Neviem, kto je otcom

petinka11
26. okt 2008

ahojte kocky,som uz v 30tyzdni tehu ,ale cim dalej zacinam mat väcsi strach koho to moje male dietatko vlastne bude,tak aby ste to pochopili a budem rada ak mi aj pomozete,z mojim priatelom som 4roky nikdy som ochranu nepouzivala,a nikdy to do mna nedal,vlastne sme mali prerusovany sex,mam aj milenca s ktorym som to ale zase bez kondomu nikdy nerobila,a zrazu som tehotna a ja neviem z coho a vlastne ani s kym.neviem co robit poradte ak mozete

lucenek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laola
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gedren
26. okt 2008

kazdopadne jestli je dotaz minen vazne, tak bych spis sazela na to ustriknuti nez na selhani kondomu - ono selhani kondomu si clovek vetsinou vsimne, a pokud si milenec neni niceho vedom, tak bych zustala v blahem presvedceni, ze je to pritelovo

susik77
26. okt 2008

noo, drzim palce 😎 Ale ze vraj casto sa mimco podoba na partnera, s kt. zena zije 😎 😉

petinka11
autor
26. okt 2008

no do teraz som dufala ze priatel ale ako sa pomaly blizi porod zacinam sa bat na koho sa vlastne bude podobat,nechcem nikomu ublizit aj ked moj priatel nieje ziaden anielik,a spolahnut sa nanho nemozem v nicom,je to zla situacia na to ze by som si mala tehu uzivat

etuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babula123
26. okt 2008

petinka deticky sa taky cas vecsinou podobaju na maminy aspon u mna je to tak nastastie 😉

etuska
26. okt 2008

no nasa je zase cely tatko 😉
a co tak test otcovstva?

eva7780
26. okt 2008

petinka a stretavas sa este s tym milencom?len aby si nemysleli obaja ze su potencionalny otcovia

karolinkafe
26. okt 2008

😅 Ako vravia ostatne baby, test otcovstva to isti 😉

susik77
26. okt 2008

aj moja je cela na otca, vacsinou vsetci hovoria, mne sa zda, ze je skor mix. po mne ma oci a vlnite vlasy, po manzelovi crty tvare a farbu vlasov a kladny vztah k jedlu 😀

susik77
26. okt 2008

ale to je odveci, nie? Priatel ju bude hned podozrievat...alebo sa to da urobit bez jeho vedomia?

sorciera24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
etuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
etuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolinkafe
26. okt 2008

Susik no nech spravi test otcovstva s tym milencom 😅 a jej priatel to vediet nebude 😉

monkula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
etuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolinkafe
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petinka11
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petinka11
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petinka11
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gedren
26. okt 2008

V tom pripade bych proste sazela na pravdepodobnejsi variantu (tj. pritel), tohohle otce uvedla do rodneho listu (pokud s tim bude souhlasit a pokud vubec chces nekoho uvadet), a az teprve kdyby se Ti zdalo mimi mimoradne podobny na toho druhyho, zkusila test otcovstvi...

monkula
26. okt 2008

počkaj si, až sa bábenko narodí, už tam Ti povedia krvnú skupinu, možno Ti to ozrejmí situáciu....

babula123
26. okt 2008

no moja uz len test otcovstva nech bude aspon vyzivne 😉

ka4
26. okt 2008

petinka keď milenec vie o priatelovy /asi priateľ nevie o milencovy/ tak nech on si spravý test otcovstva a keď nebol tretí tak sa to hneď dozviete,.Potom to rieš zatial si užívaj tehotenstvo

emjee
26. okt 2008

vacsia pravdepodobnost je, ze otcom bude priatel a nie milenec - ale stopercentnu odpoved da len test otcovstva

baby na otazku odpovedame slusne a bez pohrdania, vsetky odsudzujuce prispevky letia

daniellka
26. okt 2008

já mám poslední dobou pocit,že tady na KOníkovi se každou chvilku na někoho útočí..proboha baby,musím se trochupettinky zastat (i kdyžje mi jasný,žesi tím vysloužím další nadávky),ale každýmu se to můžestát,nějaká nevěra,ne? svatej není nikdo a kdo je,tak taky neví co ho čeká.neříkám,že s tím souhlasím,nevěru neschvaluju a když ji vidím v okolí,tak mě pěkně točí,ale proboha,zase tady petinku neukamenujte,holt se stalo,no..

souhlas s gedren 🙂 a ka4 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre