• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Naľavo chlapec, napravo dievča. Platí to?

23. júna 2016 
Preboha zeny, co sme v stredoveku? :fearful: Ja som myslela, ze taketo povery su uz len pre zabavu, ze to nikto nemoze brat vazne. Ja som sa teda este nestretla s nikym, kto niecomu takemu veri. Teda ked neratam nejake tie babky-tupohlavky :slight_smile: Dieta predsa v bruchu tu polohu meni, otaca sa a kope na vsetky strany, ja som mala niekolkokrat za den iny tvar brucha.
29. dec 2014 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
u mna to plati, syn bol na lavej strane a dcerka na pravej :slight_smile:
29. dec 2014 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem či to je pravda my čakáme dievčatko a je napravo :slight_smile:
4. jan 2015 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame dievcatko a bolo napravo do teraz som si to nevsimla a myslela ze dieta sa preca v brusku hybe a mala tam dost teda vystrajala ale ked som pozrela na foto zo sona vzdy bola na jednej strane a teraz cakame druhe a aj to je na kazdom sone hlavickov na jedej strane tento krat nalavo uvidíme co to bude
4. mar 2015 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mna kopalo stale na pravej strane a tento tižden som bola na ultrazvuk a toktor mi povedal ze to bude djvčatko
27. sep 2015 o 10:47  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nas to vyslo :slight_smile:
9. okt 2015 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katecameron ahoj ja sa chcem len spýtať , všimla som si, že máš skúsenosti s tým, že ak je dieťa na pravo tak dievča a ak na lavo tak chlapec :slight_smile: maly bol na lavo to by sedelo, ale teraz čakám druhé bábo a nechce sa ukázať zahniezdene bolo na pravo aj som tam cítila prvé pohyby aj na utz v 20tt bolo na pravo ale teraz v 28 tt sa presuvalo hore dole a vyzerá to tak, že sa mu zaľúbilo na lavo, tak len chcem vedieť že či to platí pre začiatky tehotenstva kde sa vyvíja alebo už ku koncu kde sa uvelebí ? :grinning: už som nedočkavá
9. feb 2016 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam syna a bol skor na pravej strane :slight_smile:
9. feb 2016 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciasing ano plati to na zaciatku he :slight_smile:
ale tak sicko treba brat s rezervou :wink:
28. feb 2016 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katecameron ano treba lebo doktor mi minuly tyzden potvrdil druheho chlapca :grinning:
28. feb 2016 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na lavo ,obe dievcatka
28. feb 2016 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam chlapca a bol napravo :slight_smile:
28. feb 2016 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciasing tak gratulujem :wink: v nasej rodine to vyslo vsetkym zenam :grinning:
28. feb 2016 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podla coho sa zistuje ci je babatko ulozene napravo alebo nalavo? Este ma nekope tak neviem povedat na ktorej strane citim pohyby ale ked pozeram na fotku z ultrazvuku tak z mojho pohladu ma nozicky vlavo a hlavicku napravo...budem rada ak mi to niekto objasni...dakujem :slight_smile:
23. jún 2016 o 15:22  •  čaká bábätko, termín má v januári 2017 (43. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mis_h podla toho kde ti doktor robí sono na pravej alebo na lavej strane, ale neplatí to :slight_smile: ja som mala jedného na ľavej a druhého na pravej a sú to dvaja vajčáci :slight_smile:
23. jún 2016 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciasing tak mne to pride ze v strede :grinning: ale asi to bude viac vpravo a dnes mi dr.povedala ze na 90% dievca a som 12tt+2...aka pravdepodobnost ze sa to zmeni?
23. jún 2016 o 19:39  •  čaká bábätko, termín má v januári 2017 (43. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne v 13 tt povedal ze chlapec :slight_smile: no ono je to dost skoro moc sa na to nespoliehaj ale viac pravdepodobne je ze budes mat dievca
23. jún 2016 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok