Mladé tehuľky. Ktorá ste najmladšia?

annjelik
25. júl 2006

ahojte chcela by som vediet ak vam to neprekaza ze ktora mamicka alebo buduca mamicka je najmladsia?

a2303
16. feb 2007

Každá máme svoju pravdu... 🙂

emmaelzer
16. feb 2007

a preto sa hovori, ze pravda je relativna a vlastne neexistuje... 🙂

a2303
16. feb 2007

Presne tak 🙂

Prajem Vám veľmi pekný a dlhý víkend!!! 😵

deina
19. feb 2007

Je to strasne individualne. Kebyze mam ja dieta v 16-tich, nedokazala by som sa on postarat, to som si ista (poznam sa). Ale niektore spoluziacky, ktore som mala, proste oni po inom netuzili, chceli babo (po maturite) a som si ista, ze ked ich mali, dokazali sa o ne postarat. Dolezite je, aby potom to dieta malo detstvo. Nemusi mat vsetko, len nech ma pekne detstvo. Moja mama ma vzdy pred ocami obraz mojej kamaratky, ked mala 5 rokov, ako stala pred dverami a drhla otcove bakance, kym on sa vyvaloval vnutri na gauci. Mali ju skoro a po nej 3 dalsie deti, ktore ledva dokazali uzivit. Mama ma mala tiez, ked bola mlada a mala som krasne detstvo.

Pravdu povediac, citim sa pri vas hrozne stara. 😀 V nedelu mam 27 rokov a len teraz sa snazime o babo (tak musela som najprv dozriet + boli aj dake ine okolnosti, takze som o babetku nemohla rozmyslat). Ale vzdy sa utesujem, ze babka porodila svoje prve dieta (mojho otca), ked mala 36 rokov a tiez to bolo vporiadku.

megie
20. feb 2007

Aj ja sa pripájam, že je to vééélmi individuálne... 😵 ale myslím, že táto téma bola vytvorená preto, aby sa mladé tehulky a mamulky navzájom podporili... O tomto je iná téma:V akom veku dieťa? - alebo tak nejak sa volá..takže tieto posledné strany patrili skôr tam 😉

Takže želám (naj)mladším tehulkám a mamuľkám len to NAJ, veľa energie, optimizmu a všetkého čo ku svojmu šťastiu (babatku) potrebujú. Pekný dník 🙂

silvia.t
29. nov 2008

vidim,ze uz dlho nikto nic nepridal...mlade mamicky,tehulky to vas uz niet???? 😒

ivet1989
1. dec 2008

no, pravdu povediac, som tu ja 😀
aj som chcela zalozit novu temu co sa týka mladuckých mamiciek, nech zistim ci som naozaj jediná, ci som sama v tom, no zrusili mi ju, bo som si neskoro vsimla ze je uz toho dost tu popisané, ale nic to, nevadi.....
takze ja mám 19 a ked sa mi babo narodi, budem mat 20, takze to sa da povedat ze budem patrit medzi tie maldsie mamicky..ked nad tim rozmýslam az je to neuveritelne, bo ja som bola vzdy taká ze som vyhlasovala, ja decko necem, ja decko necem, ja po s kole pojdem do sveta, najdem si chlapa a budem si uzivat a tak..a zrazu som aj toho chlapa nasla 😀 a ten moc tuzil po babene z coho som bola dost prekvapená a cim dlhsie tým viac som si uvedomovala ze to mysli vazne a zacala som sa zahrávat s tou myslienkou ze dobre, budeme mat bábo a ted su mi deti milsie a milsie a moc sa tesime obaja na nho. uz bych najradsiej chodila po obchodoch a vyberala vybavicku :D
aj ked sa este stále stretávam s takým divným pohladom v ociach u cudzich ludi ked sa to dozvedia, akoby to bol zlocin mat v 20 rokoch dieta, uz si tazku hlavu z toho nerobim, bo som rada a moc sa tesime na babeno.

ajka27
2. dec 2008

ivett1989 ja som mala prvú dcéru tiež v 20 a som tu.Užívaj si tehotenstvo a na ostatných nehľad , hlavne že si ty šťastná

ivet1989
2. dec 2008

ajka27 dakujem moc pekne..a inak jak si to zvládala? taká mladá? mala si vzdy cit k detom a hned si "vedela" co robit 😀 alebo ti dakto pomáhal (mamka, priatel/manžel)....?

petka_s
2. dec 2008

ahojte,
tak ja mam 21,a malicka sa mi narodi uz coskoro,sa neviem dockat!
povazujem sa tiez za mladu mamicku,ked moje rovesnicky este studuju a chcu skor karieru ako rodinu..
ale ja som velmi stastna ze to takto dopadlo,
len musim dostudovat popri malickej 😉

dicinka1
2. dec 2008

ajoj ivet..ja mam 21...my sme sa snazili o babo,ked som mala 18..ale neslo to..nakoniec sme zistili,ze je problem v manzelovi..vtedy este v priatelovi..a tak sme to riesili umelym oplodnenim...ja si myslim,ze nie je na tom nic zle,byt mladou mamou,praveze je to super..krasne si to uzivas...

dicinka1
2. dec 2008

ivet pod k nam junovkam 2009

dicinka1
2. dec 2008

ivet kasli na ludi..niekedy sa nase stare baby vydavali v 16-tich..a 17 -tich rodili ako jahodky.. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre