Mladé tehuľky. Ktorá ste najmladšia?

annjelik
25. júl 2006

ahojte chcela by som vediet ak vam to neprekaza ze ktora mamicka alebo buduca mamicka je najmladsia?

annjelik
autor
30. júl 2006

Verulka, tak ja sa mam tiez vyborne len by k tomu stastiu este jedno male stasticko chybalo ak vies co tym myslim ale inac sa mame aj s manzelom dobre.

verulka
31. júl 2006

annjelik, neboj vsetko pride. aj ja strasne tuzim po babatku(len tak pre mna, v klude si ho vychutnat), no drahy najprv nechcel, ale nakoniec som ho ukecla, ze ked skoncim skolu, budem zabehnuta v robote...ale najkeskor do mojej 30 este jedno ukuchtime. Tot moja vidina buducnosti. No je to hrozne daleko, tak si uzivam moje deturence...
Sue, neviem, ako to presne bude za par rokov, ked dojde dcerka do puberty a vsetko jej dojde, no zrovna velky vzor prpe nu asi nebudem ☹ Toho sa trosku bojim...Ona vie, ze sme velmi mladi, ale aj tak, netusim co bude s jej hlavou za tych 5 rokov..Neva, kazdopadne to nejako zvladneme

sue
31. júl 2006

Verulka, iste to nebude jednoduché(ako takmer žiadna puberta)...ale ja mám tiež mladých rodičov (mali 22 a 23rokov) a strašne si vážim, že medzi nami nie sú nejaké generačné rozdiely...a dcérke určite časom dôjde (aj keď ti iste vykričí v ťažkých chvíľach všeličo...) aká si skvelá (a manžel tiež...) že ste si ju nechali...a mali aj ďalšie deťúrence, a ostali ste spolu...a ľúbite sa 😉

verulka
31. júl 2006

Sue,ja to si tiez myslim...Ale uz nech je to za mnou.Si velmi zlata!

alexandra
31. júl 2006

verulka neboj sa, hlavne bud pre dcerku kamoska a az potom mama, to pomaha 😉 Inak sa pridavam, je uzasne ze ste taka krasna rodinka, tiez som smejdila v Tvojom albume a ste tam uzasne zlatiiii

kaciatko81
31. júl 2006

verulka, mna mala mamina v 20 a mozem ti povedat, ze aj ked su niekedy tazke dni, dodnes je to clovek, ktory vie o mne vsetko a je to ta naj kamaratka aku mozem mat 😉 ako pisala alex, kamaratka a mama v jednom je to uuuplne naj. ste krasna rodinka a urcite to zvladnete tak, aby ste taki zlati boli aj za par rokov 😉

verulka
31. júl 2006

Diky moc, baby ste zlate

elesa
6. aug 2006

Ja som otehotnela, ked som mala 29...Teraz mam 30. Ci je to neskoro, alebo skoro, to neriesim. Hlavne, ze mame babenko🙂

verulka
6. aug 2006

Presne tak elesa. To okolie to riesi aj za nas....

annjelik
autor
6. aug 2006

ahojte chcem sa spytat mam kamosku ktora ma 16 je tehotna a chodi na zdravotnu skolu ci nahodou neviete ako je to tam s individualnym studiom?a hlavne s praxou

soffi
7. aug 2006

ahojte, vo stvrtok sa mojej sestre narodila dcerka, je fakt nadherbá

barunka
7. aug 2006

annjelik na niektorých zdravotných školách je individuálne štúdium možné, ale prax si treba odmakať aj tak v tom klasickom termíne... takže tam pomôže jedine niekto, kto postráži dieťatko... aspoň pokiaľ viem. moja kamarátka chodila na zdravotnú a mala individuálne, síce si to ťažko vybojovala ale dalo sa...

soffi, blahoželáme so Simonkou k bábenku 🙂

alexandra
7. aug 2006

soffi gratulujem i ja s integrovanym malym kopadlom, nech su obe zdravucke 😵

peha
7. aug 2006

aaaaaaaaaaaach ten vek. 🙂
tak ja mam 32 a je mi fajn a sme tehulkovia a moj drahy ma 44, takze sme si povedali, ze budeme aj starymi rodicmi zaroven 😎 . teda on, ja nie 😀
takze sa netrapte, ci ste stari, ci mladi.
jednoducho tak to vyslo, teraz je ten spravny cas, ze su miminka na ceste, a to je dobre. kebyze stretnem svojho muzika ovela skor v zivote, tak jasne ze mame babo skor 😵
miminko je poklad a dar a radost 😵 tak si to vychutnavajme 😵

verulka si uzasna mama, tak sa tesime s tebou, a 3 deticky, to je super. si nam prikladom 😉

annjelik
autor
7. aug 2006

Ahoj barunka dakujem za radu

hedunecka
13. feb 2007

ste tu takee este??

katusha
13. feb 2007

ahoj hedunecka, ja mam 19 🙂

megie
14. feb 2007

Moja kamarátka otehotnela v 16 a porodila v 17 - dvojičky (dievčatko a chlapček 🙂 ) ale ostal jej už len chlapček ☹ ale je PERFEKTNA mamina a to tento rok v októbri bude mať 19, jej rodičia sa tešili už ked bola tehu a teraz malého Samka priam milujú, je to ako ich druhé dieťa, oni viac mať nemohli. 😔

katusha
14. feb 2007

megie, ja si myslim, ze na zena môze byt dobra matka aj ked je mlada, ako to je v pripade tvojej kamaratky 🙂 pokial to berie vazne a zodpovedne, myslim ze to je super. ja sa tiez budem snazit zo vsetkych sil, aby moje dieta bolo stastne 😀

gabriell
14. feb 2007

ahojky. tiež si zastávam názor, že nezáleží na veku, ale na pripravenosti ženy na dieťa... ja mám 21 a keď príde špunt na svet za dva týž. na to budem mať 22 a myslím, že som ani nič nezameškala ani o nič neprídem 🙂 ešte pred nejakým časom som sa blázdnila na diskotékach a jediným problémom, kt. som riešila bolo čo si večer oblečiem a teraz riešim, kt. chladnička a pračka je lepšia a výhodnejšia 😅 je to sranda, ale teším sa na to 🙂 a týžden po týždni cítim ako rastie aj láska k tomu malému 😵

papula
14. feb 2007

Ahojte ja som pred dvomi mesiacmi oslavila 20-tku a mysli si,ze to je idealny vek na dieta pokym mas uz dobre zariadeny zivot a si dost vyblaznena 😀 a ja som teda statocne 😝 a suhlasim s tebou gabriell 🙂
moja mamina otehotnela s mojim bratom v 16-tke a vsetko v pohode zvlada teraz je mladucka a uz bude starka myslim si,ze si ju budu mylit a budu si mysliet,ze malinky je jej dieta a nie moje 😉

gabriell
15. feb 2007

papula 🙂 tak to na tom budeme asi rovnako... my sme minule boli s mamou kupovať zavinovačku a predavačka bola maminá známa a tak na ňu pozrela a želá jej nech jej to dobre dopadne 😅 tak ju potom musela vyviesť z omylu a ukázala vedľa na mňa, no rehotala som sa jak šľak 😀

papula
15. feb 2007

gabriel 😀 to potesi aspon ti to urobi pekny den a dobre sa pobavis 🙂

maculienka
15. feb 2007

annjelik.pripojim sa k debate.ja chodim na zdravotku,a som tiez tehotna.ona ma 16????pokial nema prax dalo by sa individualne.keby ma prax tak tazko.ja mam ten isty pripad.a ja maturujem,takze to mam dost blbe.ale vybavilo sa to na sept.dufam,ze som ti pomohla 😀

gabriell
15. feb 2007

papula, veru pobaví to, len potom budem musieť asi viacerým vysvetloavať, že nie som mladšia sestra ale matka 😀 bože to znie srandovno 😅 MATKA 😵

pipi1211
15. feb 2007

ahoj annjelik mne je momentalne 19 a ked sa malinka narodi budem mesiac pred 20 🙂

mimi109
15. feb 2007

ahojte ja som otehotnela v 19r a ked sa mala narodila som mala 20r a dr co som ho mala pri porode povedal ze to je na porod idealny vek 😀

emmaelzer
15. feb 2007

Akoze byt tehotna v 16-ke...tak to je namna privela a to je akoze pozitivne? V 16-ke by mala byt laska este platonicka...Sorry, ale dieta sa ma starat o dieta...Pre Boha , ved trochu si aj uzite byt dievcatom, k comu to je dobre, ked v tomto veku ma byt 16-ka zodpovedna na cely zivot za babo...
Dieta nie je hracka a co ma taka mlada baba mat sex v takom veku...

chelsee
15. feb 2007

mimi ja si tiez myslm ze do 25 je najlepsie mat babo 🙂

emmaelzer
15. feb 2007

a este to nechapem ako moze byt mlade dievca v 20-ke vyblaznene...Dnesne kocky starnu velmi rychlo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre