Naľavo chlapec, napravo dievča. Platí to?

jenny_fer
15. mar 2007

Ahojte mamičky, chcem si spraviť taký malý prieskum čo je na tom pravdy že keď je bábatko uložené naľavo tak to bude chlapec a ak napravo tak dievča.. Priatelova sestra mala napravo a bolo to dievčatko. Tak chcem vedieť milé mamičky na ktorej strane ste mali bábatko a čo sa narodilo. ďakujem 😉

katecameron
22. sep 2010

zas sa to potvrdilo kamoska caka babu a je napravej strane maternice 🙂

alexandrah
24. sep 2010

katecameron - tak ja ti poviem cca o 2 mesiace, prve mam chlapca, a bol nalavo, a teraz na sone babo koplo lekara na lavej strane, tak som zvedava ... 😎

alexandrah
24. sep 2010

teda na pravej ... 😀

katecameron
24. sep 2010

@alexandrah super budem cakat a drzim palce aby bolo vsetko tak ako ma byt 🙂

alexandrah
24. sep 2010

diky, ja som taak zvedavaa!! snad sa to nebude skryyvat 😀

kbeata
24. sep 2010

Teda,to je sranda...cakam druheho chlapca a obaja nalavo!

kbeata
24. sep 2010

@kbeata 🙂

alexandrah
24. sep 2010

hm, jak to, ze väcsina lekarov o tom nevie?? bolo by to tak jednoduhce ... fakt bol Riško nalavo, a teraz ked som bola na NT ultrazvuku, a lekar mal napravo sondu na bruchu, tak supa, kopnutie, aj na monitore som videla, jak dostal "pecku", zeby babizna??

katecameron
25. sep 2010

@alexandrah asi to je take jednoduche kedysi jedna lekarka takto predpovedala pohlavie ked este nebolo sono ona ma okolo 70rokov uz nerobi ja som sa pri nej narodila ale toto s lavou a pravou stranou viem od svojej kamaratky ktora ku tejto doktorke chodila uz som to niekde pisala ale napisem to este raz moja kamoska mala 3synov a neplanovane otehotnela jej manzel to dieta nechcel povedal jej ze sa s nou rozvedie ked nepojde na interrup.a ona potom isla ku tejto svojej gyn.a hned na prvom vysetreni jej povedala ze si to dieta asi da vziat a tato doktorka jej povedala ze tentokrat bude mat dceru ked jej to povedala samozrejme ze zmenila nazor a dietatko si nechala ona strasne tuzila mat dceru dnes ma jej dcera 14rokov a s manzelom su rozvedeny 😒 takze s touto stranou maternice to nieje povera alebo blud normalne to funguje ale samozrejme nieje to 100percentne ako vsetko mala som aj jednu kamosku u ktorej to bolo presne naopak mala to vymenene ale podla mna ide o to ze u danej zeny sa jedince rovnakeho pohlavia vyvijaju na jednej strane maternice opacne pohlavie zas na druhej ide len o to ze vascina zien to ma tak DIEVCA na PRAVEJ a chalan na LAVEJ aj mne to vyslo pri 3detickach aj mojej sestre aj svagrinej tovyslo takze si myslim ze tato metoda urcovania pohlavia je spolahliva ako sono 🙂

alexandrah
25. sep 2010

kocka, ja ti verim!! 😀 😀

katecameron
25. sep 2010

😀 😀 😀

elixia
25. sep 2010

No neviem, nam to akosi nevyslo, nas maly je od zaciatku vpravo... 🙂

sssimi
25. sep 2010

Neviem prsne ako myslíš na ľavo či na pravo. Sarah keď ležala priečne tak kopala na pravo a hlavičku mala na ľavo. No a všetky kamošky to tak mali. U chlapca naopak. Zatiaľ to takto sedelo všetkým koho som sa pýtala

katecameron
25. sep 2010

@elixia no tak ty si ten opacny pripad ako som pisala o kamoske aj u nej to bolo presne naopak

katecameron
25. sep 2010

@sssimi mysli sa to tak ze vajicko sa uhniezdi bud na pravej strane maternice alebo na lavej potom neskor sa to uz neda alebo mozno da ze ked kope napravo tak dievca no toto ti uz spolahlivo nepoviem vidis ja si uz nepamatam ze naktorej strane moje kopali ale prostredny syn urcite kopal nalavo

sssimi
26. sep 2010

@katecameron aha, tak naozaj to bolo na pravo 😀

marika1977
26. sep 2010

ja budem mat chlapceka a je v pravo..no ale ako kedy,niekedy ma kope pri pupku

tonicka
26. sep 2010

No mne sú obidve deti na lavo a prvé je dievčatko a druhé chlapček 😉

katkas1
27. sep 2010

ja mam dceru a kopala nalavo 🙂

alexandrah
28. sep 2010

tak mne kope napravo, ale aj tak dufam, ze to bude druhy chlapcek 😀 😀

katecameron
20. nov 2010

bratranec cakaju babo v maji podla tohoto by to mal byt syn tak uvidime potom napisem ci vyslo 🙂

dahra
20. nov 2010

Caute,
nas maly bol otoceny doprava - povedali mi to v 30tt pri sone a pri porode, pocas kontrakcii, ma dali kvoli tomu lezat na pravy bok, bolelo to ovela viac, ale asistentka povedala, ze to otocenie mu teraz pomoze, lebo robi "pravotocivu vyvrtku" a v tej polohe babatku viac pomozem. Fakt je taky, ze o polhodku som uz rodila 🙂
Urcite to neurcuje pohlavie, ani prsnik (ako niekto vyssie pisal),z ktoreho dieta bude viac pit. Mimochodom, nas viac taha z laveho 😝

katecameron
20. nov 2010

o prsniku to som teda nepocula 😕

katecameron
26. nov 2010

@alexandrah ahoj tak ako uz viete to pohlavie?

alexandrah
27. nov 2010

@katecameron - ahoj, no nepotvrdilo sa to, babo je cely cas nalavo, aj na ultrzv., a je to dievcatko, ale moc sa tesime!! uz sa to blizi 🙂

halashica
27. nov 2010

Baby, mňa šteklidlo kope napravo, hlávku má naľavo, údajne by to mal byť chalan, ale ja to cítim ináč...uvidíme 🙂

dejka77
2. mar 2011

Mna babo kope hlavne napravo uz od zaciatku. Neviem ci je to chlapec alebo dievca, pretoze chcem prevapenie, ale som presvedcena o tom, ze je to dievca 🙂

koralinka
17. mar 2011

mne sa moja malinka uhniezdila na vpravo v maternici a celý čas tam bola ako rastla a teraz v 25 týždni tam ma zasa hlavičku a nožičky - chrbátik nalavo je v takom klbku 😉

moon123
29. dec 2014

som z toho jeleň...ak ma kope naľavo dole znamená že je uložené vpravo? ďakujem

jana118
29. dec 2014

Náš špuntík bol na lavo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre