• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otehotnenie počas užívania antikoncepcie. Bude všetko OK? Máte s tým skúsenosť?

19. októbra 2016 
@jitafol :grinning: Nesměju se Tvé situaci, ale formulaci "tak ho trefí a zabije mě"..úplně toho šéfa vidím. To beze mě se v práci obejdou, už tak jsem jen záskok za záskok za mateřskou... nějak se tady daří...
13. dec 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky a tie ktoré ste nevedeli ze ste tehu dlhsi cas a brali ste tabletky...mali ste rriadne menstruaciu???
23. apr 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
5. máj 2013 o 13:27 • pipi909
baby mali ste aj nejake priznaky hned po otehotneni cez HA?ja tabletky beriem stale no pri desiatej som ich brala tak vseliako ale po sexe ma tyzden bolelo v podbrusku ako pred menstr.+ nevolnost...robila som si test no negativny...skusim neskor alebo pockam na menstr.... :confounded:
10. jún 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby. aj Chloe už párkrát podrazila, čo som počula...a ja ju mám tiež a tiež čakám na mršku, lebo ma bolí v podbrušku aj kríže a aj papám to čo som predtým nejedla :slight_smile:
30. aug 2013 o 13:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a mrška stále neprišla :slight_smile:
3. sep 2013 o 18:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussa505 prišla??
3. sep 2013 o 18:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@27bubo8 prisla prisla vsetko ok...chvala bohu :slight_smile:
5. sep 2013 o 02:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já som brala Maitalon cca do 4mesiaca než som prišla na to že som tehotná a bábätko sa vyvíja dobre :slight_smile: takže sa nemusíš báť :slight_smile:
5. sep 2013 o 02:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussa505 takže ste bábätko neplánovali? Mne mešká a test negatívny..nechápačka
5. sep 2013 o 22:35  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tehotna niesom ale stale neprisla MS...uz 3 mesiace
7. sep 2013 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussa505 treba ist k lekárovi
9. sep 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oktobermimi nestraš aj ja beriem maitalon už 4 roky :D úplne mi sedí a teda druhé kinder neplánujem..
16. okt 2013 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slunce3 nestraším :grinning: krutá realita :grinning: :grinning: :grinning: haloween ešte nieje :grinning:
16. okt 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@oktobermimi :D nuž tak hádamma to obíde :grinning:
16. okt 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slunce3 možno má môj milovaný extrémne šikovné bičíkovce :D (spermie) :grinning:
16. okt 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
alebo ty extrémne pohostinnú maternicu :D
hlavne že sa tešíte a nech je kinder zravučké a tebe rýchle zotavenie po pôrode prajem :D
16. okt 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slunce3 :D ďakujem ale skorej to prvé :D alebo bol môj ex neplodný :D xD ... chudačik :D
16. okt 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
strielal slepími? :D
16. okt 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slunce3 :D asi hej :D a hovoril že vada je vo mne že on je Ok :D ... no po pol roku nič :D tak som začala brat tabletky späť :D ... a z sučasným sa to aj napriek tabletkám ani nie po mesačnom chodení podarilo :D takže mierny šok nastal v Máji keď my lekár z úsmevom na perách oznámil gratulujem mamička 17tt skoro ma vysekalo :grinning: takže slepé určite :D
16. okt 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.. chcela by som sa spýtať. Beriem tabletky pravidelne.. asi dva krat sa mi stalo, že som si ju dala o pol hodinku alebo hodinku neskoršie.. ale mala som ju presne v ten deň. V stredu som mala poslednu tabletku.. zvyčajne mam jeden den pauzu a na další dostanem menštruáciu. No nedostala tak neviem či sa mam začať báť, pretože dneska mi mala prísť.
25. okt 2013 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia857 urcite nie si , tabletky maju svoj ucinok aj niekolko dni po vysadeni , neviem sice uz kolko dni , ale bat sa nemusis , to ze si uzila tbl neskor o pol hodku vobec nic neznamena ,
25. okt 2013 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja by som sa chcela opytat ,berem HAK a zvycajne ked dojem poslednu tabletku mam den volna a potom dostanem menstruaciu,ale teras som ju stale nedostala,mam sa obavat tehotenstva?pripada to do uvahy ?
25. okt 2013 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som raz bola tehu aj napriek hak. Najväčšia sranda, že som normalne fungovala ako vždy, akurat mi ráno byvalo zle a netrvalo dlho kym som v robote zbaštila mega desiatu.Menzes bol, tak som neriešila. Lenže potom mi začali byť gate tesne v páse, menzes nedošiel.Gyndošova odpoveď na otázku či som v tom, znela riadne tehotná :slight_smile: a na sone vyšlo že mám prvý trimester už za sebou!
Bábo bolo v poriadku, je to už riadna slečna tretiačka.
Bejby sme vtedy určite neplanovali, to malo byť až vo svojom byte a nie u našich. Ale som rada že mám moju bambulku, aj keď prišla na svet po takom podarenom tehu :slight_smile:
25. okt 2013 o 22:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia857 pokiaľ si nebrala lieky, ktoré znižujú jej účinok, napr.antibiotiká, tak sa určite báť nemusíš..
25. okt 2013 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za trosku upokojena,ale aj tak sa riadne bojim,
25. okt 2013 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nebrala som ziadne lieky uzivala som podctivo,ale preco potom nedosla menstruacia?
25. okt 2013 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a co tak Lunytta .....Zradila niektoru z vas?????
9. mar 2014 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, moja sestra mala naplast pol roka, trochu krvacala, tak si stale myslela ze ma menzes, a vcera prisla na to, že je v 24tyzdni tt, . Mate nejake skusenosti s tym niektora? bolo dieta zdrave? ziadne vysledky doteraz o dietati nema, este len vcera zacali ked zistili ze to krvacanie je z toho ze je tehotna v 24 tydzni, pribrala len 3 kg a ziadne prsia nic, ziadna zmena. Ďakujem
11. jún 2014 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcem sa opytat mozem otehotniet dva mesiace po porode ked uzivam antikoncepciu, mam menstruaciu a s priatelom som spala? A tabletky neuzivam vzdy nacas?
24. mar 2015 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok