Neviem, kto je otcom

petinka11
26. okt 2008

ahojte kocky,som uz v 30tyzdni tehu ,ale cim dalej zacinam mat väcsi strach koho to moje male dietatko vlastne bude,tak aby ste to pochopili a budem rada ak mi aj pomozete,z mojim priatelom som 4roky nikdy som ochranu nepouzivala,a nikdy to do mna nedal,vlastne sme mali prerusovany sex,mam aj milenca s ktorym som to ale zase bez kondomu nikdy nerobila,a zrazu som tehotna a ja neviem z coho a vlastne ani s kym.neviem co robit poradte ak mozete

petinka11
autor
26. okt 2008

z milencom som to ukoncila hned ako som sa dozvedela ze som tehot.s tym ze ved jeho to nemoze byt ved to bolo s kondomom,a nikdy nepraskol ani nic podobne,ale z odstupom casu si uz niesom taka ista,a stale castejsie si kladiem otazku ze co ked nahodou nieco!!!!!

ka4
26. okt 2008

tak to už nerieš a uvidíš keď sa to narodí.a priatel vie o milencovy?mali by ste sa porozprávať čo sa stalo a uvidíš čo on na to.Povedz mu že to asi na 95% je jeho a keď chce nech spravý test ocovstva a bude si istý.raz sa pravdu aj tak dozvie,chceš či nechceš ale radšej nech to vie od teba.

kili
26. okt 2008

petinka, keď ste robili prerušovaný stik, tak ste to robili aj viac krát za sebou bez toho, aby sa on omyl? lebo to je potom jasné, koho to je a nemusel ani vystrieknuť.
ale toho, že by sa hneď na začiatku mohlo viac podobať na milenca (keby náhodou), tak by som sa rozhodne nebála, všetky bábätká sú tak buclaté, že rysy tam fakt moc nie je vidieť, až časom. a ak, tak furt môžeš tvrdiť, že ako sa strašne podobá na tvojho strýka (alebo niekoho, koho nevidel 😀 ). no a potom keď si stále nebudeš istá, tak spraviť test otcovstva s milencom, ako tu už odznelo.
alebo ako raz bolo v Dr. House, nepodobá sa milenoc náhodou na priateľa? ak áno, môžeš byť v kľude

petinka11
autor
26. okt 2008

kocky a neciete ako je to s tymi krvnymi skupinami???ja mam B a priatel asi A,aka skupina by v ziadnom pripade nemala byt??

emjee
26. okt 2008

o krvnych skupinach https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

bohuzial ak mas ty B a priatel A, su mozne vsetky kombinacie A, B, AB aj 0

ankam
26. okt 2008

petinka bud v klude-podla mna je otcom priatel,ked si pouzivala kondom s milencom a nic sa nepokazilo......
A teba teraz trapia vycitky svedomia,lebo samozrejme priatel nevie o milencovi 😉
Podla mna sa neboj 😉

Kili tak toto mohlo byt naozaj iba vo filme 😀 😀 😀 😀 ja by som takto zit nemohla,ze sa uspokojim s tym ze sa obaja podobaju 😀 😀 😀

kili
26. okt 2008

emjee, však to je dobré, ak sú možné všetky kombinácie, to aspoň priateľ nebude pochybovať

bambusko
26. okt 2008

emjee, ja by som povedala, ze nastastie su vsetky moznosti 🙂

daniellka
26. okt 2008

já bych to ted hlavně s přítelem nerozebírala,zatloukat zatloukat zatloukat. seš těhu,už tak máš dost nerva s tím,koho to mimino vlastně je.no ještě řešit rozchod a scénky o nevěře,nevím..pokud s ním chceš žít,tak bych mlčela jako hrob. a kili to napsala skvěle! 😀 😀 Někomu se podobat bude. Dořešíš to po narození. Největší pravděpodobnost je,že je to přítelovo. Když budete obařešit,čí to dítě bude,vyrobíte sobě (i mimču) ze života peklo..

jaduska
26. okt 2008

Petinka, tiež sme s manželom ako "antikoncepciu" používali prerušovaný styk a kde sa vzalo-tu sa vzalo zrazu bábo, hoci manžel si je istý, že si dával pozor....Ale ja milenca nemám, ani nikto iný do úvahy nepripadá, takže v tom mám jasno... Tým všetkým som chcela povedať, že táto metóda je asi najmenej spoľahlivá zo všetkých, takže je väčšia pravdepodobnosť, že otcom tvojho dieťaťa bude tvoj priateľ... Ale ako sa hovorí, nie je otec ten, kto splodí, ale ten, kto vychová.... 😉

ankam
26. okt 2008

petinka precitaj si toto a mozes byt spokojna
http://wanda.atlas.sk/zdravie-a-chudnutie/antik...

petinka11
autor
26. okt 2008

diky kocky za rady,stale si hovorim len klud ked som na zaciatku nepochybovala neviem preco teraz.a hlavne skodi to babatku

angua27
26. okt 2008

petinka, ja by som sa na Tvojom mieste hlavne teraz snažila byť v kľude kvôli bábu. tento problém môžeš riešiť, ako už písali baby, až po pôrode, keď budeš mať pocit, že to potrebuješ doriešiť. prikláňam sa k tomu, že priateľovi radšej nič nehovoriť o nevere. neveru síce neuznávam, ale asi na každú treba nazerať a posudzovať zvlášť.
a myslím si, že dieťa bude Tvojho priateľa. pri prerušovanom styku sa stále zabúda na povestnú kvapku lásky. 😉

kili
26. okt 2008

tak to ste ma vydesili s tôu "kvapkou", som o tom fakt nepočula a prerušovaný styk sme použivali s MM už od 15tich 😅 . No ale ja som našťastie už ani vtedy nemohla byť tehotná. No ale tú osvetu na školách by mali zlepšiť 😀 😝

susik77
26. okt 2008

petinka: to je normalne, skor psychologicke stavy-na konci tehu, ze vsetko riesime, rozoberame, aj ja som to mala-ale skor ze som sa bala ci bude mala zdrava a tak...

schwarzovka
26. okt 2008

kili takovou kapkou jsme splodili prcka 😀 😀

kili
26. okt 2008

som to asi zle napísala, že až aj vtedy som bola neplodná, nemala som ovuláciu. to je dobrá antikoncepcia, nemusím žiadne tabletky, kondomi, nič, a keď chcem otehotnieť, tak beriem tabletky 😀

angua27
26. okt 2008

kili, ja som tiež otehotnela vďaka tej kvapôčke. dieťa bolo síce plánované, takže radosť, ale presne viem, kedy sme spodili a vtedy ex do ciela neprišiel. 😉

chromozom
26. okt 2008

no my sme tiez s takou KVAPKOU prisli k prckovi

roasha
27. okt 2008

petinka,ak ta trosku ukludnim-poznam manzelov,ktori okrem prerusovaneho styku nikdy nepouzivali inu antiko,a maju styri neplanovane deti. 😀
ja davam 99%na tvojho priatela,-uz sa netrap. 😉 🙂

matullienka
27. okt 2008

peti: ja si tiez myslim ze to mas priatelove a ked hovoris ze to bol prerusovany styk tak to je ozaj velka pravdepodobnost ze je to jeho tak neboj a uzi si to

kitty68
27. okt 2008

petinka ve 30tt uz je pozde resit, tes se na mimi 🙂

ellda je taky z kapky 😀

matullienka
27. okt 2008

kitty: tak takych deti po svete beha 😀

valentovasasa
27. okt 2008

Petinka: asi bych ti poradila takhle - s milencem to bylo jen a jen s kondomem??? Nikdy neprasknul, vždy byl obsah tam kde měl být? nikdy nesklouzl? Ani milenec nikdy "nezasunul" byť jen na chviličku bez kondomu? Pokud ne, tak to neřeš a mimi je přítele - oni spermie neumí zázraky, neprokoušou se latexem...

A co se týče přerušované soulože... Všimla sis někdy, že když se chlap vzruší, tak někdy mívají na penisu takovou kapičku (průhledná jako voda - ne bílá jako sperma)? Někdy se jí říká "kapička touhy", objeví se na začátku, chvíli po vzrušení. Tak i v tý můžou být spermie. Sice v menším množství než v normálním ejakulátu, ale mohou být. Nebývá to vždy a u každýho chlapa, ale vám se to mohlo zrovna přihodit.

takže co ti z toho vychází? Čí je mimi??? A nechci slyšet, že tvoje!!!

matullienka
27. okt 2008

peti: vale ma pravdu 🙂 tak to neries

bihan
27. okt 2008

Teda tých kvapkových detí ale je! 😀 Tiež si myslím, že to milencovo mimčo nebude 😉

kili
27. okt 2008

začínam podozrievať vládu, že nedostatočná sexuálna osveta je kôli zvýšeniu populácie 😀

matullienka
27. okt 2008

kili: myslis?

kveta
27. okt 2008

Nedá sa urobiť test otcovstva ešte pred pôrodom a bez vedomia otcov?

ankam
27. okt 2008

asi nie,neviem 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre