Moje druhé tehotenstvo je úplne iné ako prvé

mercy
4. aug 2008

Moje druhé tehotenstvo je úpne iné ako prvé.Teda najmä v tom, že sa ničím neprejavuje.Žiadne zvracanie, bolesti v podbrušku...nič. Je to normálne aby sa dva začiatky tehotenstva od seba tak líšili?

eros
4. aug 2008

mercy moje tehotnstva i ked bili len 2 boli odlisne.maleho ked osm cakala ani som nevedela,ze som tehotna az kym nedosli kontrakcie pri malej zasa uplne inak.mozno to bude chlapcek ked je kludne tehu.

ale pockaj si aj na iny nazor

zuz11
4. aug 2008

Rovnaké príznaky (bolestivé prsia) aj v druhom tehotenstve? https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

verulka
5. aug 2008

mercy, jasne, ze je to mozne..ja som mala ptve tsk,ze som nvedela druhe bolo ine- unava, bolave zvacsene prsia a pod( pri 1.tehu ziadne priznaky) pri tretom velmi neviem, lebo som bola stale po lekaroch s riskom...no a 4. som aj grcala, nevladala som, podbrusku silne bolesti 😉 inak al najvacsi rozdiel bol medzi 1. a 2...takze mozno cakas princeznu 😀

dula_renka
5. aug 2008

Moje tehotenstva uz boli sice velmi davno, ale boli velmi rozne 🙂. Co sa tyka prejavov aj velkosti bruska, hoc obe deti mali takmer rovnaku porodnu vahu. Myslim, ze je to prorodzene. Vzdy sa nam narodi original krasneho cloviecika 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre