. júl 2006

Ahojky, aj my sme veeeelmi skoro zacali- otehotnela som v 16-tich, porodila v 17-tich. Bolo to cez prazdniny medzi 3. a4. rocnikom na gymnaziu. A kedze sa mi maminkovstvo zapacilo, tak som si to ako 19 a v 21 rocna zopakovala 😀 Teraz mal moj najmladsi uz 4 roky a nasjstarsia o 4 dni oslavi ôsme narodky. A ja uz vyse roka a pol lamem mojho zlatusika na dalsie. Tatial sa nedari, ale slubil, ze domojej tridsiatky "nieco poriesime"
Patulinka, krasne si to uzi a drzim palce, da sa to zvladnut 😎

sue
30. júl 2006

Verulka, tak to ťa obdivujem 😵 So mnou to v 3.r. na gympli tak švihalo, že o mimi by sa asi starala len moja maminka... 😀 alebo žeby som s brušinom dospela aj ja? 😕 😅

verulka
30. júl 2006

Brusko robi divy, aj my sme boli dost uleteni...a to nam ostalo doteraz. Zodpovednost dosla, ale ci sme aj "dospeli" to fakt neviem 😎

adetka
30. júl 2006

☹ ze vraj "stara" tehulka... ja mam iba 32 rokoooooov... nie 45!

dena, liska, sranda... zalozime klub "starych tehuliek"... ked uz sme v ociach tychto deti 🙂 ... hodne akurat do sci-fi poviedok... 🙂

sue
30. júl 2006

Adetka, nebláááááázni 😉 😀

dea
30. júl 2006

ahojte ja mam 22, ale moja spoluziacka zo strednej ma 23r a doma ma 8 rocnu druhacku, spoluziacka teraz chodi na vysku a je z nej tiez super mama. Ona ostala tehotna tesne pred 15. narodeninami a samozrejme ze je sama, pretoze to museli este riesit sudnou cestou, kedze bola neplnoleta a inac baby jej rodicia sa to dozvedeli len 3DNI PRED PORODOM aj to vdaka profesorke, ktora si to uz davno vsimla.

sue
30. júl 2006

Dea, tak to je sila 😕

tyrien
30. júl 2006

Cauko, ja som si myslela, ze som mlada🙂Som v 25 t.t. a mam 20, ked sa babika narodi, budem mat 21. Vidim, ze na Vas nemam, ked su tu aj 16 aj 17 maminky🙂 Drzim Vam palce, sme silne🙂Maminy🙂 🙂

sue
30. júl 2006

...mne tiež každý hovoril, že kam sa náhlim 😀 ale tým sa nechcem nad nikoho povyšovať, je skvelé, že mimi mať budete a tešíte sa na ne, resp. ich už máte 🙂

sue
30. júl 2006

...a tiež je pravda, že moja teta čo robila na novorodeneckom celý život, hovorila, že mladunké maminky sú super, lebo nie sú také úzkostlivé a preháklivené ako staršie maminky 😵

tyrien
30. júl 2006

To teplo ma zabija🙂 Moja pipuska sa asi vari v plodovej🙂 😀

sue
30. júl 2006

Verulka, pozerala som váš album a teeeeeeda, taká krásna mladá mamina troch deťúreniec 😵

verulka
30. júl 2006

Sue dakujem pekne za pochvalu, ale ta fotka je najlepsia aku mam. Normalne to vyzera trosinku inak 😎 . Ja len nechapem ako som mohla takuto suúer stranku najst az teraz, vlemi sa mi to tu paci.

annjelik
autor
30. júl 2006

Verulka tak to nie si sama komu sa tu paci 😀

verulka
30. júl 2006

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

annjelik
autor
30. júl 2006

verulka ako sa mas?

verulka
30. júl 2006

Ja sa mam ako v raji. Sme po dovolenke(boli sme stanovat), deti su zdrave(co nie je zvykom) a vonku je teplo. Ja si uzivam posledne dni bez prace a naplno s detmi. Denne behame na Drazdiak sa kupat. V utorok budem mat doma detsku oslavu(ajka a radko) a bude tu aj s mojimi pomaly 15deti. Strasne sa tesim, potom hodim fotos.
Annjelik, velmi si ma potersila otazkou, uz mi ju dlho nikto nepolozil...A ty?

expertka8
30. júl 2006

..verulka...máš pravdu....na maminy sa akosi zabúda...veď ako inak nám môže byť???...len *výborne*...

sue
30. júl 2006

Verulka, ale naozaj tam vyzeráte ako rodinka úžasne...nehovoriac o tom, ako skvele budete vyzerať o pár rokov - decká budú nadšené, že majú takých mladých rodičov 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre